• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@moni1007 take slamove vence si kupujem a napriklad som ho oblepila kompletne sipkami. Alebo som malej kupila bielu komodu a oblepila som ju takymi handernymi kvietkami. Ta pistol je dobra vec
30. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko dokelu :angry: asi si zle cikla :grinning:
30. zář 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 jaj, tak si tiez skraslujes :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 to poznam, urobim kolac ked mam chut a potom ho musim aj sama zjest :D je mi to luto vyhodit... moja, ides sa pustit do niecoho noveho? je to pekne, ale z papiera sa mi viac pacia.. mojko, neskor mi povies, ci ti nic nebolo :D inak zajtra merias? :wink:
30. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to sa da cikat na pouzite? Pozrem ci nemam doma 10 bielych pouzitych a mozem testovat do vianoc
30. zář 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko ale ten pouzity by ti to ani neukazal... iba keby si mala hcg uz veeeelmi vysoke, aj to by ti ukazalo iba ducha :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no cikala som na pouzity,ale vraj ukaze aj taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie, nejdem sa do toho pustat. je to faktze pekne, ale aj narocne a strasne prplave podla mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to neviem ci by som mala tolko trpezlivosti :grinning: asi budem merat. mm chce aby som merala, aj vcera mi nakazal, ze nech dnes zmeriam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no ale tak nie je to ktovie ako doveryhodne, takze... :wink:
30. zář 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no sak ked nemam ine a chceli aby som cikala :slight_smile: vravm,dalsie v piatol
30. zář 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 zlaty mm :slight_smile: podporujem ho v tom :slight_smile: moja, ked uz mas trpezlivost s pletenim, myslim, ze by si to zvladla :slight_smile: a budem rada, ked budes merat, aj ja chcem, len rozmyslam, ci si budem davat budik, alebo budem merat neskor... inak u vas je tiez tak pekne ako u nas? :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ved ja som tiez chcela aby si cikla :slight_smile: mam doma iba pouzite a na kazdom je uz "duch" co uz presvita ta farba :grinning: :grinning: :grinning: a preco az v piatok? nemyslis, ze bola ovu tak ako ti ff vyznacil?
30. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko si zlata, ze si pre nas cikla na povel. Aj ja tak ucinim tento mesiac len najprv musime tento tyzden zamakat na snazilkovani
30. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no veru tiez je tu pekne, teplucko :slight_smile: ved vsak som ti uz minule vravela, aby si merala neskor... preco vlastne tak skoro meriavas?
30. zář 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky co myslite mozem toto brat ako pozitivny testiiik? :slight_smile:
30. zář 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 lebo som rok meriavala o stvrtej a nechcem aby to domiatlo ff :slight_smile: mozno by boli tie teploty skreslene... ideme na kupko? :wink:
30. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ahoj, ja si myslim, ze mozes :slight_smile:
30. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dam este jedno foto tu je silnejsie.sa tesim takze dnes hadam dame keksik aby sme to poistili :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceresnicka10 supwr mozete istit :slight_smile:
30. zář 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka nie nemysl,to by mi bolo ukazalo na prvom teste ssponn ducha :wink: osobne sa obavm ze to je anovulak :frowning2:
30. zář 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko myslis? mas tam aj svoje poovulacne teploty.. ty si tento cyklus mala aj soju,ze?
30. zář 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jááj micka..myslíš,že pomôže keď cikneš už ocikaný testík??? tak uviídíme neskôr....v piatok :slight_smile:
30. zář 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 my sme boli na nákup...v tescu a hyperke..a teraz sa deti kúpu....navečerali sme sa ...a pôjdu o nejakej pol osmej spať...pozrem čo bude v telke...a pôjdem spať aj ja..ráno o šiestej na bus.....
30. zář 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 jasne..krásny pozit. ovu testík..takže šup šup.....poisťovať a poisťovať...nech aspoň jedna víťazná spermoška to zvládne...až do konca :slight_smile:
:grinning:
30. zář 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 boze ako si naucila deti chodit tak skoro spat? Moja 4r chodi spat o 22h a to sa s nou trapime od 21h. A ty kedy vstavas o 5h?
30. zář 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 dakujem za odpoved,ano skusime poistit.len taka asi blba otazka myslis ze vcerajsi vecer to mohol ten test nejako ovplyvnit trosku sme popili...dnes som ani nemerala teplotu...
30. zář 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no moje nemajú problém....neustúpila som..a už im to tak zostalo....o osmej v posteli...do pol deviatej spia..niekedy aj skôr..aj rodičia potrebujú mať svoju pohodu večer :grinning: všetko sa dá...keď sa nastolí režim

@ceresnicka10 nie nemyslím,......ale vyskúšaj urobiť zajtra..ak bude slabší..tak včerajší bol pozit..takže aj tak ovu bude budď dnes alebo zajtra :slight_smile:
30. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 nie vstávam o pol 6tej..a 6.05 mi ide bus..ešte zbehnem do obchodu...a zastávku mám tak dve minutky od domu :slight_smile:
30. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi zajtra sa drz a hlas nam novinky. Myslime na vas
30. zář 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja, prepac, ze som uz neodpisala, aleprisla ta kamoska, prave odisla, ale aj tak ide mm na pocitac. tak sa zajtra vidime, piseme. pekny vecer a dobru noc :wink:
30. zář 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek