• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@willy_wonka cykly som mávala krátke..ale tak max 21-22 dňové nie 17 :angry: a už sa mi posledný napravil na 26, tak neviem čo tot zase...uvidím
1. říj 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no cyklus sa stale mozeposunut- zavisi to stale ododna ovulky. cize ked sa posunie ovu, posunie sa aj cyklus.
v podstate to nemusi byt koniec cyklu ak ti dozrel folikul a bude ovulka.
uvidime dalsie teploty.
1. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no na alchemylku to nevidim, ona zas nie je taka silny, ze by ti rozhadzala hormoy. to posobi skor len na sliznicu maternice.
1. říj 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Tak som už naozaj veľmi zvedavá na zajtrajšiu teplotu :wink: Hlien mám aj teraz, len neviem posúdiť, či je to ten plodný alebo predmenštruačný :sweat_smile: Mohla by som Ťa poprosiť, aby si mi napísala "druhy" hlienu a ich charakteristiku? Ďakujem
1. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

tu to mas krasne vysvetlene, opisane a dokonca aj odfotene :wink:
1. říj 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 dakujem...len musis verit a mysliet pozizivne a dojde babenko hned..:slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku a aký máš hlien??
1. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linddi Ahoj, ja ked som isla na Laparoskopiu, lekarka este musela volat do mojej poistovne , ci som schvalena...ci mi to preplatia...:( neviem...kolko to stoji celkovo...ale tych 250 eur som doplacala k tomu , co mi preplatila poistovna.. :(
1. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja. co to? dufam,ze je to ovu a nie mrcha :wink:
@bordulka ahojcek moja. no vyzera to tak, ze ovu sa blizi :grinning: :grinning: dufam, ze ste sa riadili vcera mojim predpisom :grinning:
no a ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02
1. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka nooo je to mozne, vies kolko bab malo mrchu a bolo tehu??? :grinning: :grinning: a neviem, nejaky je vadny cely,nebavi ma to akoze aaaaabsoluutne :angry: :angry:
1. říj 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ja neviem moja, mala som anovulaky take 60dnove, potom s liekmi v pohdoe aj ovu aj vsetko a minuly mesiac bez liekov ovu na 32dc a tento mesiac ani prd, ja netusim co to somnou je :frowning2: :frowning2:
1. říj 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 neviem moja...ak to je mrcha..tak si to hodím...tak skoro som ju nikdy nemala...som fakt nahnevaná :confounded: ale už to neriešim..nech si príde..keď chce...kašlem na ňu...žiaden príznak...nič...iba klesla teplota...a ružový hlien.....
uvidím do večera...keby ovu bola by som len rada...cyklus by som mala krásny...29dňový...ale pochybujem... :angry: a ty ako??
1. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka aha, takže to sa musí dostať od poisťovne vopred súhlas, či ťa schvália? Noo, neviem ,či to stíham ešte tento cyklus, keďže som 2DC a môj gyn. robí laparku 10DC... no nič, zajtra tam idem, tak uvidím, ako sa dohodneme.
1. říj 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no akosi sa nám nedarí...ty čakáš na ovu..a ja mrchu zatiaľ aj 3x budem mať :cry: nerozdelíme si to nejako?..nech to máme tak narovnako?a tak cca 28 dní?
1. říj 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 a za doktorom uz nepojdes? ved by sa mal na to riadne kuknut :angry: no tak ja tak ako vcera http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02
1. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ty si vtipna:D fakt....
no uvidime ako pojdes dalej s tou teplotou....
1. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, tak toto je moj aktualny graf, krasny, vsak? :grinning: nuz a pozeram, ze uz som 30DC :confused: spinenie ziadne :confused: no, zeby konecne az nemeranim som dosiahla stav, ze nespinim? :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/marimk
1. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@linddi ahoj a to on už ti povedal, že máš platiť, či to čerpáš ešte z mojich info? :slight_smile: určite daj potom vedieť, som zvedavá...inak v nemocke to robia zadarmo, ale teda neviem, či by som tam šla na 4 dni...

@piefunko po mrche ešte nemám, ale po radosti určite - ráno som bola u Dr, v sobotu som dobrala atb a dnes mám zápal priedušiek, tak som vyfasovala ďalšie atb, silnejšie samozrejme a že kľudový režim...len to by som si asi musela najať slúžku a opatrovateľku, lebo inak neviem, kto mi odvezie dieťa do škôlky, vyvenčí psa a navarí... a nehovorím o tom, žže ma hádam už aj z roboty vyhodia...toto mám ja každú jeseň...
1. říj 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to je rozhodne najkrajší graf, aký som tu tento mesiac videla :wink:
1. říj 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
1. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ty už máš ms, či ako?

@melisaaa zlatko, kde si? dúfam, že nedepkuješ... :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Idem preštudovať materiál, ktorý mi poslala @lauritka a potom napíšem :grinning:
1. říj 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 krásne si hore....musí to už vyjsť tento mesiac..držím palčeky....nebola som u dr. chcem ísť po ms...a hneď aj ročnú prehliadku vybavím...bola som len v júni..dal mi na tie dva mesiace ten lutenyl...to som predlžila na 32,34 hneď potom mi ms prišla na 21deň a minulý cyklus 26deň..tak som myslela,že už sa to napráva...uvidím..už ma aj brucho prestalo bolieť..tak pevne verím,že to bude ovu... :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no veď to, ani mne sa nechce ísť do TN nemocnice a ešte k tomu na 4 dni... stačil mi tam pôrod :grinning:
Zajtra idem k nemu, túto infošku mám ešte aj od jednej kočky tu z MK, ktorej to robil... tak si to overujem... volala som aj na VŠZP a tam mi pani povedala, že pokiaľ to má v cenníku a je zmluvný partner s poisťovňou a je to vyslovene základný výkon, ktorý je uvedený v cenníku, že by pýtať od nás nemal. Pokiaľ to ale on špecifikuje ako výkon, pri ktorom použil špeci prístroje atď, tak to áno. No veď uvidím, čo mi zajtra povie...dám Ti určite vedieť :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 teda super...graf :slight_smile: také by sme brali všetky..hlavne nech tam nesvieti červený švorček :grinning:
1. říj 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait a ešte sa ma pýtala, či to bude výkon na moju žiadosť alebo jeho odporúčanie.... asi aj v tom je rozdiel...
1. říj 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 moja, strasne ti drzim palce, aby to bola ovu :wink: a som zvedava co ti ten doky povie, ked tam pojdes. dufam, ze bude robit nieco riadne, ale inak obdobne problemy ma aj moja sestra a jej nic nezaberalo, ona krvacala este castejsie ako ty, niekedy aj po desiatich dnoch a dost silno..... teraz uz dlhsie nespominala, ale myslim, ze berie injekcie nanieco s krvou, tak mozno aj kvoli tomu :slight_smile:
no bodaj by to uz vyslo, ale teraz to tak beriem, ze ked nie, tak o dva mesiace sa dozvieme mozno pricinu a potom sa uz isto zadari, toto beriem ako take vykriky do tmy :frowning2:
1. říj 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 akurat teraz trosku lutujem, ze nemam zmerany graf, ked je taky pekny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning:
1. říj 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 neboj sa...uvidíš..podarí sa...možno už sa aj :wink:
@riana12 no tak vyskúšaj zmerať..veď vieš svoje poovu teplotky..tak môžeš aj teraz zaznamenávať..hm?
1. říj 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek