• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mattuliatko30 @katka116 @piefunko @bordulka @lagunasa @vavrenka a ostatne. no mojky, tak nic z toho, testik biely :frowning2: a grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :unamused: :unamused:
5. říj 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ale nie :unamused: , nemozes este hniezdit? :confused:
5. říj 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ano je to normálne, že pred ovu klesne velmi nízko a potom po ovu teplota vystúpi vysoko. ovu máš už pred dverami :slight_smile:
5. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 zovulnieva sa :slight_smile:
@mattuliatko30 tak ja mam na plane ist v sobotu povzbudzovat nasich Hlohoveckych hadzanarov . a vecer s tou partiou povzbudzovacov ist hrat Aktivity.
@6lenka64 to mas dobre. takze dnes, najneskorej zajtra mas ovu. ja som tak mala minuly cyklus
5. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 to mi je luto :frowning2:
5. říj 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nie je ešte skoro na pozitívny testík? hm? podľa mňa to vôbec nie je zlé a kým nie je mrcha nič nie je stratené
:wink: držím palce
5. říj 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi mas trombofiliu? je mi luto, ze sa ti zatial nedari, ani nemam slova, tie su uplne zbytocne, len- opatruj sa teraz, pekne lezkaj, urob si s niecim radost a snad raz to vyjde, vsak musi :sunglasses:
5. říj 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Aj ked hlienik som mala predvcerom a vcera? Dnes mi uz skoncil.....myslis, ze este pride ovu, ja som tak myslela, ze uz bola, len teplota dnesna ma o tom nepresvedcila :slight_smile:))
5. říj 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
čakám na ovu už asi 4 dni a zatiaľ nič :frowning2:
5. říj 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ano, mám trombofilii, ještě jsem homozygot cosi MTHFR nebo co to a to prý dělá ASI největší paseku :frowning2:
radost dělám spíš manželovi ..... chystám mu pomalu narozky, tak jsem objednávala marcipán na dort a vymýšlím jak ten dortík udělat :slight_smile: aspon přijdu na jiné myšlenky.....
5. říj 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dnes sa trosku zvysila http://www.fertilityfriend.com/home/3cade8 ale nerobim si velmi nadaj. ja som este takto dlhy cyklus nemala, v podstate som mala OK cykli kym sme sa nezacali snazit :grinning: takze ani na horm.profil som este nikdy nebola. uvidim do nedele a potom keby nic tak zbehnem dr. cez tyzden, ze co sa to so mnou deje :unamused:
5. říj 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no neviem podbrusko ma stale popichava, ale nejak tomu neverim. mne sa od zaciatku nezdalo ze by som mohla byt tehu :frowning2:
@lagunasa dakujem. no co uz, tento mesiac pojdem bez merania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@trish22 ahoj. dakujem. no v podstate este moze byt skoro, vsetko zalezi od toho, kedy sa uhniezdi,ale ja si uz radsej nadeje nerobim. takto je top kazdy mesiac, nadejny graf a test negativny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
5. říj 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moni, drzkaj sa, mozno este zajtra...
5. říj 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no test uz nemam, tak testovat uz nebudem a nejdem uz ani merat. ved viem kedy mam cakat mrchu, tak pockam :slight_smile: dakujem :slight_smile:
5. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka no teraz to uz vyzera krajsie, len to spinenie ma mrzi, ak sa ti nespusti mrcha chod v pondelok k dokimu, ak si tehu treba nasadit dufik aby sa udrzalo :wink: drzim palceky
5. říj 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 moja...nič to ešte neznamená..uvidíš....treba počkať..na ďalšie teplotky..kedy mrchu nečakáš?
5. říj 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahoj mojka. podla mna znamena. to je kazdy mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz nejdem merat, viem kedy ma neprist mrcha, tak uz idem len cakat, nema prist v stredu (utorok) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 Ahoj, chcem sa ta spytat, mozem mat ovulku aj ked mam uz kremovy biley hlien? Egg mi uz skoncil a ovulka dnes, zajtra podla ovu testu, len ten hlien ma matie :(
5. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 och to ma mrzi :frowning2: ale este nie je koniec, ked pojdes spat hore, skus o par dni znova :wink:
@mattuliatko30 @katka116 baby tak ja naozaj asi dnes dostanem tu mrchu na ten welnes, porazi ma :angry: :angry: uz spinim :angry:
5. říj 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nejdem uz merat, pockam co sa v stredu, prip. v utorok udeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: to fakt? mrcha, och nie, akurat v ten nevhodny cas. to ako naschval :angry: :angry:
5. říj 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 sak toto... mesiac a pol jej niet a ptom si dokvitne presne ked ju netreba... ale co uz :sweat_smile: aspon mozeme ist do dalsieho kola :wink:
5. říj 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte pouzivate na meranie specialny teplomer ktory ma dve desatine miesta,alebo klasicky digitalny???
5. říj 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ved aspon jednu vyhodu to ma :wink: :wink:
5. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzullik1001 ja pouzivam klasicky digitalny :slight_smile:
5. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aj ja tiez..a kolko ti to ukazuje desatine miesta...mne jedno..:/
5. říj 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzullik1001 aj mne jednu :wink:
5. říj 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 sak ja uz som na to cakala jak na spasenie, pojdem v pondelok k dokimu a ideme to nejako poriesit lebo sa mi to nepaaci tie cykly :rolling_eyes:
5. říj 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak potom dobre....ja uz chcem mat dve ciarky strasne moooooooc....si si rpbila dneska testik tusim??
5. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no veru, treba to poriesit, ved to takto nemoze ist dalej a uz vobec nie, ked sa snazite o babo :slight_smile:
@lauritka moja jedna teoreticka otazka :sweat_smile: moze prebehnut ovu a progesteron byt taky nizky ze nevystupi tepota? :confused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek