Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 moja, si aspon uzijes, ked bude mm na tyzdnovke 😀 😀 😀 😀 😀

lagunasa
8. říj 2012

@kikaneu dakujem moja. moc by som si to uz zelala. tato kamoska co ma prist tak mi hovorila ze sa im to podarilo vzdy na prvy sup ale po prvej dcere bola potom 2x tehotna a 2x o to prisli tak cca v 12 tt a az potom donosila a maju druhu 9 mesacnu dcerku. tak ta mala zase ine problemy, tiez nie prijemne.

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka tak dnes sme mali fotosyntézu a dýchanie rastlín 😉 a na budúce máme praktickú aktivitu (za našich čias labák) budeme sa učiť rozlišovať lesné dreviny 😉

moni1007
8. říj 2012

@bordulka 😝 😝 😝 no vies co 😝 😝 😝 teda nemam slov 😝 😝

bordulka
8. říj 2012

@lagunasa no tak to budete mat dlhu odmlku,co? aj merias? ovu este nebola? snad spermosky pockaju 🙂 a verim,ze su to zlaticka, na fotkach sa tak aj tvarili 🙂 a ty uz vies ako na nich, dufam,ze navsteva dobre dopadne 🙂 hlavne si ju uzi

kikaneu
8. říj 2012

@lagunasa šťastný to pár, keď sa im na prvý krát podarilo......my sme na to vytúžené drobátko čakali 15 mesiacov....a ktovie ako to bude teraz

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 mojko, to mi uz ten zapal udiera tam kde nema 😝 😀 😎

moni1007
8. říj 2012

@bordulka no vsak sa mi zda 😀 😀 a ako ti je? mna boli brucho

lagunasa
8. říj 2012

@moni1007 to sa mozno len von pytal. no nasa Chiky MILUJE deti. ona ako zbada dietatko tak uz aj k nemu bezi. trdlo male 😵 a uz aj na nich skace aby im oblyzala tvar. no niektore mamicky to nevedia rozdychat a niektore deticky sa toho mozu zlaknut. ona je taka zlata..... pride k tomu dietatku so sklopenymi usami a chvostom medzi nohami, ze ona nechce ublizit, a uz aj skace aby tomu malemu ukazala ako ho ma rada. je to moj mali vterkovy milacik. Max akurat steka, steka len tak. on je inac ako plysak, detska ho mackaju, natahuju, mojkaju a on nic. caka kedy ho pustia aby mohol odist. som rada ze mame take neskodne psy len niektori ludia to nechapu. no co uz. esteze tato kamoska je normalna a nepanikari a neni taka prudko cistotna co sa tyka deti ako ine mamicky ktorych deti sa pes ani nemoze dotknut lebo je vraj spinavy.... ja budem urcite ina mama.

lagunasa
8. říj 2012

@bordulka juj, su to zlaticka. a na navstevu sa uz moc tesim. ja milujem navstevy. bude to dlha odmlka, ale ak ovu nebude do piatku tak dufam ze to drahy bude zvladat v piatok 2x, raz na klinike a raz doma 😉

bordulka
8. říj 2012

@lagunasa no veru riadne hviezdy mas domka 🙂 a verim,ze mm to pre teba rad urobi 🙂 ty mu mozes na klinike pomoct?

lagunasa
8. říj 2012

@kikaneu no ved to ze super ze hned na prvy sup... ale potom o to 2x prisli tak vzdy museli po tom cisteni zase dlho cakat.... no kazdy to mame ine.... skoda ze nie sme ako tie psy ze raz na to hupnu a uz su v tom..... kamoskyma westicka je akurat v 50.dni gravidity.... buduci tyzden bude rodit.... uz som zvedava na malicke steniatka!!!!!!!

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 je mi straaaasne teplo, chvilu som mala pocit, ze ide na mna zimnica, tak som si dala pyzamko a uz mam len hlavu ako v ohni 🙂 nohy studene 🙂 a ako ta boli brusko? mna neuveritelne bolia tie bradavky :(

lagunasa
8. říj 2012

@bordulka no to neviem ci mu budem moct pomoct ale neviem ci to bude chciet.... ale urcite tam s nim pojdem.
a takto pekne pozovali s nasimi dvoma ciernymi kamaratmi. my sme taka nerozlucna stvorka.

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu jeje, tak tie laborky si pamatam 🙂 a uz sa tesis, ked budes hovorit o rozmnozovani? 🙂

katka116
8. říj 2012

@moni1007 moni ani zajtra sa mu nebude chciet.. Mozno najskor o tyzden 😠 aj zajtra sa mozem doprosovat ☹

bordulka
8. říj 2012

@lagunasa to je fotka jing-jang? 🙂 krasna foto... mne mm povedal, ze ak na to este niekedy ma ist, tak musim ist s nim,pomoct mu... 🙂 ale co by sme pre nich neurobili,nie? 🙂

kikaneu
8. říj 2012

@lagunasa no hej, každý máme svoje trápenie.....len sa s tým musíme vysporiadať......potom chceme fotočky šteniatok 😉

lagunasa
8. říj 2012

@bordulka hej hej, to je to jing-jang, presne. mile ze si pametas.
no my sme sa o tom este nebavili. nechcem ho moc nervovat.

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka tento rok nebudem, učím len piatakov a s nimi mám len les, vodu a poľnohospodárske plodiny....žiadne rozmnožovanie 🙂

moni1007
8. říj 2012

@lagunasa vies co nas, tiez skace od raodsti aj crka ale nechceli sme hned davat deti s charliem k sebe, lebo on je strasne zivy, az potom ked sa trosku ukludnil. on tiez drzal a ani neskakal, co som bola rada, ale potom ho to uz nejak nebavilo, mozno bol nesvoj ze neni doma a uz bol v podstate vecer. ale inak, aj ked su deti tu pred bytovkakou, tak tiez by sa s nimi hral, aj sa im necha hladkat a ani po nich neskace, akoby vedel, ze su to deti a moze ich prehodit 😀 😀 😀 tiez je taky zlatunky ale ako kazde stena, strasne zivy a hravy 😀 ale som rada, ze to dopadlo dobre u tej kamosky, ze sa ani mali nebali a aj on bol celkom krotky 😀 no ja som vzdy chcela k detom psika a som rada, ze to tak aj bude, tiez sa mi nepaci taka nadmerna hygiena 😝 pomaly ani pozriet, ze sa nemozu 😝 a krasni su na fotke 🙂

lagunasa
8. říj 2012

@kikaneu neboj, ked ich kamoska da tak urcite nejake prehodim aj sem. sme sa vsetky jej kamosky rozhodli ze budeme typovat ze kolko steniatok sa narodi a akeho budu pohlavia. tak som zvedava ci vyhram 🙂

bordulka
8. říj 2012

@lagunasa teraz nechystate nejake psickarske stretko? ved nejako sa to vyvrbi 🙂

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu aj si rada,ci? 🙂 aj by si sa cervenala? 🙂

kikaneu
8. říj 2012

@lagunasa sa teším 🙂 a budem aj zvedavá, či si dobre tipla 😉

moni1007
8. říj 2012

@bordulka ani neviem ako, asi ako pri mrche a tiez mam take chvile ze mi je zima a teplo. a aj krize ma bolia 😝 len bud pekne v teple 🙂

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka ale nie 🙂 to som chytla už na praxi, dôjdeš ešte ako študentka, stres nenormálny a bum, téma rozmnožovanie 😀 ale prežila som to a minulý rok už v pohode, ako profesionálka, žiadne červenanie ani rozpaky....všetko som im vysvetlila upozornila, vyzeralo, že si to vzali k srdcu, tak som zvedavá ako dopadnú o pár rokov 😉

moni1007
8. říj 2012

@katka116 moja, musis to nejak vymysliet, nemala si mu hovorit, ze mas ovu. mozno sa tomu naschval vyhyba. a isto chce aj on babo? je to take divne 😕

lagunasa
8. říj 2012

@moni1007 tak nasa sice asi vie ze su to deti ale nejak sa nevie ovladat, ked sa tak tesi. ale tiez ju to bavi len chvilu a potom uz niekam zalahne. akurat v piatok vecer tu bola kamoska s 7-8 rocnou dcerou. maju teraz babku/prababku dost choru a prisli si k nam oddychut. taka canisterapia 😀 a Rika ( ta dcera ) miluje psov a stale za nimi behala. psov to uz aj prestalo bavit a uz sa pred nou aj schovavali a uz aj chceli spat a ona stale za nimi. no nasmiali sme sa.

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 moja, ja zase budem v robote ako na ihlach, ci napises, ak nie, tak cakat kym si ta tu kuknem 🙂 ozaj mm nasiel vela hub? a ty bud tiez v teple a davaj si hlavne pozor..