• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe tak teraz by to bolo tiez fajn,ked budes cakat mrchu a dojde ovu:slight_smile:
moja len nebud smutna:(to vajkam nepomoze, nezbehnes k lekarovi,nech sa pozrie ako si na tom, pripadne ti povie, co a a ko....
2. říj 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Moja teplota má asi bláznivú náladu, som zvedavá, ako dostanem 5.10. mrchu s takýmito teplotami :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/kukku

@lauritka - Tvoj názor? :slight_smile:
2. říj 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 To mi je ľúto :frowning2: , najlepšie by bolo čím skôr to riešiť s dr.
2. říj 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka k dokimu nejdem,kašlem na to :angry: :frowning2: teraz som si kontrolovala krčok a je trošku vyššie ako včera,aj sa mi zdá že je mäkší a mala som egg hlien....ja som z toho už úplne osprostená :frowning2: :frowning2:
2. říj 2012 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to mi je luto, kurnik, taketo grafy by nemali existovat
2. říj 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no vidíš :frowning2: :frowning2: keď kukneš album už som mala takéto grafy,ale neviem že prečo také dlhé,keď HP bol na jednotku :frowning2: :frowning2: no čo už,počkám na drahého výsledky a naklušem k dokimu :frowning2: :frowning2:
2. říj 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hm, to je dobre, tak snad zajtra sa uz nieco udeje aj s teplotou.....len nebud smutna, velmi velmi ti drzim palceky, nech sa ta ovula spamata :slight_smile:
2. říj 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka ale však už som mala egg a nič,teplota nestúpla :frowning2: tak nejako tomu neverím :frowning2:
2. říj 2012 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 hej..hore máš v takom rámiku tvoju cestu ale vo ff..musíš dať .Sharing - Get Code - a hore budeš mať potom v takom úzkom rámiku to,čo musíš skopírovať....a tú skopíruj....označ si to ctrl C a potom CtrlV.
2. říj 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku
@willy_wonka

@vavrenka

dr,má asi dovolenku..takže nemôžem sa tam dovolať :angry:
2. říj 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vies kolko krat som mala ja tento egg hlien tento mesiac? resp minuly?.... od 4-7.9 ten klasicky ovu hlien, potom 12.9 zas egg...
2. říj 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe juj moja...zase žiadne stúpanie?..to mi je ľuto...ja preistotu zase mrchujem...17dc...čo už...akosi máme každá čosi...je to nafigu :frowning2:
2. říj 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 skus zavolat obvodnej ci nezoberie krv a neposla neda spravit hp. Mne hp gynekolog esten edaval robit, vzdy som isla cez moju detsku lekarku:D
2. říj 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no práveže som si myslela,že alchemilka..tomu nejako neuškodí..a aj cez mrchu by mali byť menšie bolesti
2. říj 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka obvodá ti to urobí tiež?..ja som myslela,že len na gyne...a čo jej mám povedať??
2. říj 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
@bordulka ahojte kocky. ako ste sa vyspinkali? ja celkom dobre, len som zapsat nemohla. snivalo sa mi, ze sme si adoptovali dvojicky, dokonca nase krstniatka. no a moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 myslite, ze to je este normalne? nie je to uz prilis vysoka teplota? :confused: :confused: :confused: to bude riadny pad na prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka no vidíš,takže egg hlien nie je zárukou ovu :frowning2: :frowning2:
@mattuliatko30 moja ty šlap k lekárovi,asi 2DC nech ti spraví HP....mne robil na 4DC a potom týždeň po ovule :slight_smile:
2. říj 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 :astonished: :astonished: :astonished: ty kam sa štveráš :astonished: :astonished: :astonished: dobrééééé :grinning: :grinning:
2. říj 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe riadne, coooo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len dufam, ze padnem postupne a nie na jedenkrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ty kam chceš padať,však teraz si len stúpla...tak sa len pekne drž :wink: :wink:
2. říj 2012 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a nemas nejaky permanentny stres (okrem tuzby po babatku :wink: ), nieco kvoli comu sa dlhodobo trapis? premyslam jak diva, cim by to mohlo byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ved chcem sa drzat, to len keby nahodou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty ako? :slight_smile:
2. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 vravim, ze u gynekologa mi to nikdy nerobili, ona ti len zoberie krv a da to poslat na hematologiu kde spravia HP. tak sa jej skus spytat, ci by bola taka laskyplna a zobrala by ti krv na HP. mozes jej aj povedat co za problem mas, a ze ti to ponahla..
2. říj 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, hadik jak vysity :slight_smile: www.fertilityfriend.com/home/3e782f
2. říj 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no uvidime ako dalej, ci to bola fakt ovu, alebo to bude rovnaka haluz ako 21,22 dc.
2. říj 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj. prosim ta, m,oze fytosoja takto ovplyvnit teploty po ovu? http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :confused: :confused:
2. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@willy_wonka No ano cikat nemusis :slight_smile:)))) si tehu, mozno si uz aj testla len nas napinas :slight_smile:)))) utekaj si to dat k dokimu potvrdit nech ti mozme gratulovat :slight_smile:
2. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no nie je.. to aj @lauritka hovorila, ze sa to nemusi"napasovat" presne...:( tiez ma to vyplasilo, lebo potom otehotniet musis presne v den ovu, aby si si nezabila tym ze nemas ten vhodny hlien potencialne.....
2. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 bude mi luto vas sklamat, :cry: tak verite tomu ze som tehu, a pritom som asi len posahana,a ms meska..... este som netestovala, to by som si nespravila:(
2. říj 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 podla mna nie.. a nie si chora ??? :fearful: to je dost vysoke.
2. říj 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek