• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ano bambulka , dobre si to odhadla, za par by ti dni mala dorazit MS. :wink:
17. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka,

dakujem.

este otazocka...ak by som bola nebodaj tehu, da sa to nejak z teploty zistit? kedy si mozem urobit test a povazovat ho za 100%pravdivy?
17. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspi ani tien ?? :cry: tvoj graf mi pripomina tuniskin, sakris. ja mozno s prizmurenim oka nejaky tien vykukam, ale neberem to uz v uvahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: -bud daco ruzove alebo nic, no a zacinam pomaly citit mrcha tlaky :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspinka- pepino má 20
bambulka- tesne pred ovuláciou teplota klesne a potom vzrastie a drží sa vyššie- tzv.luteálna, poovulačná fáza10-16 dní , priemer 14 dní...potom by mal dojsť menzes a ak teplota sa drží hore 18 dní po ovule, nájdeš na teste // :dizzy_face:
17. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka- nemverím...koľky DPO si?
17. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka no vykukane tiene ja neberiem ako moj muz vravi ta druha ciarka sa tam ma ukazat nie vykukat :grinning:
17. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, vdaka, uplne sa v tom stracam :unamused: takze cakam este do konca bud tyzdna a potom testujem.

no nic, idem si pospat, moj poz.vysledok testu "simonko" sa budil v noci asi 100x, mam akurat tak dost na dnes.
tunis 11 dpo. :slight_smile:

babulka tetik mozes skusit uz na 12 den po ovulacii.
.
aspin ved prave ani ja :grinning: povazujem to za negativne a basta.
lauritka- tak zajtra jednoznačne musí byť tienik, ak dnes duch....držimm palceeeeeeeeeee veeeeeelmi....::slight_smile:) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// :grinning:
17. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis :slight_smile: no nadej mam ako kazdy mesiac :grinning: ci sa pan boh konecne zlutuje, je na nom xoxoxox :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, este jedna vecicka..pri simonkovi som otehotnela pravdepodobne okolo 10.9 a dve naozaj plne ciarky som mala na teste az 15.10, 3 dni predtym este jedno testovanie a ciarocka bola uplne slaba.

neviem, aku citlivost som mala, vobec som to neriesila, ale v tomto je asi lepsie dlhsiu dobu pockat.

drzim palce :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :(
Tak u nás se nazadařilo, ráno zase špinění, už teda víc jako včera, dokonce vyjeli nějaké kousky, takžeby vajucho...no prostě víkend na prd :(

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3418155&vReferer=
17. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspinka: to je negativny? Tak ja to potom uz prestavam chapat. Ale mozno v nedelu uz nebude :slight_smile:

Lauritka: ked si bola predtym tehu, hned ti ukazali testy? Mozno to chce par dni pockat.

tuniska: novy teplomer sa umravnil? :grinning: Pochopil, co ma ukazovat :grinning:
17. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicol: tak zase na buduce :wink: Mne to tento mesiac asi tiez nevyslo, takze sa stretneme v dalsom kole. Raz sa nam musi zadarit! :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak dnes je posledna sanca aby mrcha dorazila, ale rano som bola sokovana :confused: Maly sok to bol ked som namerala 37 :astonished: a velky sok dnes :astonished: :confused: :fearful: :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5
Je mozne, zeby sa uhniezdilo len vcera? Test negativny :unamused:
17. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucialen: je to mozne ze sa uhniezdilo len vcera. Alebo tvoje telo prekonava nejaky jessenny virus - skus si odmerat normalnu teplotu pod pazuchou. Drzim palce aby to bola ta prva moznost :grinning:
17. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja ked som cakala malu tak som mala 28dnovy cyklus ovu tak na 14ty den a test som robila na 27DC t.j.13DPO a bola slabucka druha ciarka silna bola az o dalsi tyzden.
17. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albao diky, horucku nemam, mala som ju len raz v zivote a vtedy som potratila :unamused: Inak ja mam aj priznaky, ale hrozne sa boljim nieco si nahovarat :unamused: Ja ani neverim, ze by som niekedy mohla vidiet //, ale zase dnes ma premohla radost :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao-::slight_smile:) digitálna už nechcem vidieť, ukazuje blbo.."požičala" som si ortuťový z práce :grinning: :dizzy_face: keďže tie už v lekárni nedostať.... :dizzy_face:
lucialen- nádhera... :dizzy_face:
17. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucialen- kedy testuješ?
17. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi no na 11 dpo som uz ruzovu slabu ciarku na mamteste mala :slight_smile: pri prvom neskor, ale to mi rastlo pomaly a bolo to zo zaciatku slabe. mna sa ukazala ciarka v prvy den po vyraznom vzostupe, aky mala dnes lucia len. :wink:
cize asi 2 den po uhniezdeni predpokladam.
17. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tunis, vcera aj dnes, ale negativny :unamused: Mozno sa len vcera uhniezdilo :unamused: Len neviem, kde sa tak dlho flakalo :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
pridávam svoj netradičný graf, je to ďalší cyklus po IVF. Dúfam,že sa už konečne môžem tešiť na ms

http://www.fertilityfriend.com/home/mima
17. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na zajtra mam ten drahy mamatest, co sa da zavriet, chcela som si ho nechat a urobit az ked budu pekne ciarky, ale urcite to nevydrzim :grinning:
17. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow mima, teda riadne to je dlheeee :fearful:
17. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, no jasne, že je. už by som chcela aby sa to skončilo. Vyrážky mám také ako by som mala dostať 3 ms.
Merala som aj predtým, ale zmazala som to, keďže to bol čistý anovulák
17. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mima a nemala si tak ako katkajurko, ze si mala nejaky den len spinenie a presla si teda do dalsieho cyklu bez mrchy?? mate mrazacikov ?
17. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek