• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@bordulka môj má stavebnu firmu,takže práca od nevidím do nevidím :frowning2: ale stále ma upokojuje že to robí pre nás aby sme sa mali dobre a aby nášmu dieťatku nič nechýbalo :sweat_smile: ľahni k nemu otoč sa mu riťou a zavrť ňou a už bude hore :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@willy_wonka no z toho sa tazko lieci, jedine uz ak budem v prechode. :grinning: alebo single. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe ty ske profesionalne rady davas:D:D:D:D:D
30. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka jéééj, tak to ma teší :slight_smile: tak poslúchni radu starších a skúsenejších a testni :wink:
ale nie....počuj, ako dlho sa snažíte a ako dlho meriaš? a prečo si presvedčená, že nie si tehu?
30. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe joj, oni to stale myslia dobre, ale aj by sme potrebovali, aby sa nam niekedy viac venovali,nie? a mna uz stihol mm vytocit... tak uvidim, co bude do vecera :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no a mozno ked by si bola single a len tak by si si "supla" ostala by si tehu:D zakon schvalnosti:D
30. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka :grinning: :grinning: :grinning: u nás to takto funguje,stačí keď zacíti môj holý zadok,troška sa pomrvím a už ma tlačí baterka :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka alebo tehu :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no ten môj sa snaží,ajkeď je toho málo...ale tak nemôžem breptať keďže ja nepracujem a korunky nosí domov len on :slight_smile: :slight_smile: a v čom ťa vytočil??však len teraz oči rozlepil :confused: :confused:
30. zář 2012 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu snazime sa teraz treti mesiac,meriam po dlhsej pauze...a prvy mesiac co sme sa snazili, tiez mi zhaproval cyklus,a bol dlhsi, vtedy som aj testla v nadeji, ze mozno...a bol uuuplne biely, to bol strasny pohlad, trauma do konca zivota,tak si myslim, ze toto je ten isty pripad,lebo sa ani vobec necitim nejako zvlastne. :grinning:
30. zář 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe u mna vzdy zafunguju "prednosti":D len tak nenapadne vykuknu a uz... je mam vystarane o keks:D ti muzi su take zvieratka:D:D
30. zář 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka dlhší znamená aký dlhý?
och, koľko som už takých bielych videla....ak by som z toho mala mať traumu do konca života, tak som zavretá niekde v psychiatrickej liečebni :grinning: ale neboj, zvykneš si na všetko (hoci, podľa mňa si tehu, uvidíš dve čiarky, o 8 mesiacov porodíš a budeš sa rehotať na sebe ako si nechcela testovať) :slight_smile:
30. zář 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko a si predstav mať to doma každý deň 24 hodín denne...to je potom človek fakť vďačný za tú škôlku :grinning:
30. zář 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to mate dobre podelene :slight_smile: tak ja som vstala skor, aby som isla rychlo varit, ze ked sa zobudi bude navarene a on si ide urobit prazenicu, lebo vcera si doniesol jedlu bedlu, a hovori, ze naco varim, ze ved vcera mi to hovoril a neznasam,ked zo mna robi sprostu... on povie jednu vec niekomu a mysli si, ze to povedal mne a bude sa so mnou hadat, ze ja zabudam na to co mi hovori.. joj...
30. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no prave.. :grinning: ironia osudu...
30. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ja som dlhu dobu zvyknuta na 30-31 dnove cykly,a vtedy mi meskali tyzden,pozriem evidenciu, aby som ti to presne napisala:slight_smile: ano tuto to mame - mala som mat 23.7 a ms dorazila az 30.7, teraz som mala mat podla mojich povodnych vypoctov 25.9 podla ff 28.9 a vlastne ked to beriem tak, ze ms zas meska,tak v utorok 2.10 by mala dorazit:slight_smile:
30. zář 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka v nudzi by aj ta ironia bola dobra:D:D:D
30. zář 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ale však na raňajky mu daj keeeeeks :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyprdni sa na to ,zavrť sa ako mačička,klipni očkami a zakrúť riťkou a zabudne aj na jedlu bedlu :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait kks 25 rokov cumim na tu rozpravku,ale nikdy ma nenapadla otazka "ako lieta falko" :slight_smile:) a same a preco a kde a co a preco a preco a preco :slight_smile:)) asi pustim mcqueena a bude klud :grinning:
30. zář 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko aaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vychytila si prečo obdobie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som so sestrinho malého šedivela v tej dobe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka @elebe ja kebyze mam ficat na predku tak moc toho nenakexujeme :grinning:
30. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ale ved som chcela... ale este by z neho veru nic nebolo :grinning: :grinning: :grinning: tak nech si da tu bedlu,nech naberie sily :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja tiez neohurujem bujnym dekoltom(pokial necak ms,vtedy sa to akosi nafukne)vsak som pruuut:D ale mm sa paci co vidi:D:D:D
30. zář 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko akože napredku :confused: :confused: :sweat_smile:
30. zář 2012 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale PRECO :grinning: :grinning: a na vsetko sa pyta popredu a za kazdou vetou "a co je"... a co je kamenozrut,a co je nicota,a co je morlor,a co je sandonoriko....kks ja v jeho veku som sedela s otvorenou hubou a bol odomna pokoj..ani tie deti uz nie su co byvali :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no môj celkovo ráno nemusí,on je taký lenivec ráno :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko :grinning: :grinning: :grinning: sestrin malý mal toto prečo obdobie keď mal tri roky,fuuu,fuška :grinning: :grinning: :grinning: ani nehovor....malý si od troch rokov dokáže zapnúť netebook a ísť na FB,už teraz má vlastný ipod a telku s dvd,ktoré dokonale ovláda....minule som sa ho pýtala,že s čím sa hrá...a on že no predsa na ipode to nevieš :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko apropo ma 4,5roka
30. zář 2012 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no to sú deti...teda chlapci zrejme...my sa napočúvame neskutočných otázok v jednom kuse, miestami už musíme jeden druhého ukľudňovať, lebo ono sa to nezdá, ale je to riadne na psychiku...
30. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe spunt ma pat ale vies,on ze: ako sa dostali hore,ako chodia tie hlavy,preco neobisiel sfingy okolo... a ako moze jest kamenozrut kamene..kks nechapem z neho :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek