• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
Čo ja robím zle, že môj graf sa nechce nikomu ukázať? :frowning2: :grinning:
7. říj 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubu25 ja som si gynex kupila v specializovanom obchode v Piestanoch. volalo sa to Prirodna lekaren. predpokladam ze aj Macu tam najdem ak bude treba. ta je vraj na spermosky najlepsia.
7. říj 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no moja mamina je fajn, ona je taka mladica. ale proste uz tak nezapada do dnesnej doby mladych ako ti mladi ...... oblecenie mala v pohode, pomaly lepsie ako ja :grinning: ja som dnes spala do 12hod. ale cele poobedie u nas prsalo a tak som taka nejake nemastna neslana..... nic sa mi nechce
7. říj 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa to ti verim po zurke. Zajtra si oddychnes, ved uz nejdes do prace vsak?
7. říj 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pred zvýšením teda v sobotu sme sa snažili :slight_smile: aj pár dní pred, chcem to ešte dnes poistiť a uvidíme
7. říj 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 moja, si zlata :slight_smile: ale ja budem rada, ak si dam vsetko do poriadku a potom sa s plnym nasadenim pustim do snazilkovania, tak snad rok 2013 bude moj :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 no zajtra este nie. a zajtra si mam zase rano zavolat ze ci este tyzden alebo nie.
7. říj 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nebola som, do Blavy daleko... :grinning:
7. říj 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka to ste od seba az tak daleko? :( brat sa odstahoval z KE, alebo ty z BA? :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj mojka. si tu? ja som uz doma, bopla som aj malych poziret? ja a opit sa? aj ked sice, ja sa lahko opijem, staci mi aj poharik vina :grinning: :grinning: no u mna to bude skor tou mrchou.......... a cim by mohli byt u teba tie zmeny sposobene? :confused: kedy budes testikovat? aj mna uz bolia prsia :unamused:
7. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj mojko, som tu :slight_smile: uz som chcela odist :slight_smile: ucit sa hackovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam,ze sa maly na teba nalepili :slight_smile: a myslim,ze som prechladla, inak si to teda neviem predstavit... :unamused: ako dopadla oslava? som pozerala, ze mas dalsiu zakazku na vencek :slight_smile: a neboj, mrcha nepride... ty budes kedy testovat?
7. říj 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ides hackovat :confused: :confused: :grinning: si ma predbehla :grinning: som rada, ze som ta este stihla :slight_smile: hej? z prechladnutia rastu prsia? :confused: :grinning: tak posedeli, porozpravali sa, v pohode bolo. odovzdala som jeden vencek no a idem sa pustit ako vravis, do dalsej zakazky :grinning: :grinning: a uz mam zakazku aj na stromcek :grinning: testovat? a na co? mrcha pride, ja to viem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no mam to v plane, ale toho mam vela :D a ja som nejake to kilecko pribrala, tak mozno narastli aj z toho, ale zacinaju ma boliet, zatial ma bolia v okoli bradaviek a aj tie mam citlive.. mne bolo tiez fajn, so svokrou sme pokecali... a ukazala mi hackovanie, vymasirovala ma :grinning: a dala mi aj hacik :slight_smile: a ktoze chce stromcek? mozes si ma zapisat do poradovnika :slight_smile: a mrcha nepride... posluchaj :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jaj, tak to mas fajn, ze ti to ma kto ukazat a ze ti aj hacik dala. no ja sa buduci rok k tebe snad pridam :grinning: som rada, ze si mala prijemny dnik..... moija, rada by som ta posluchla ale pri tych stresocvh, co prezivam, to sa ani babatko nemozen uchytit.. stromcek moja krstna :slight_smile:
7. říj 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 a preco sa nepridas hned? :slight_smile: ja by som isla strikovat, ale stale nemam tie ihlice... mojko, mozno prave pre tie stresy sa to uchyti... v stresovych situaciach telo reaguje inak :slight_smile: budeme spolu necakat mrchu,ok? :slight_smile: a kedy zacinas stromcek?
7. říj 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no to by som musela kupit hacik a veci na hackovanie a uz som mala ohladom mojich konickov dost vydavkov a chcem sa tymto dvom veciam venovat naplno a nie mat rozrobenych kopec veci :grinning: no moja, uvidime, ale nedavam tomu velku nadej :pensive: no teraz budem tyzden rulickovat a strikovat. a ked budem mat dostatocne mnozstvo ruliciek, tak sa pustim do stromceka a venceka, neviem v akom poradi, zajtra idem ozdobit ten moj vencek
7. říj 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 aspon nebudeme mysliet na snazilkovanie :slight_smile: a si teraz na niekoho narazala? :D tak to som zvedava, ako ho ozdobis, snad ma inspirujes :slight_smile: a ten jeden, co si robila kamoske, si jej ho uz dala? co mas zajtra v plane?
7. říj 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007
@bordulka čo vy kreatívne duše vyrábate? lebo to znie zaujímavo :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj Kikuš, Moni ma zlanarila na pletenie z papiera, strikovanie, hackovanie a tak :slight_smile: raz sme sem davali aj foto :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka fúha? to sa ako robí? to pletenie z papiera :slight_smile: inak ja neviem háčkovať, štrikovať som sa učila od babky, ale už som isto zabudla...ja viem len vyšívať :slight_smile: variť a piecť :grinning:
7. říj 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka hej, ten kamoske som ho dala, vybrala si ten vacsi :grinning: no to som aj ja zvedava, idem pouzit to co mam doma :grinning: :grinning: chvilu mi to trvalo, ale bola tu ta kamoska po dvdcka :slight_smile: a na nikoho som nenarazala :grinning:
7. říj 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu http://www.inspiracie.wbl.sk/NAVODY---papierove-pletenie.html moja, ja tiez neviem hackovat, ale chcem sa naucit a este oprasit to co som sa tiez naucila od babky strikovat... a tiez vysivam, tomu som sa teraz dlhu dobu venovala :slight_smile: a ako vysivas?
7. říj 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ty si jej dala na vyber? :D si si ty mala nechat ten vacsi.. a ides ho urobit na jesennu tematiku? tak uz si stiahla vsetky pesnicky? :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu uz ti to Lenka vysvetlila, ja som sa pustila do strikovania decky a aj pletenia. na nete je kopec stranok a aj videi, tiez sa to ucim podla toho :slight_smile: ale da sa z toho vselico, idem robit aj stromcek, obal na kvetinac a ked mi to pojde stojan na dazdniky :grinning:
7. říj 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka :slight_smile: chválim vás obe :slight_smile: šikovnice :slight_smile: ja nemám na také piplačky nervy a pravdupovediac ani čas.....stále riešim čosi do roboty :slight_smile: ale mňa to baví, takže to mám aj ako hobby :slight_smile: väčšinou krížiky vyšívam :slight_smile: teraz mám dokončený obraz so slnečnicami, čaká na zarámovanie :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 wau :slight_smile: nikdy by som nepovedala, že to je z papiera :slight_smile: čím si to farbila?
7. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale kde nestiahla. preco myslis? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no idem tam dat slnecnice, motyla a takeho chrobaka a ked sa nam bude chciet mozno pojdeme na sipky pozriet a to dam po obvode. ale tak ten vacsi bol krajsi, aj ked mm sa pacil ten mensi :grinning:
7. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu takou farbou v spreji, tiez su kadejakych farieb :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka my sme v KE. a to je brat mojho mm :wink: :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 krásne to je :slight_smile: šikovná si :wink:
7. říj 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek