• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka moja uz si cikala? :confused:
9. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby, tak moja predovulacna teplota , stale ako poovulacna.. :(
9. říj 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj ..ako sa máš?..čo nové?..
9. říj 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku može to byť uhniezdenie moja.....držím palčeky....kedy skúsiš testnúť?
9. říj 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku neviem, mozno tehu vytok ;) ze vraj byva taky zlty.

@mattuliatko30 :frowning2:
9. říj 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nie, nemam dovod, uz idem pomaly klasicky dole. dnes 36,9, zajtra bude 36,8.. potom 36,6 a dojde mrcha. :slight_smile:
a ani testy nemam a drahe v lekarni nebudem kupovat, ked nie som aspon na 20% presvedcena. nemam ziadny priznak, ani prsia nebolia, brucho proste nic. fakt nie je preco testovat. :sweat_smile:
9. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jaaaj ja som videla v grafe 37,1 :sweat_smile: ach moja :unamused:
9. říj 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 caves zatial nic, musim volat dokimu nech ma objedna :wink:
9. říj 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcence.
Takze ja takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985

velke nadeje si nerobim, absolutne sa necitim tehu. Prsia ma bolia uz od ovulky, a pred ms klasicky spinim... akurat ta teplota sa snazi oblbnut.

Aky je dnes krasny den, ze? :slight_smile: rano ma oblial pocit stastia, ked som otvorila vonkajsie dvere a vykukla von na zozltnute listy strmov a kraaaasne slnieco :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ja idem zajtra...tak som zvedavá, čo tebe povie.. :slight_smile:
@lauritka nebaví ma taký cyklus :frowning2:
9. říj 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Nestraš :grinning: Už si normálne nahováram, že to môže byť aj pravda :sweat_smile: Len sa strašne bojím, že z toho zase nič nebude :frowning2:
Je mi ľúto, že ani tento mesiac Ti to nevyšlo :frowning2: Raz sa to musí podariť, verím tomu :wink:
9. říj 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku moja treba veriť..a dúfať...ale vyzerá to nádejne s tebou..uvidíš...neskúsiť testnúť?..aj ja si myslím,že to bol uhniezď. výtok..alebo tehu..
9. říj 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ahoj moja, naplánovala som to na sobotu ráno, tak uvidím, či teploty vydržia :wink: Nemám doma ani test, chcem ho kúpiť až v piatok :slight_smile:
Som zvedavá, čo Ti povie doktor :confused: Držím palce, aby všetko bolo ok :wink:
9. říj 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait diky za odpoved...chjo..sem z toho cekem zklamana..jsem myslela ze pregnyl je jistota..a ani treba po tydnu jsi nemela ovulaci?furt me hrozne boli prsa..myslis ze to muze byt porad po pregnylu?diky moc
9. říj 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Lauri, nemáš teraz nejaký krátky cyklus aj ty?...keď už ideš dolu..a ešte si len 22dc?? myslíš,že sa ti posunie..keď si mala ovu skôr?
9. říj 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ďakujem...tak až v sobotu?..tak ale ak to má byť..budeš tam mať už pekné čiarky..ako len duchov :wink: držím palčeky a ako sa inak cítiš?..nejako tehu?hm?
9. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Tehu sa necítim, len som mala včera také pichanie v maternici a to dosť intenzívne a prsia mám troška väčšie, ale nič iné a nezvyčajné :slight_smile:
9. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku to na tehu úplne stačí :wink: :wink: :wink:
9. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku isto neboj sa....ver si :slight_smile:
9. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko nie, dnes uz pokles... klasika :unamused: :angry:
9. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no ja by som asi testla na tvojom mieste, spinenie je aj v tehu ;) ides pekne hore, to je podozrive :wink:
9. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no tento mesiac som mala ovulku skor, tak preto... ale mne to klesa uz 2-3 dni pred mrchou, cize to je v norme. :astonished:
9. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 ahoj, pekný grafík, sympatický :wink: akú dlhú mávaš LF? pozajtra by si mohla skúsiť test :slight_smile:
@pechlinka ešte si chorá? lebo dosť vysoko si, fakt :confused:
@piefunko čauky, a ty tento cyklus nemeriaš? či vyprdkala si sa na to dočasne? :sweat_smile: som dlho nevidela tvoj graf.
@mattuliatko30 držím palce zajtra, dúfam že ťa neodpinká, ale pekne spravíte HP a všetky možné vyšetká, nech s tebou niečo spravia :wink:
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
snáď bola ovu včera. už asi 5 dní mám dosť silné ovu bolesti, dúfam že to nebude nejaká cysta :confused:
9. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuľky hlásim dnešny stav http://www.fertilityfriend.com/home/melisaaa
9. říj 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj moja, no ako teplota? ja som dnes dramaticky stúpla, o 0,4 °C :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
večer drahý akurát vychádzal zo sprchy a hovorí: A nemáš ty náhodou teraz plodné dni? - Tak som ostala mierne v šoku, lebo mu to nezvyknem hovoriť :sweat_smile: tak vravím že nooo, už sa to blíži (lebo ovu mávam okolo 18DC), a on na to GATE DOLE! ideme na to. :grinning: :grinning: :grinning: tak sme sa polhodinu smiali na tom - najprv - a potom išli gate dole. :grinning:
9. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@melisaaa jéééj, úsečka :grinning: veď zmrzneš :wink:
9. říj 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka krásne si vystúpila....isto bola ovu včera :slight_smile: teda ty máš ale pozorného mm :grinning:
@melisaaa zlatko a ty kam ťaháš toho hadíka? :slight_smile:
9. říj 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@figurka1985 testni veru..hm??? vyzerá to nádejne
9. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja ved ja som ti pisala, som dnes taka smutnejsia po vcerajsku :frowning2: zajtra bude lepsie
9. říj 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek