• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe a kde najdem grafik? nech mrknem, ci to mame rovnake :grinning:
9. říj 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja som také nemala ani keď ovu bola :confounded: musím mať riadne pošahané tie hormóny
@mata_ba super micka..tak uvidíš..ako ďalej..možno sa ti ovu posunula....nie moja..nepovie mi to..len by som chcela fakt vedieť..ako je to možné..že mi tak tie testy ukazujú :confused: keby aspoň rodiely..ale žiadne...mám ich aj spolu pofotené..síce už trošku pobledli ale sú rovnaké...iba vždy tie aktuálne..sú zase silné ...
@kukku
@riana12 baby veď zajtra idem ku dr...o 12,15 takže myslím,že to je zbytočné robiť..ale urobím keď dáky budem mať..už som dááávno netestovala :grinning:
9. říj 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juranka ahoj. citam, ze mas spinenie. Meras si teplotu? Mohla by som vidiet grafik? Totiz aj ja spinim- take ruzovo-hnedo-cerveny vytok ale velmi maaaaaalicko.... Mas aj ine priznay? Moze to byt aj tym, ze nemas dostatocnu cinnost zlteho telieska Beries nejake vitaminy?
9. říj 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ale bud dojdes ku dr, ze mas zblnuty cyklus alebo pan dr. potvrdte mi tehu :grinning:
9. říj 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 baby..nemôžem byť tehu...veď som mala ms !! nedávam si tomu ani 1%to...ale som fakt zvedavá, čo mi nato povie...že prečo mi to tie testy ukazujú..ovu...a či teda je alebo bude
9. říj 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka wau :slight_smile: pekný výstup moja :slight_smile: a super prístup chlapa :wink: u mňa nič prevratné, ešte si počkám :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
9. říj 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. říj 2012 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Tak tam pre istotu zober ranný moč, nech Ti hneď môže spraviť test :dizzy_face:
9. říj 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira no pozri namôj graf z minulého mesiaca http://www.fertilityfriend.com/home/anait mám tam pár vyšších teplôt, ale v luteálnej fáze sa majú takto vyššie držať aspoň 9 dní, čiže podľa všetkého ovu vôbec nebola, aj keď ju ff vyznačil...

@juranka luteálna fáza býva 14 dní, niekedy aj viac, čiže cyklus je dlhý podľa toho, kedy bola ovulácia...a ty si iba 13dpo, tak netreba robiť poplach, počkaj 2 dni a ak je test negatívny, tak príde mrcha ... :slight_smile:
9. říj 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 vsak sprav, ako uznas sama za vhodne...
ja len, ze ak mas stale pozitivne testy, bud to je tehu (MS tomu neskodi) alebo znak, ze uz hapruju vajecniky - vysoke LH...
9. říj 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe paaaano :sweat_smile: :grinning: rovnako 3DPO a rozdiel len 3 dni :sweat_smile:
9. říj 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 uvidím...ale skôr to druhé..

@kukku ak nezabudnem zoberiem :slight_smile:
9. říj 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss podla mna bola. a tie teploty sa držia, už len aby nižšie nešla. držím palce
9. říj 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ajoj..stále žiadna ovu??...
9. říj 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 je to v pohode. nemusíš hadíkovať, a to že sa teplota hýbe to nevadí, hlavné je aby neklesla pod čiaru. držím palce
9. říj 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahoj, no už som si zvykla, za rok merania bola len raz na 14DC :grinning: väčšinou 17-19, takže moja má ešte čas :wink: a ty ako?
9. říj 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu uff..to máš dobré...ale tak ovu príde....ja neviem či som mala..mám..alebo budem mať ovu...stále rovnako...takže zajtra sa snád u dokyho dozviem viac..opýtam sa prečo mám 5 dní rovnaký pozit. ovu testík...veď takto sa potom nedá orientovať :angry:
9. říj 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak dúfam, že nesklame a príde aj tentokrát :slight_smile: no, som zvedavá na teba, že čo ti povie dr.
9. říj 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu to aj ja...neboj..teba nesklame..a mne by už mohla nabehnúť konečne pekne na 14dc..ako som ju mávavala :confounded:
9. říj 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 nebojím sa, nič neriešim, všetko mi je jedno :grinning: ale ďakujem :wink: to už by teda mohla, sa ti to rozhádzalo nejako :unamused:
9. říj 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 noo, bude to nieco s hormonmi ... :unamused:
9. říj 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ja nemyslím že som 3DPO....ja mám pocit že ovula bola včera predvčerom....no uvidím aké budú ďalšie teploty a či mi to preznačí :sweat_smile:
9. říj 2012 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 http://www.fertilityfriend.com/home/3cade8 ja som sa poznala hlavne podla plodneho hlienu a ked sme si povedali s mm, ze budeme chciet aj druhe tak som si zacala aj BT merat, tusim 5 mes. meriam a zatial to bolo ok aj s tym hlienom aj s teplotkou ale tento mesiac co ja viem, ved pozri...mne aj bolo trochu nevolno no ale neviem ci si to nenahovaram :slight_smile: to spinenie mam velmi malo ale je tam, hlavne rano, v podstate mam intimku cely den cistu, len pri utreti trochu hnedaste spinenie...a vitam. neberiem len teraz 2-3 dni zacinam brat centrum materna, predtym som brala kys. listovu. a ty mas aky cyklus? a priznaky? a mas to teraz prvy krat tento cyklus?
@anait a je mozne, ze mrcha pride aj ked teplota neklesne???
9. říj 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííííí....moje nebeské rezy sú už v chladničke...sa podarilo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte rýchlo vypekám rezne aby mal drahý keď dojde z práce :grinning: :grinning:
9. říj 2012 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@juranka noo, to mas celkom nadejne:slight_smile: aj teplotka je hore, a test zatial mozno neukazal, lebo az teraz mas podla mna to tehu-zvysenie teploty...:slight_smile: Kazdopadne- dobre znamenie, ked mrcha este neprisla:slight_smile: a este ti byva nevolno?
Ja mavam spinenie casto- cca 3-4 dni pred ms. Niekedy sa neukaze, ale to sa tak strieda s cyklom so spinenim a bez spinenia. Minuly bol bez, takze teraz si to vynahradzam. Priznaky nemam myslim ziadne, alebo aj vsetky, ked nad tym rozmyslam :D ale keby som ich nepoznala, tak by som vravela, ze mi nic nie je:slight_smile:)) Co je najcudnejsie, uz od cca 2 DPO ma bolia prsia- doslova pichaju, ke si trosku pritlacim, a su plnsie... ale aj minuly cyklus som take mala hned od ovulacie.... citala som, ze to moze byt sposobene zvys. prolaktinom.... a to spinenie- skus brat B-komplex. obsahuje B6, ktory posobi na to zlte teliesko a predlzuje LF. a zvlastne je aj to, ze vcera som mala neskutocnu chut na cokoladu, co ja sladke zjem asi raz za pol roka :D ale aj to moze byt mrchou.... zacina ma pobolievat brusko ako na mrchu, takze si nadeje nerobim.... a strasne sa mi chce spat- dnes aj vcera. ALe aj na to mam vysvetlenie- robim v optike, a teraz nam prerabaju fasadu, takze nas zabarikadovai tak, ze nas ludia nevidia, tym padom nikto nechodi. SKolegynka je chora, takze som tu sama, a strasne ssa nudiiim....:slight_smile:
Ty si testovala? skus zajtra rano mamatest- dievcata si ho velmi chvalia. Zajtra by mal tesi ukazat min ducha. :wink:
9. říj 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka áno, stáva sa...
9. říj 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem že bude :frowning2: uff...už asi nebudem mať normálne cykly :confounded: ako kedysi
9. říj 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu pozerám, ty máš ešte pár dní do ovu :wink: tiež som tak zvykla mať ovu, 17 - 19DC, ale asi sa mi posunula :confused: čo by bolo v tomto prípade fajn :slight_smile:
9. říj 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ale cica, jak že nebudeš mať normálne cykly?! jasné že budeš! len to chce čas a dobrú diagnostiku aj liečbu, neboj :wink:
9. říj 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. říj 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek