• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@piefunko ahoj micka..ako bolo?.užili ste si to?..tu leje od rána..no naprd...sedím doma.....ale aspoň som si porobila :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute babule :slight_smile: aha: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu žeby sa už ovu blížila? tak skoro u mňa? :grinning: akú máte nedeľu? tiež upršanú?
7. říj 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj...hej..tu leje od rána..takže sedím len doma...veru vyzerá..že ovu sa blíži...išla si pekne dolu..teraz už len počkať...aby si pekne vystúpila..možno budeme spolu hore :wink:
7. říj 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj moni, pekneho hadika si robis :slight_smile: a moja, navaly tepla byvaju aj v tehu, tak isto aj oslabeny organizmus :slight_smile: - sopliky :slight_smile: dufam,ze dnes moc nepijes :slight_smile: a moja, verim,ze ked to maly nebudu zvladat, urobis tam riadny poriadok _ myslim slovny :slight_smile: my sme pred chvilou dosli, zmokla som :( je tu strasny lejak a k tomu aj riadne fuka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vnutri je najlepsie... inak prve,co mi svokra povedala, ze mi narastli prsia :slight_smile: aj ma dnes ako keby zacinali boliet :confused: chodim kazdu chvilu na wc a boli ma podbrusko :( asi som fakt aj ja prechladla...
7. říj 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale priznaky su to na tehu. Inak dnes ma napadlo ze ako sa volas ako ta mam oslovovat?
7. říj 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 kati, viem ze su to priznaky tehu, ale to by bolo moc skoror :D aj ked mi je to vsetko divne... ale bude to asi to prechladnutie... ja sa volam Lenka :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ja mam dnes pozitivny ovu testik tak sme trosku snazilkovali :wink: akurat sme na ceste z chaty do BA. vy uz snazilkujete?
7. říj 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ale zas občas aj dobre padne taký upršaný deň, no nie? :slight_smile: oddýchneme si aspoň.....nebolo by odveci mať už ovu :slight_smile: lebo akurát som si všimla, že termín mrchy mi vychádza na posledný víkend a to ideme na svadbu :angry: takže skôr ovulka=skôr mrcha, to by mi pasovalo :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 :wink: tiež pekná činnosť na upršanú nedeľu :slight_smile: tak nech to vyjde :wink: nie, my až od budúceho cyklu :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka preco skoro? Vies kedy bola ovu ci ani nie? Lenka to je pekne meno - ak budem mat dceru budem toto meno zvazovat :wink:
7. říj 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka inak Moni ma totalne tehu graf, to bude divne ked dostane mrchu..
7. říj 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tak to som poctena :slight_smile: no asi viem kedy bola, ale som asi 3dpo... a moni ma kazdy mesiac tehu graf, tento je uplne odlisny a dufam,ze je pre tehu originalny :slight_smile: a veru, bude to mooooooooooooooc divne, ak jej mrcha pride...
7. říj 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lauri, prosim ta, ked je rozdiel medzi predovulacnymi a poovulacnymi teplotami cca 0,2 st. je to asi velky problem,ze? :( http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
7. říj 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mnooo, je to nizke, ale este by mal byt vrchol progesteronu, cize sa teploty mozu zvysit.. cca v strede LF.
po ovulke mozu byt par dni nizsie.. tych 0,2 to je taky minimum..

pridavam fotku synovceka NAOTO, uz su s maminou doma. :wink:
7. říj 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@bordulka
@katka116
aj mne sa páči meno Lenka :slight_smile:)) tiež som to zvažovala dať malej....mali sme Lenka, Katka, Peťka, Lucka.. no zvíťazila Katka :wink:
7. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka krasny je :slight_smile: uz si bola popestovat? ale ked ja mavam vzdy takto teploty... nechce mi to ist vyssie :(
7. říj 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 a to ja som si myslela, ze to meno ma malo ludi...az teraz zistujem, ze bolo dost oblubene :slight_smile: a ty si Martinka?
7. říj 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 aj Katka, Hanka, Martina, Lenka su pekne mena. Uz sa mi zda ze je prilis vela Sophinka, Vanessa, Bianca, Mia atd. @bordulka
7. říj 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 ja som chcela Leu, ale ma ju suseda a ja nechcem opakovat... a paci sa mi Amanda... a pre chlapca Leo, Teo a kedysi sa mi pacil Damian :slight_smile:
7. říj 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aspon budeme my dve spolu testovat :slight_smile: ja budem samozrejme skusat skor, aby som videla aj bielotu..
7. říj 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no a Jozka, Jana a Frantiska uz nikto neda to je skoda...
7. říj 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 kati, ja keby som mala teraz testiky doma, tak uz testujem :grinning: :grinning: bielota mi tiez nerobi problem :D
7. říj 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 no ja mam v okoli dost malych Jojkov, Janov mame v rodine az dost...takze to urcite nedam a mame aj Frantiska :D
7. říj 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jasne das si meno ake chces, ja hovorim vo vseobecnosti o menach. Nech uz su tie mena pre nas aktualne :slight_smile:
Inak ozaj mas uz nejake vysledky od doktorov?
7. říj 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ved ja viem ako si to myslela, :slight_smile: no vysledky z diabetologie budu az vo stvrtok, ale to urcite bude pozitivne, takze uz len cakat na lieky a dufam,ze to uz bude ok :slight_smile: a na stitnu som objednana na januar :slight_smile:
7. říj 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka cize ti nasadia lieky a bude to fajn. A na tu stitnu nemusis nic brat? Preco az januar, to je nejaka kontrola? Ozaj mm ta uz viac poslucha?
7. říj 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no mala by som mavat normalne ovulku... a na stitnu by som mala nieco brat, ale to idem az v januari, lebo maju stale plno... a mm sa snazi :slight_smile: a co dnes ste poistili?
7. říj 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no keksik bol v piatok a dnes, ak mi este zajtra vyjde pozitivny ovu testik chcela by som aj zajtra ale s mm to bude tazke.. Az v januari boze, ved ja chcem aby si na Vianoce bola tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 hupni na neho :slight_smile: mne sa uz zacal objavovat egghlien tak typujem ze ovu budem mat este skor ako minuly cyklus :unamused:
@katka116 no praveze som sa moc nezabavila. moju 50rocnu maminu asi chyta druha puberta ale nerozumie dnesnej hudbe ..... tak ako to moze dopadnut? :rolling_eyes: ale tak bola to zabavna skusenost....
@mattuliatko30 zmerat pred tym ako idem spat? to by bola uplne mylna informacia ....
7. říj 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ty si bola s mamkou na disco? Hehe to si neviem s nasou mamkou predstavit, ani co by si obliekla :slight_smile: no este vecer spravim testik a aj zajtra a porovnam to a mozno to este zajtra poistime. A ty ako? Dospavala si?
7. říj 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek