• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@trish22 mne neprídu ako pozitívne ešte :unamused: síce už možno zoslabli..ja som mala oveľa silnejšie..ešte stále ovu nemusela byť...skus ešte testnúť...možno ešte klesneš..a až zajtra bude pozit.testík, hm?
8. říj 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu skúšala som aj dosť dlho tie ľanové semiačka, ale za seba môžem povedať, že vit. C pomohol výraznejšie :wink: a beriem ho aj ako prevenciu, cestujem busom, tam je kopec chorých ľudí...
tak budúci mesiac, juj, super, tešííím :wink: :dizzy_face:
8. říj 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 bud je ten dnesny pozit alebo sa to k pozitivnemu blizi :wink:
8. říj 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka aj ja predtým, pomáhali :wink: ale teraz by som skúsila to céčko, lebo u mňa to nie je žiadna sláva s tým egg hlienom :angry: :grinning: sa tešíš možno viac ako ja :grinning:
8. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ale proste on je taky a vies mne to doprosovanie nerobi radost... vidi ze je to iba planovane kvoli babu a to sa mu cele na tom nepaci... a ja to na neho neviem zahrat, ze mam chut kazdy den sa keksikovat...
pravdu povediac z nedele na pondelok som taka unavena, zle spavam a dnes ked mam nieco na neho skusat, aj tak nemyslim, ze to skonci s finishom a to ho budem este prehovarat
ved skusim
8. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no radsej keby neprisla tak budeme s tebou cakat
8. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 dakujem. :slight_smile: uvidíme. inak nemávam tie testy až take strašne silné a ovu som doteraz mala každý cyklus. buď nezachytím nikdy vrchol, alebo ja neviem. ved dalšie dni nám ukážu :slight_smile:
8. říj 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no veru, bodaj by nechodila, keby tak teraz na mna zabudla :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu u mňa to bolo také priemerné, niektorý cyklus pomenej, inokedy viac, ale teraz s céčkom je toho najviac :sweat_smile:
ale neverím, vy sa obaja určite tešíte :wink: len občas to človek až tak nevníma skrz bežný život, prácu, únavu... :slight_smile:
8. říj 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 kedy si testovala? skus testnut 2x denne, ja osm najsilnejsie zatial mala vecer, keby som netestla aj poobede, aj vecer, tak neviem, ze som mala pozit. testik :wink: , vyskusaj
8. říj 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 prosim, nech ms nechodi :sunglasses: .
ked chcem mat dobru info na ovu testiku - musim dve hodky nepit a potom ocikat? spravne som pochopila?
8. říj 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka takže to skúsim aj ja :slight_smile: idem si napísať zoznam, čo všetko si mám kúpiť v lekárni :wink: no, manžel sa teší veľmi a nevie sa dočkať.....a mne je to nejak jedno, som teraz sústredená na prácu a zmierená so všetkým....nerobím si ani nádeje ani pesimistické scenáre.....takže neutrál
8. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka dnes som testovala o 13:00. dnes ešte testnem večer. som zvedavá :slight_smile:
8. říj 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 daj potom vediet, to mi poradila @lauritka,l ebo som nevedela chytit "vrchol" :wink:
8. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj,tak ovu test zase rovnaky,nie je slabší...
8. říj 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu neutrál je najlepší :slight_smile: hlavne že ťa práca baví, manžel sa teší a bábätko sa časom "pritrafí" :wink:
ani ja nechcem robiť pesimistické scenáre, veď čomu by to pomohlo.
8. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tak držím palce :wink: škoda, že to chlap nevie pochopiť, niekedy to vyslovene treba plánovať, no a čo :frowning2:
8. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka aj ja si myslím :slight_smile: a presne, ničomu by to nepomohlo, akurát by sme chodili vystresované a vydepkované....a to my nechceme :slight_smile:
8. říj 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 to nie je normalne s tymi testami u teba.. Chod uz k tomu doktorovi
8. říj 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 aj ja sa im čudujem,ale veď v stredu už idem,tak budem mudrejšia..a zajtra snad bude slabší,a aj vyskočim s teplotkou.
8. říj 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj trdlo :slight_smile: tak to je teda riadny pokles :stuck_out_tongue_closed_eyes: co vymyslas, len pekne ostan tam, kde si a ziadna mrcha sa nekona... ja uz asi poznam pricinu svojich "priznakov"... prechladla som, uz citim mechur, resp. spodok podbruska... neviem ako mam sediet, strasne to boli :( to je tak, ked chodim bosa :(
8. říj 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak ten moj isiel ku kamosovi a uvidime ci este dnes nieco bude, zevraj nemam tlacit na pilu :frowning2: ja som to presne vedela, zevraj tak casto mu to nerobi dobre, ze ma vysuchanu pokozku dookola.. Napriek tomu ze pouzivame gelik.. Ach jaj 3x za sebou behom 4 dni mu to robi problem. Proste aj taky su niektori chlapi :frowning2:
8. říj 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 :fearful: :confused: no som zvedava co teploty v dalsich dnoch.
8. říj 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ty kde si chodila bosá? kuríruj sa a poriadne sa obliekaj.....a ukáž graf :wink:
8. říj 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu moja, rada chodim domka bosa... ale asi som to podcenila... uz ma mm zababusil do deky :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
8. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aj ja, ale len v lete.....no, veď preto, tak ešte nech ti čajík uvarí, najlepšie urologický :wink: a peknú vaničku máš :wink:
8. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka @lauritka @kikaneu babulky pozrite moj predchadzajuci prispevok :frowning2: nezostava mi len dufat ze to vcera stacilo..
8. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no este mozes pre istotu aj zajtra.. uvidis.. ale to poznam, presne v obdobi ked treba, tak streckuje, alebo je hadka.
proste zakony schvalnosti funguju :rolling_eyes:
8. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no veru, moja netráp sa....aj tak to nezmeníš.....aj ja som sa tak trápila, hnevala a prd to pomáhalo......prestala som na neho tlačiť a riešiť a nič neriešim a ani nebudem teda......a @lauritka má pravdu, zákony schválnosti fungujú vždy......a spermie vedia na vajko počkať, takže nič nie je stratené :wink:
8. říj 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu tak ja som opacna :slight_smile: ked je teplot, mam ponozky :D uz mam aj cajik, ale sipkovy... nemala som urologicky... a veru, keby ta vanicka este narastla, nebola by som nestastna :slight_smile: a ty si tiez isla hore, ale ovu este asi nie je,ze? aj sa uz snazite,ci az dalsi mesiac?
8. říj 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek