• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Ja neviem, ci nemam pokazeny teplomer :( teplota nie a nie stupnut www.fertilityfriend.com/home/3e782f
6. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, tak ja som dnes merala. @bordulka( inak mojka, pekny grafik) ma presvedcila :grinning: ale ze by som bola nejak nadsena http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 bola by som rada, keby som radsej stupla. stale ma pobolieva to podbrusko asi z prichadzajucej mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ahoj moja. aj my mame radi hubicky :grinning: minuly vikend sme vyprazali bedle a teraz sa nam v spalni susia hribiky :grinning: moja sa mama vravi, ze ja chodim preto rada na huby, lebo ked bola tehu, tak s tatom vzdy spolu chodili do hory na huby :grinning:
6. říj 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoje babule...prosim o radu..som zo ziliny a tam mam aj svojho gynekologa,ale uz dlsi cas zijem v bratislave a potrebovala by som ist na vysetrenie,lenze do Za kvoli tomu nemozem ist..poznate nejakeho dobreho gynekologa,ktory by ma vysetril tu v Ba? Bez doporucenia mojho samozrejme.
Dakujem za kazdu radu
6. říj 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Ja dnes takto, ešte sa mi nestalo, aby som 3 dni za sebou mala rovnakú teplotu :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/kukku
6. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacenamar poznam, len je to tusim na priamu platbu. je to gynekologicka v petrzke a je fakt dobra :wink:
6. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tvoje teploty su neuveritelne. teraz tri dni po sebe rovnake, priznam sa aj som sa zasmiala, ale skor je to cierny humor :wink: :wink:, dopriala by som ti vybehnut opat vybehnut nad 37
6. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka a ty k nej chodis? Ma niekde na nete uvedeny cennik ukonov? Vies zase nechcem zaplatit neviem kolko vela penazi,bohuzial nie som tak bohataaaa :slight_smile:
6. říj 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no ja ztvyknem mat hadikov v grafoch, takze nic nezvycajne, skor ta prva polka je prinajsmensom divna, lebo mne po ovulke stupne teplota na jednu uroven a po par dnoch opat stupne na tretiu a vyzerao to ako trojfazovy graf, no teraz sa mi to udialo akosi opacne :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 a je silno pozitivny ten ovu testik?
6. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tiez uz by som bola rada aby to bolo co najskor nech viem ci je zdravy alebo tomu treba pomoct.
6. říj 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ideme tam v piatok ( idem tam s nim, do cakarne ) a napisali mi ze este v ten den poobede budu vysledky. tak si chcem vypocut doktorov komentar k tomu.
6. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 mna zase laka ist zbierat jedle gastany na nase miesto :slight_smile: este uvidim ci to bude zajtra alebo o tyzden v nedelu...
6. říj 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tak a ja dnes takto,postupne zacinam klesat... www.fertilityfriend.com/home/3f17d3 ale aj tak nechapem tomu dvojdnovemu poklesu,co to.ako malo byt?
6. říj 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 neboj. ovu mas asi dnes a zajtra urcite stupnes!!!!
6. říj 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no rob ovu testik, uvidis :wink: vyzera to na , ze ovu sa blizi, si nizko.
6. říj 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar a dnes si netestovalo ?? vyzeralo to ako IP: ak to bolo, tak uz by des testik mohol ukazat a pokles nemas este velmi velky.
6. říj 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar podla mna ten graf vyzera stale pekne. skusila by som este testnut. ak chces vidiet, nieco co sa neda púochopit kuk moj graf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj Lauri. no kuk http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 a tvoj grafik sa ako vyvija? :wink:
6. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj Lauri....tak sa kukni na ten môj hlúpy graf....nechápem....takto som to ešte nikdy nemala....v pondelok asi skočím k dokimu :frowning2: :frowning2: :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
6. říj 2012 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 peken :slight_smile: moj nijak, zase to kleslo dnes, skacem hore dole. nic zaujimave. priznaky ziadne. cize asi pride mrcha.. ale tak este tomu skusim verit cca 3 dni :sweat_smile:
6. říj 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslis, ze to je este dobre, aj napriek tomu, ze sa nesplham opat hore? no som zvedava, ci sa u teba nejaka zmena neudeje :slight_smile: nie kazdy musi mat hned priznaky :slight_smile:
6. říj 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 @lauritka baby ja som testovala a uplne bielo....takze z toho nic nebude isto...mrcha sa hlasi,najneskor v pondelok je tu.....:frowning2:(
6. říj 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar dnes si testovala? skoda :frowning2: pekny grafik
6. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko baby... tak zase ranna kavicka a tradicne konikovanie:slight_smile:))
Tak predsa som trosku podskocila. http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
som zvedava, kedy zas padnem a osucham si nos :unamused:
Podla grafu som asi velmi vyrovnana bytost, ked taham hadov.... :grinning:
Pekny vikend buduce mamicky :wink:
6. říj 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 naco ma moje telo takto klame? Do slaka,uz mam z toho nervi....
6. říj 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar moja, kuk moje grafy v albume. presne viem o com hovoris :pensive:
6. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenamar jasnacka, je to mudr. niznanska, ordinuje na mytnej (som sa pomylila, v petrzke robi v nemocnici) kazdy utorok od 16 do 19, orientacne cena - vysetrenie aj s kultivaciou (vyter) okolo 30€
6. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak baby,akym vysetrenim lekar zisti,ze ma zena nepriechodne vajcovody...chcela by som ist na take vysetrenie...cyklus mam pravidelny,ovu tak isto..sono maternice na jednotku,ale babo ziadne
6. říj 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka dakujeeeem
6. říj 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek