• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@strihalka neboj ja ako stara snazilka tu ostanem........a vy co tak skoro ? sa ti to tusim zapacilo :slight_smile:))
1. říj 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko tak náš fešák :dizzy_face:
1. říj 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moni1007 @bordulka dievčatá my to moríme moridlom na drevo - mama kupuje taký špeciálny už rovno aj s lakom, ja kupujem to klasické smradlavé moridlo a Pamlak lesklý
1. říj 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milagros no chybi mi to, co ti budem povidat...jeste uvdime jak nam to dovoli zdravotni stav po sekcii ale nejpozdeji na jar se chcem pridat:slight_smile:
1. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi tak ako? Myslela som na teba
1. říj 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko babule,
neukrizujte ma, ale necikala som :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/willy_wonka
dnesne meranie ma sokovalo, aj som si v duchu hvizdla, aky hlboky bude pokles.....a ono si to robi co chce. No stale hlasim, ze ma bolia prsia, a podbrusko preeesne ako pred ms. Necitim sa nijak inak, ak sa ms nedostavi, skor ako curat pojdem k lekarovi, ze: What the f**k is this?? :grinning:
2. říj 2012 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka moja, mas priznaky tehu...teplotu mas tehu a ty nam chces urobit takuto vec,ze nam neukazes //? ved nie si kamaratka :slight_smile:
2. říj 2012 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka alebo zapasim s nejakym tichym virusom, lebo uz vyse dvoch tyzdnov mam aj telesnu teplotu zvysenu pocas dna sa pohybujem od 37 > 37,4°C ,a to mavam sotva 36,5 chora sice nie som,ale s niecim zapasim :grinning:
Draha, fakt by som cikala jedna radost ale pride mi to uplne zbytocne, lebo sa neciitim nijak inak:slight_smile: navyse fakt bola ovu neskor, cize som nemala ako otehu:D
2. říj 2012 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka myslis, ze mozem ist do prace na motorke?:slight_smile: ty si najspolahlivejsia na pocasie :wink:
2. říj 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka a nedas si povedat... ked je zena tehu, ma oslabeny organizmus a v rannom stadiu moze mat zvysenu teplotu..takze jedine s cim zapasis je maly votrelec v tebe :slight_smile: prosim cikni a potvrd nam to,co ti tu uz dva tyzdne hovorime :D
2. říj 2012 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka nechod, aby si neublizila malemu :slight_smile:
2. říj 2012 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ked by tam bol, je uz zvyknuty, bol by z neho maly rossi, co som sa s nim uz najazdila:D:D:D ale potesim ta, ak ms nepride do stvrtka, to uz bude nie normalne, tak ciknem, lebo po praci ideme na teambuilding, a v piatok nas caka vystup na dumbier ci kam to, to by som nesla :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2012 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ale ved uz kolko to slubujes a nic z toho :( som z teba smutna... tesila som sa, ze ciknes a ty to stale iba oddialujes... tebe mrcha mala prist uz davno a neprisla, to uz nie je normalne :slight_smile:
2. říj 2012 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka sak prave... nie je to normalne,resp, mala prist asi dnes, ak by som mala to iste co vtedy ze mi o tyzden neskor dosla. Naozaj sa necitim tehu, takze problem bude niekde inde, a to je zle! :angry: ale este nebudem panikarit, priznaky ako prd ms mam:slight_smile:
2. říj 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
naozaj sa ospravedlnujem, ze necikam, ale bojim sa toho viac ako cert kriza, lebo viem, ze bude negativny a to mi nerobi dobre :slight_smile: nepripustam si ani moznot, ze by som bola tehu, je to biologiocky nemozne:slight_smile:
2. říj 2012 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka nemas sa coho bat... iba sa mozes tesit, ze tehu si... mna to tiez nebavi stale ta prehovarat, ale chcem aby si testla a vyvratila si vsetky pochybnosti o tom, ze sa s tebou deje nieco zle :slight_smile: a dnes je taky pekny den, dnes by to slo :slight_smile:
2. říj 2012 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka uz som vycikala ten ranny moc :grinning:
ja nechcem, aby ma niekto prehovaral, chapem, ze to aj vas zaujima,ale som dospela a viem sa rozhodnut,ked by smi to bolo jedno ciknem, ale nemyslim si, ze je to v tejto chvily opodstatnene,a taktiez viem, ze negativny vysledok by mi neurobil dobre :slight_smile: a nemam predsa sebadesktrutivne sklony,aby som si zle robila:slight_smile:
ked by ma aspon natiahlo z jedla alebo nieco ine co znaci tehu:D:D ale nic:D
2. říj 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@willy_wonka v tomto stadiu je jedno kedy ciknes... pozitivny vysledok by ti ukazalo aj o polnoci... a este si prilis kratko tehu, aby ta napinalo z jedla, este si dva tyzdne pockaj :slight_smile: my tiez nechceme, aby ti bolo zle, my chceme, aby si bola stastna, prave preto ta prehovarame :slight_smile:
2. říj 2012 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka si zlata, aj ostatne baby, ale.. ale nechajte to na mna, potom ma mozete ratovat ked nieco nebude ok:slight_smile:
2. říj 2012 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka pocuj a ty takto skoro vstavas tiez ?:slight_smile:
2. říj 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ved jasne, vsetko je na tebe, ale myslime na teba, neboj :slight_smile:
2. říj 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no o pol siestej :slight_smile: ale cakam mm, kym vylezie z vane a pojdeme :slight_smile: dnes idem na krv, tak sa psychicky pripravujem :slight_smile:
2. říj 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja viem, velmi si to vazim :slight_smile: musite mi prepacit tu moju paniku z testovania :frowning2:
oj, draha, a preco ta idu pichat? HP?
2. říj 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka aspon ze si to vazis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ja mam paniku z pavukov :grinning: a idem na diabetologiu, kvoli inzulinu, bola som aj min. tyzden, ale podarilo sa im zo mna dostat dve kvapky :pensive: a este som odchadzala šoknuta :grinning:
2. říj 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa
@bordulka je to mrcha baby :cry:
2. říj 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka krásny grafik, držím paste!
2. říj 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 :frowning2: :angry: :frowning2: :angry: myslis, ze si mala ovu cez mrchu? je to vobec mozne? mojko, tu antiku asi nemas nasadenu,co?
2. říj 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka škoda,že nechceš testnúť..ale je to tvoja vec :wink: tak neklesni....a potom si nájdi pekné //
2. říj 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy ahoj moja, ako je na SR? :slight_smile: kedy to ides na tu dovolenku?
2. říj 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja netuším moja...je to celé divné..skúsim dnes zavolať dr..čo povie..a po mrche pôjdem asi ku nemu...a už sa antike nevyhnem....nevadí...dám si ju aspoň na 3mesiace...a uvidím....
2. říj 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek