• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@trish22 Ďakujem :wink:
8. říj 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 noo.. uvidime... ;) dufajme, ze ano. aj ked dnes by som sa este posnazila pre istotu, nemusi to byt este poovulacny vyskok, je to nizucke.
8. říj 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 no tak neviem micka...ja som ju pila...až 3x denne..niekedy 2x..poctivo do 15dc a 17dc mrcha :confused: :confused: naprášky..po 2tt..ale čo už...už mám po nej..a zase od 4DC pozit. ovu testíky..takže hormony si robia čo chcú :confounded:
8. říj 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ved si len par dni po ovulke :slight_smile:
este mas spustu casu :slight_smile:
8. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dnes urobím poobede posledný test a už to bude jedno..v stredu u dr. uvidím..čo povie..musí vidieť..či ovu bola alebo nie, že?
8. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 joj citala som :unamused: alchemilku by som na tvojom mieste asi vysadila.Ale bezkaj k dokimu nech ti to poriesi a hlavne,nech ti skontroluje zelezo v krvi!!!! ja mavam mrchu hnusnu silnu bolestivu a vzdy som koli nej mala malo zeleza.
8. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no dnes, zajtra pozajtra. cakala som vacsi pokles, ale tak aj tak to ruzuvo nevyzera. aj ked priznaky na tehu by boli,len su obdobne ako aj priznaky na mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ved uvidime :unamused:
8. říj 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri ako si na tom ty, netestuješ ešte :slight_smile:
8. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 uvidíš..zajtra sa to rozhodne nie? :slight_smile:
@elinka36 aj ja mávam moc silnú..prvé dva dni..a potom skoro nič...nanič...uff
8. říj 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 prečo by mi nepomohla alchemilka???hm?...veď baby hovoria...že pomáha..a predlžuje cykly..aj ms býva slabšia..a nebolí...hm?
8. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 veru, zajtra je najpravdepodobnejsi den mrchy :slight_smile:
8. říj 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak dúfam,že ti nepríde mojka :wink: mne je dnes akosi zle...bolí ma žalúdok...neviem či som hladná.alebo nie... :unamused: dúfam,že ma nechytá viroza..už len to potrebujem. :confounded: pôjdem si nejaký čajík urobiť
8. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Juj nie ze by ti nepomohla :wink: ale podla mna asi treba skor zistit pricinu tvojich kratkych cyklov a podla toho uvidis.
8. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 jáááj...tak ale chutí mi dobre :wink:
8. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 nemohlo to byť uhniezďovanie? :fearful: Je to pravdepodobnejšie v 17.DC ako mrcha...
8. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 No aj mne celkom sa to da..na to ze nemam rada bylinkove caje ale uz som si zvykla :wink: ale ja ju skusim vynechat a vobec chcem sa teraz trochu na to vykaslat.nech si oddychneme.Je to zaberak na psychiku.
8. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no mal by vidiet aspon zlte teliesko. :wink:
8. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 moja, ty teda vyzeras nadejne, stale ti to hovorim. dufam, ze ti tie testy pridu coskoro a aspon jeden testnes kvoli nam :slight_smile: . ale inak, aj mne je od vcera zle od zaludka, mam strasnu kyselinu, mam navaly tepla a som ako mechom ovalena, skusala som krcok, ci sa spinenie nespustilo ale zatial nic.
8. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa hej cikla som na ovulacny a skoro ani nevidno tu druhu. takze som kludna :slight_smile: tehu testiky nemam. ale to by bolo aj tak zbytocne. a citim sa uplne fit. nic neboli. ziadny naznak. ako ja vravim aboslutny prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no aj ten pokles teplotky + špinenie... nie je to uhniezďovanie? :confused:
8. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahulenka87 v tom pripade by som skakala ako diva... ale spinenie mavam pravidelne- cca 3-4 dni pred mrchou...:( Sice je to take slabulililinke spinenie- ruzovkaste... ale za chvilku sa zmeni na hnede, a dojdu komunisti... :unamused:
8. říj 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka este nie zatial preto si aj ja myslim ze este len pride "oneskorene" tento mesiac :wink:
8. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 snáď tento krát nie :wink:
8. říj 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahulenka87 nie moja...bola to mrcha..síce len taká 2,5 dňová..alebo bola...a silná..takže žiadne špinenie..ale mrcha :angry:
@moni1007 no len nech sa ti nič nestpúšťa :wink: nesmie mrcha prísť.
8. říj 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 niekedy to je tak najlepšie...aj ja ju nebudem teraz piť :angry:
8. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka to čo znamená?..že ovu prebehla?
8. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ach jo, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka ahoj, fíha, pred ovu to máš veru vysoko...o koľkej si merala?
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
dúfam, že dnes bude ovu, lebo mám už 4 dni typické ovulačné bolesti, aj keď na mňa je ovu 15DC dosť skoro...

@kikaneu a ty ako moja? meriaš? :slight_smile:
8. říj 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no neviem ti povedat este.. zalezi ako sa budu chovat dalsie teploty.. mohla a nemusela. 36,8 je u teba taka hranicna teplota. este suus dnes ovu test ci uz zoslabol, alebo co je s nim . :slight_smile:
8. říj 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok..poobede urobím, keď prídem z práce...a dám vedieť... :slight_smile: testiky ešte nič?
8. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek