Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
3. říj 2012

@piefunko no veru 😠

katka116
3. říj 2012

@piefunko sa rehocem ty si tiez take trdielko ako ja, ze ked mi budete kazat cikat... hned pojdem... ale mna caka akoze maratonik od zajtra - co je v nasom pripade kazdy druhy den 😀 😀 😀 😀 2x za sebou... a potom zase tyzden volno 😎 😎 😎 aby mm neporazilo. Tak preto som na neho od nedele neskakala aby sme setrili sily - teda jeho sily... mozno zacneme pre istotu uz dnes. Ale ma ist na akciu tak uvidime. Ale cakam ako ma budete za 2 tyzdne prehovarat resp. ani netreba a bnudem cikat ako besna a minat testy ako besna...
@moni1007

katka116
3. říj 2012

@piefunko inak ked si clovek zvykne za sebou spravit 5krat test a nic, ked si robi 6ty krat ani sa tam nepozre, necha vysusit a drb 2 palice... to sa mi stalo naposledy ked som to ani necakala

moni1007
3. říj 2012

@katka116 no moja, ja tiez ked mam kupene testy, tak by som najradsej vsetky naraz minule, ale teraz vydrzim, zajtra som 10 DPO a nemam kupeny test a ani sa nikam nechystam, vsak snad vydrzim 😀 😀

katka116
3. říj 2012

@moni1007 ani ta nebudeme prehovarat, lebo potom sa na nas hnevas, ze ta prehovarame... pockame kym ti bude mrcha meskat, co ty na to? Ale citis sa na to ze to mohlo vyjst?

katka116
3. říj 2012

@mattuliatko30 no to bude asi dobre, ked ti da dokopy doktor ten tvoj najkratsi cyklus... to je strasne kratky cyklus, to by som sa ani nespamatala a uz by som opat nosila vlozky 😢
Tak nech to mas uz v pohode - asi ti predpise nejake lieky vsak?

moni1007
3. říj 2012

@katka116 no to by som si prosila 😀 😀 no vies co? necitim sa byt tehu, len dnes mi je nejak slabo, ale ako tehu priznak by to bolo skoro... no ale uz uz m,usim otehotniet, ved som si zacala strikovat decku do kocika 😀 😀

piefunko
3. říj 2012

@katka116 no ja uz som robila tusim osmy krat a furt tam ta palica nebola.... tak som sa nasrala a fixkou som si ju tam teraz domalovala 😀 s kolegynou sa tu na tom smejeme, nikto nevie iba ona tak sa tu rehni na mne 😀 😀 sak sto sa ma na tu samu palicu kukat furt no nie? 😀
myslis 2x za sebou akoze 2x denne kazdy druhy den? to my 2xdenne nedame 😀

piefunko
3. říj 2012

@katka116 inak ako sa to da necakat? sak ja zakazdym aj tento mesiac, 3x som si povedala ze ok serem na to a vzdy ked som po poklese stupla ma zaliala nadej ze to bola ovu a potom zase nic a takto dookola... ale neviem na to nemysliet alebo to necakat.. proste ked raz vidim ten graf tak cakam ze bola, alebo tak nejak v kutiku stale dufam 😅 ako to robite ze to "necakate" 😕 😕

piefunko
3. říj 2012

ta @magimary nas tu na tajnasa potichu sleduje 😀 😀 😀

magimary
3. říj 2012

@piefunko 😀 😀 😀 😀
ja vždy!
(teda, keď mám čas 😀)
a veeeeľmi by som chcela vidieť tvoj dvojpalicový test 😅 😀
aj keď "len" nakreslený fixkou 😀

anait
3. říj 2012

@piefunko keby len ona...

piefunko
3. říj 2012

@anait ano ona je taka dobra dusa ze aspon da o sebe vediet "lajkom" 😉 moja peknaaaa

magimary
3. říj 2012

@piefunko juj, Zlatíčko, ty si sa ma zastala...
už som sa zľakla, že je tu nejaký zákaz čítať (verejnú diskusiu)... 😕 🤐 😉

piefunko
3. říj 2012

@magimary draha co ja by som pre teba nespravila 😀 😀 cihas tie kolajnice??? 😀 😀

magimary
3. říj 2012

@piefunko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tisíc lajkov!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
konečne som sa dočkala!!!! 😅
ale, čo tam po falzifikátoch!
za chvíľu bude aj ozajstný 😎 😎 😎

piefunko
3. říj 2012

@magimary nie nie praveze je verejna tak sme sa rozhodli niektore veci tu nepisat lebo kde kto to cita 😅 🤐 ale to nebolo na teba, len mi doslo vtipne a mile ze citas ma a lajkujes ale nevidim ta tu ... ale viem ze na mna myslis 😉

piefunko
3. říj 2012

@magimary rehoceme sa tu lebo cumeli sme do toho a vravim, ja to s*rem, zobrala som fixku a je to tam 😀 aspon tam nebudem vykukakavat neexistujucich duchov o polnoci ci naaaaahodou 😀

magimary
3. říj 2012

@piefunko nooo, ale to ja dooobre chápem 😎
ale zase, ak už tu niečo napísané je, tak snáď netreba nejaké povolenie na čítanie, či hej? 😉 😝 🙂

magimary
3. říj 2012

@piefunko no, ale teda nakreslila si to úplne dokonalo! žiadne "akože" trasľavé náznaky, ale riadna cca 16dňová palica! 😎 😅

piefunko
3. říj 2012

@magimary no uz nie 😝 😀
panebozeeeeeeeeee skoro som odpadla ty si kolky tt uz pre bohaaaa 😨 😨 😨 😨 to ako uteka? pomooc 😲 😲 😀

piefunko
3. říj 2012

@magimary jasne sak co sa budem kaslat s duchami, ked uz, nech pekne svieti 😀

magimary
3. říj 2012

@piefunko veeeeru! uteká to!
a ja stále čakám, že dobehnete 😉
na Vianoce všetky povinne! 😎 😉

piefunko
3. říj 2012

@magimary ok, rozkaz! rada vykonam a berem so sebou vsetky snaziky 😉

moni1007
3. říj 2012

@piefunko aj ja chcem take ciarocky 😀

piefunko
3. říj 2012

@moni1007 zober tiez fixku a budes mat jak ja 😀

moni1007
3. říj 2012

@piefunko no lenze nema si to na co nakreslit 😀

bordulka
3. říj 2012

@moni1007 ahoj mojko, pekne sa drzis 🙂 este ti nie je zle z tej vysky? 🙂 hod mi lano, vysplham za tebou 🙂 tak si sa pekne dnes zasobila, a kde mam foto stvorceka? 🙂 za chvilu sem hodis celu deku... ja som vcera zacala misku, z ktorej bola nakoniec gula a potom vencek, ale iba zaciatok, lebo nemam rulicky... na mimibazare som videla inzerat, ze predavaju rulicky 100ks za 0,50€ 🙂 skoda, ze sme sa rano minuli, aj som ta tu vykukala, ale ked si mi pisala, to uz som sedela v robote v satni 🙂

bordulka
3. říj 2012

@piefunko ahoj moja, nemyslis, ze bola vcera ovu? 🙂

moni1007
3. říj 2012

@bordulka no moja je mi zle, cela sa klepem, charlie mi vybehol von a som sa bala ze ho auto zrazi, vybehla som za nim, byt dokoran otvoreny, a charlie utekal jak blazon, ani som ho nezlakala na slovicko na, nechcela som ho nahanat, lebo by utekal este viac, tak som sla domov, prisiel za mnou ale ako ma zbadal zas zutekal, tak som sa tvarila, ze zatvaram dvere a on cakal ci ich uplne zatvorim a isla som do spajze, kde ma zradlo, tak sa vratil, ale to co som teraz zazila, no fuuuj 😝 no tak daj foto. no ja uz mam aj polku aj druheho stvorca 😀 ale povodne som myslela, ze budem kazdy stvorec zvlast robit, ale nakoniec som za ciernou pokracovala bielou. no moja, dnes ma lakalo kupit si test, ale nastastie som nekupila 😀 inak, dnes ma striedavo tupo aj ostro boli v podbrusku, aj mrchovo sa chvilami citim........

inak, na to obrazku to vyzera velke, ale take velke to neni 😀