• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@bordulka však to je ten čo som sem hodila včera...je podobný ako váš len je hustejší :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky idem von zo žabkou,lebo už stepuje,hneď som naspäť :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aha? to vyzera tiez dobre. :wink: mm uz dovaril, uz sme sa aj najedli a siel so svokrom na hriby :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka muzi pozeraju na nas naozaj inak ako my, zeny. mm mi po porode (ai 3-4m) stale ospevoval, ze ake mam sexi brucho!! :sweat_smile: ti nemusim hovorit, ze som ho mala stael velke a vytahane, to je moja najhaklivejsia partia.. a on to naozaj myslel vazne a stale mi hovoril, ze osm chutna, ze mi to svedci viac takto :grinning: .. a teraz konecne chudnem a on je oapt nadseny, ze aka som stihlucka a to mam o 8kg navyse ako ked sme sa zoznamili, proste iny pohlad na zenu. my sme na seba omnoho prisnejsie a kritickejsie
30. zář 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe jaj, a aky bude velký? a do toho kosa sa kedy pustis?
30. zář 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 vyzeralo to jednoducho, ale dost som sa natrapila :slight_smile: vsetko mi utekalo :D ja stale varim, masko este nie je :( ale mm si urobil prazenicu z jedlych bedli :slight_smile: teba to nelakalo ist na hriby? co budes teraz robkat? myslim pliest, alebo... ?
30. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka isla by som, ale ked siel so svokrom, tak co tam pojdem. budem doma sediet a pliest, zosijem ten vencek a pojdem sa pustit do niecoho dalsieho :grinning: a kolko ju uz varis? ale tak vysledok bude stat za to, urcite :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ešte neviem musím si rozmyslieť na čo ho použijem a podľa toho spravím veľkosť :slight_smile: :slight_smile: do koša,fuu neviem uvidím,ale asi až keď sa ochladí už úplne :slight_smile:
30. zář 2012 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 jaj, dali by ste lesný keksik,co? :grinning: a rulicky mas? ci budes strikovat? za chvilu su to dve hodky... este chvilu pockam, nech je hovadzinka riadne makkucka :slight_smile: potom pojdem asi dovysivat ten jeden kvietok, a dam si kavicku, lebo mi hlava pada :slight_smile: ty si uz mala?
30. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe moja a ty mas kolko ruliciek v zasobe? :slight_smile:
30. zář 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka čo ja viem nejakých 80ks :grinning:
30. zář 2012 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no možno by som nevenčekovala,keby som sa mohla voziť s tebou na motorke......a potom že hlavné správy o 19.00.....dve slamky leteli na motorke 180km rýchosťou,polícia ich nedostihla :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2012 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja som mala rano a dam si este jednu,ked pride ta kamoska :slight_smile: ni idem pre zmenu postrikovat :grinning:
30. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 NO uz je konecne dovarene, poviem mm, nech urobi kavu, od neho mi vzdy chuti viac :grinning: ale najviac mi chuti u svokry... aj ked je to iba 3in1 a to iste mame doma... tam to ma vzdy inu chut :slight_smile: a aky vzor ides strikovat? ja sa pustim do toho kvetu, ale este pojdem umyt wc a umyvadlo..
30. zář 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe fuha, to kedy rulickujes? :D po nociach? chodis do kauflandu na noviny? :slight_smile:
30. zář 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka idem ten na ktory som uz vcera nevidela, ten hraskovy... skusam to pocitanim, kedze ani teraz na to nevidim :grinning: no uz ste si pochutnali? aj mne chuti kava viac, ked mi ju niekto spravi :slight_smile:
30. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie ja mám doma kopu novín,však k nám chodia pravidelne a z jedných novín toho výjde veľa :wink: :wink: :wink: no mne tých 100ruličiek trvá tak cca 2 hodky :grinning:
30. zář 2012 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 to bol ten spodny obrazok? :slight_smile: a nejdes skusit tou bielou? aby si si oci este viac nenicila... moj sa najedol z prazenice a ja asi dojem este vcerajsie cestoviny... aby sa to nepokazilo :D a ostane aj na zajtra... nemusim rozmyslat, co varit... ta kamoska ma kedy prist?
30. zář 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a to robis iba z tych okrajov, alebo aj zo stredu? :slight_smile: a tvoj ta v tom podporuje? chvali ta?
30. zář 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie, ten vzor tam nebol. to som este neskusala teraz, to bolo riadok hladko riadok obratko, z jednej aj z druhej strany :slight_smile: no tak bodaj by aj nam aj na zajtra zostalo :grinning: no neviem kedy pride, ale ako ju poznam tak az ku veceru :slight_smile:
30. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja robím len z tých krajov,aby som mala len biele ruličky :slight_smile: :slight_smile: môj ma vždy za niečo pochváli,keď navarím,alebo keď niečo pekné urobím,však aj to ako vyzerá náš byt je moja zásluha....on len dával kreditku :grinning: :grinning:
30. zář 2012 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe skoda, ze ja sotva samu seba udrzim, aaale ked by sme ti zohnali motorku...hmm, to by bola zabava:slight_smile:
30. zář 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 jaj, tak nieco nove, uz teraz som zvedava :slight_smile: a mm odchadza na tyzdnovku, ci budete spolu? a tu kamosku si dlho nevidela? aj ma babatko? ze by doniesla a prilepilo sa? :wink:
@elebe tak to potom vela nevyjde, ked len z tych krajov,nie? a velmi to potesi, ked pochvali mm,ze? az tak nabudi do dalsej prace... a mas aj niekde fotocky domceku?
30. zář 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nakoniec som to nechala tak. musim si tu bielu vlnu, tak to sa len mylim, nema to zmysel :grinning: no nevidela sme sa uz dlhsie, ale nie zas tak dlho :wink: nema este babatko, ani vydata este neni :slight_smile: no mm bude asi doma, nevravel zatial nic o ziadnej tyzdnovke :slight_smile:
30. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no ale však keby sme boli dve na jednej motorke,tak to sú štyri nohy no nie :grinning: :grinning: :grinning:
@bordulka ale hej...on ma aj pred cudzími pochváli,je to milé :slight_smile: :slight_smile: nemám,počkaj odfotím :slight_smile:
30. zář 2012 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 aj vies nadpajat? :slight_smile: som zvedava, dufam,ze aj dnes odfotis :slight_smile: tak si to s kamoskou uzi :slight_smile: moja, na chvilu koncim, boli ma hlava :( dam si oddych... potom sa este ozvem,ok?
30. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka vsak vravim, ze si davam dnes pauzu, nech si moje oci oddychnu :slight_smile: jasne, tak si oddychni :slight_smile:
30. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak to by si musela byt veeelmi vysoka, resp. mat dlhe nohy, lebo ja zo svojho miesta dociahnem tak, no povedzme, ze akurat
http://www.hardrockmotorsports.com/hr1_web/ZX250_NINJA/Kaw_250_Side_Green.jpg a ty by si musela zo zadu dociahnut na zem,aby sme sa udrzali:D
30. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu je domček :slight_smile:
30. zář 2012 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@willy_wonka ty máš takúto motorku :astonished: :astonished: :astonished: moja sestra by si ťa za ženu zobrala :grinning: :grinning: :grinning: si ťa neviem predstaviť ako také žieňa jazdíš na takej motorke :grinning: :grinning:
30. zář 2012 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek