• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@moni1007 som si myslela moja, dufam,ze ste dobre pokecali :slight_smile: cakam zajtrajsiu teplotku :slight_smile: pekny vecer moja, pa
30. zář 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka hm, tak uvidíme, kto bude mať pravdu.....či ťa baby zlomili na test? nechce sa mi lúskať strany dozadu :slight_smile:
30. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Ahoj, zacala som pit ten alchemilkovy caj, jeden krat denne, na co je to vlastne dobre? teda citala som o tom, ale pomaha to v akom zmysle?
30. zář 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ahoj, alchemilka by mala pomoct pri raste vystelky maternice, alebo sliznice, aby sa mohlo vajko dobre uchytit :slight_smile: ale pi ho iba do ovulky
30. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Dakujem,a no budem pit len do ovulky, potom som citala ze sa nesmie pre pripad tehu :slight_smile:
30. zář 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka hej mala som soju ale zjavne nepomohla :frowning2:
@mattuliatko30 sak ked som ine nemala :grinning: pockame do piatku..ja sa len modlim aby sim na vikend nemala mrchu,ideme na wellness a to som ratala ze tam uz budem mat druhu ovu,porazi ma z tych dlhych cyklov :astonished: :angry:
30. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od noveho roku budem opet snazilka...juj velmi se na Vas tesiiim, teda doufam, ze toto slozeni tu uz nebude a budou tu jen nove a nove snazilky :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko ale?:slight_smile:
ja som babu na nej v petrzalke nevidela, iba v meste na jednej ciernej a potom chalanov z rusoviec, co ju maju:slight_smile: skandal....
ty si cikla na pouzity test?:D
30. zář 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu nieee nebola som tu cele doobedie, mala som pokoj:D:D:D takze ciknem ked teplota nepojde dole:slight_smile:
30. zář 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka nebavme sa o tom, kedy testneš....aj tak to zase odsunieš :wink:
30. zář 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ovu mávam tak na 19DC ale teraz ho očakávam skorej, lebo som mala light dávku fytosoje. Určite som ju ešte nemala.
30. zář 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mne to nedalo a urobila som este jeden testik a som pozerala ako puk tak to som necakala,sa moc tesim ze ovulka doposial bol vzdy negativny,zeby soja a agnuscastus pomohol... :slight_smile:
30. zář 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@ceresnicka10 wau to uz je riadna palica,to v tehu byvaju take silne palice na ovu testoch :wink:
30. zář 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no ona tak trochu vyzera jak chalan :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tvoje testovanie je irelevantne kedze si neklesla ani dnes a cikala som miesto teba ja :grinning: :grinning: :grinning: a hej na pouzity,zistila som ze iny nemam a uzz som bola vo svungu tak som dala pouzity,ci naaaahodou :grinning:
30. zář 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko dievcence a styri pruty,
nebudem sem pisat, ze ja som to hovorila:D:P
http://www.fertilityfriend.com/home/willy_wonka

@piefunko
@anait
@kikaneu
@mattuliatko30
@lagunasa
@bordulka
@elebe

a ako som hovorila, nehnevam sa :grinning:
1. říj 2012 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som zabudla
@lauritka a @katka116 aj vas to plati :grinning:
1. říj 2012 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este aj ty @pechlinka :grinning:
1. říj 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka no ahoj, sice si klesla, ale aj tak mas vysoku teplotu :slight_smile: takze testuj... :slight_smile:
1. říj 2012 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHOJTE baby chcem sa opytat ci ked mam nadchu a boli ma hrdlo mozem mat zvysenu bazalnu teplotu...inak teploti nemam vobec...rano ked si meram tak mam uz 5 dni 37 C..:slight_smile: myslite zze sa mohlo zadarit alebo je to s prechladnutia....dakujem
1. říj 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzullik1001 neviem...teplota sa vie zvýšiť..aj v prípade choroby..koľký dc si?...
1. říj 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
@piefunko
@6lenka64
@mata _ba
@lagunasa
@katka116
tak ja to fakt nechápem http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e tento môj divný graf...ani ovu...teplota zase dolu..a takto neskoro ovu som nikdy nemala
1. říj 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka moja aj tak si vysoko..aj keby si tehu bola..môžeš kolísať...tak testni !!! :wink: :wink:
1. říj 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko dievčence....takže u mňa prd :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jaj čo toto znamená :angry: :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
1. říj 2012 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 mojka nie si náhodou v znamení rak? lebo ja som a ešte aj horoskop mi píše že spln pôsobí na môj cyklus :angry: :angry: :angry:
1. říj 2012 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka papulka moja,to nie je až také zlé :slight_smile: a máš už nejaké mrchovské príznaky :confused:
1. říj 2012 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka a už máš MS? :angry:

@slabachvila mi to spolu ťaháme a ťaháme, ja som tiež 2DC :rolling_eyes: , zajtra sa chystám dokimu dohodnúť tú laparku, kašlem už na to...

Inak babule, tie čo ste boli na laparoskopií, myslíte, že to pomôže? Má vôbec význam, pomohla niektorej? A ešte, keď idem k môjmu súkromnému lekárovi, ktorý robí laparoskopiu v rámci jednodňovej chirurgie a platím mu za výkon v hotovosti, preplatí mi to poisťovňa? On je zmluvný partner s mojou poisťovňou, ale za výkon si pýta odo mňa... ako to vlastne je? :confused:
1. říj 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie moja nie som...som kozorožec :slight_smile: tak ale myslím,že to je na mrchu...na wc som mala v hliene už ružovo červenkastý výtok...a pichalo ma v podbrušku :frowning2: :angry: takže aj keď nechcem ..asi mrcha príde a teraz už na 17dc,,, už ma z tých cyklov poráža...prečo zrovna ja?? :cry:
1. říj 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ty si ešte ovulku nemala?....
1. říj 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Keď chcete vidieť divný graf, nech sa páči http://www.fertilityfriend.com/home/kukku :grinning:
Nech už príde mrcha, a dúfam, že nový cyklus bude taký, aký má byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lauritka - takýto graf si ešte určite nevidela :grinning: :grinning:
1. říj 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek