• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe wau to pre koho si robila taky pekny domcek???
30. zář 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko a ty preco netestujes? :confused:
30. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 môj mm má 34 prvé sme mali keď som mala 21 a on 24
30. zář 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko juj to už máš aký cyklus???netestovala si??? to mávaš bežne taký???hm?
30. zář 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no tak to ho este presvedcis :wink: neboj :wink:
30. zář 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 @mattuliatko30 lebo ja mam bezne take dlhe cykly a mam stale predovu teploty...myslim ze ovu este nebola, alebo ak tak az na 32dc, ale ked vas to potesi tak zajtra vam ocikam jeden testik biely :grinning:
30. zář 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 si tu mojko?
30. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka sooooom. poslala som ti aj na fb spravu :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko potesi a najma ak by tam boli // :wink: :wink:
30. zář 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 az teraz som si ju precitala... som si myslela, ze si predo mnou usla :slight_smile: tak som tam uz potom nesla... a robis hrubsi, ci dlhsi ten vencek? ale ta dekoracia vyzera super... ja by som chcela teno zladit nejak do fialova :slight_smile: a kedy ides do mesta?
30. zář 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka v stredu isto, ale sikla by sa aj ta tavna pistol, to by som si aj z netu objednala, len ked mm stale ta vyplata nechodi a nechodi :unamused: :angry: nasla som taku za 7 eur.... to by stacila, nie? no ja si ho dam na vchodove dvere. robim ho hrubsi, tiez na osviezovaci, predtym som robila na lepidle :grinning: ty si ho chces na stol polozit, ci ako?
30. zář 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 jasne ze staci, ale sa pozri kolko das za postovne :( ale ked budes v meste, skus popozerat tam, mozno budu lacnejsie... ja ho chcem tiez na zavesenie :slight_smile: ja som si myslela, ze si ho tiez robila na nejakom spreji, na foto to vyzeralo velke :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja a nechces testnut este dnes? :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja ta hadam v testovani aj dobehnem ked budem testovat o 2 tyzdne hihi
30. zář 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka a kde sa to da kupit? nemam ani sajn :sweat_smile: preto som rozmyslala nad kupou z netu :slight_smile: potom dam porovnanie velkeho a maleho, ale dnes som to uz nechala :grinning: a mama bola len tak kuknut?
30. zář 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko teba skor nahovorime na testovanie ako spolubojovnicku, ktora uz 3 dni netestuje..
30. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no to presne neviem :( ale asi v nejakych muzskych potrebach :slight_smile: a uz nepleties? a co robkas? ci cakas tu kamosku? mm sa uz vratil? ocino isiel do hory, tak maminu cestou zaviezol a ked siel domov, tak ju prisiel zobrat, dali sme si kavicku, kolacik :slight_smile: podebatili...
30. zář 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nerobim nic, len tak sedime pred telkou, hej mm sa uz vratil. no cakam ju cakam, este sa ani neozvala, tak snad pride :slight_smile: a co isel tvoj oco do hory? si nieco piekla? ci ti mamina doniesla kolacik? :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj nestiham na mobile pisat. Co zhanas tu pistol na lepenie? Ci sa bavite o niecom inom? A to mm nedostal vyplatu 2 mesiace? Dufam, ze mu to uz vyplatia
30. zář 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no uz je to viac ako 2 mesiace :angry: hej, presne tavnu pistol by som si kupila ale nejaku lacnu :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 taka pohodova nedela, hej? :slight_smile: ocino je polovnik, tak bol pozriet aj so psom :slight_smile: nepiekla som nic, to este bracho doniesol zakusky a nema to kto jest :slight_smile: ja mam tiez pustenu telku... pozeram scooby doo :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no veru taka, ja som tiez vytiahla par kuskov z mraznicky este toho kolaca s hroznom , ak pamatas :slight_smile: sla by som sa aj niekam prejst, ale nahodou zavola ta kamoska a ja budem letiet domov a tiez ked mm bol uz na tie hriby teraz uz nikam nepojde :grinning:
30. zář 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 moni ja taku mam a kupovala som si ju v kvetinarstve ale maju ju aj v zeleziarstve alebo domacich potrebach - zavisi ako su zasobovane. Ale ja som v kvetinarstve povedala ze potrebujem a ked bola pre zasoby, doniesla mi aj pistol myslim ze za 5eur a postovne 0
30. zář 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 hej? tak to pochodim a popytam sa.. a ty co si vyrabas? :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja, nemam ziadnu kovovu konstrukciu, inak by som sa asi dala nahovorit :D a na ten tvoj kolacik si pamatam... nepokazi sa to,ked to das do mraznicky? :confused: tak sa pod prejst so mnou, lebo ja by som mojho von nedostala :(
30. zář 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj az teraz som si nasla spravu, ze ti rano nic neprislo. Uz nic uz si mi to vysvetlila dalej. Ja teraz sedim a pozeram na krasne sfarbenie listov a urobila som si caj z mojej materiny dusky. Ty co robkas?
30. zář 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka prave som zjedla jeden kusok a nic mu nebolo :slight_smile: nechcela som ho vyhadzovat, lebo sme ho nestihali zjest, tak som to riskla a supla ho do mraznicky :grinning: moja a toto poznas? mam na takyto styl vencek na vianoce, tiez je to velmi pekne http://www.sashe.sk/Mamajka/detail/veniec-s-ruzou
30. zář 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 @moni1007 @mattuliatko30 @anait @elebe @willy_wonka no baby takze na vyvratenie tych vasich pochybnosti som chcela ist ciknut, ale zistila som ze nemam test :-P tak som sa nedala odradit a cikla som na pouzity :grinning: a nic, bielo :grinning: :grinning: takze tak... dalsie cikanie sa uskutocni v piatok, na fiktivnych 10dpo :wink:
30. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek