• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@riana12 jupííí....takže skoro rovnako....ja si myslím že ja som mala ovu na 34DC :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/elebe a čo pekné chystáš pre drahého?? :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 @melisaaa @vavrenka @mattuliatko30 @lauritka @bordulka a aj ostatne kocky. prajem vam dobre ranko. este pisem,kedze stale nie som prvy den cyklu a chcem vam napisat co sa mi stalo. tak vcera doobeda som v celku dost sppinila.odvtedy az doteraz nic, len ked som na wc a utiram sa, vtedy pounat, ze som mala mrchovat a kuknite na moju teplotu http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 dnes som cakala uz riadny pokles na mrchu, kedze dnes podla mna posledny den, kedy mi mala prist mrcha, aj ked by bola ovu posunuta na 16 DC :confused: od zajtra to ratam uz ako meskanie. teda dufam, ze bude co ratat :grinning: :grinning: svitla mi nadej :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@juranka ja som este pred ovulkou, teda aspon dufam .... http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa tu je graf . starsie grafi si mozes pozriet v mojom albume..
@katka116 chripka a mykoza? no teda. a to sa vacsinou u chlapov tam dole mykoza nezvykne prejavit. to uz potom musi mat riadnu mykozu ked sa mu prejavila. alebo slabu imunitu. drzim mu palce. no a ty tusim uz ides hore. zeby ovulka vcera? uvidime co dalej. ja normalne zacinam verit ze som uz ovulku mala na 7dc :astonished: :unamused: uz vcera mi zacal ako keby koncit plodny hlienik. uvidim co bude dneska.
@zelovocka tak hlavne ze ste poistili pred ovu. mne uz vcera nejak ubudalo plodneho hlienu tak som zvedava ako to bude dnes, budem mu este pomahat grepovym dzusom.
@melisaaa o aka decentna zmena :grinning:
@mattuliatko30 ty tento cyklus merias este o hodinu skor? a stale take vysoke teploty?
10. říj 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@moni1007 jej moni, pekne, len tak dalej, držím palce, už by si mohla testovať aj dnes :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 fííííha...držím palce...vyzerá to dobre,keď si stúpla :slight_smile: :slight_smile: nechceš skúsiť test :confused: :sweat_smile:
10. říj 2012 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 ahoj moja, ty si tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: moja, mne sa az chlpi postavili, ked si mi napisala sms, ja ti tak drzim palceky :slight_smile: v robote ani nezahnem,budem na teba mysliet :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@melisaaa no pockam este do piatku, nech sa az prilis nenamotam testovanim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa woooow.....tak žeby ovu bola fakt tak skoro :astonished: :astonished: treba poistíííít :grinning: :grinning:
10. říj 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 tak to som zvedava dufam, že sa ti zazelena :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka mojka, s tebou som sa tiez mohla stavit. uz som si nasla tvoj grafik.. super, tsim sa z toho. no tak ja by som sa este netesila na mojom mieste, mozno je ta teplota zvysena z toho hrdla. inak, boli viac ako bolelo,ale telesna teplota neni vyssia :slight_smile:
@melisaaa no aj ja. aj som zvedava, aj dufam :slight_smile:
@bordulka a ty ideš tiež pekne hore :slight_smile:
@elebe este by som chcela pockat a nemam ani test, snad nejak vydrzim do piatku :grinning: teda ovsem, samozrejme ak mrcha nepride :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 vies ze som si to rano po merani povedala? ze si prisla o vencek :D a nasledujem ta, tak nech ta nenapadne klesnut :slight_smile: a dala si si ten sal?
10. říj 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa dakujem mojko, ani som v to nedufala, stale si myslim, ze klesnem, lebo to nebude ovu ...
10. říj 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku urcite vydrz do soboty. inac mozes byt neprijemne sklamana.
@ceresnicka10 jej, vyzeras velmi nadejne, ides spravnym smerom. na uhniezdenie sa vykasli. uz ho tu pred casom jedna kocka vo svojom grafe hladala a bola nestastna ked ho tam nemala a nakoniec predsalen bola tehu. ja som zase mala milion uhniezdeni a nic z toho :unamused: tak ked sa este dva dni minimalne takto budes drzat tak urob test!!!!
10. říj 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ved ty si prisla o vencek, ved ja som tvrdila ze stupnes :grinning: hej, mam ten sal. aj Cecko som si rano dala, nechapem to. z nicoho nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a nemozem mat z toho salu vyssiu BT? moze mi ju tak ovlypvnit? :confused:
10. říj 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hm, no vcera som robila ten zakusocek z BB keksov, dnes este polejem cokoladou... asi mu spravim len taku srandu, ze mu kupim cigarety a zabalim do darcekoveho balenia... cez vikend som mu objednavala jeden parfem, ale ten este nestihol prist, tak to bude take dodatocne :sweat_smile:
a u vas ako? :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa uff.micka..žeby fakt tak skoro ovu???neboj..aj ja mávam tak skoro...takže sme v tom spolu...ja asi hneď po mrche :angry: hej meriam skôr..lebo som začala chodiť skôr do práce...tak som aj rozmýšľala si dávať teplotky o stupeň viac..ale nechala som to už tak :confused:
@moni1007 juuuj moja...strašne ti držím palčeky..veľa grafov som videla aj takýchto...pri mrche naspodu...a potom pekne zase hore... :wink: kiež by to bol tvoj prípad...držím palčeky...
@bordulka ahoj moja..ako sa darí?..čo nové?
10. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no ved ty by si vyhrala, cize ja by som ti musela urobit vencek,takto si oň prisla :D a sal nemoze ovplyvnit bt, ale to hrdlo dost casto bolieva baby v rannom stadiu :slight_smile: nejdes dnes do mesta?
10. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no uvidim ci testnem sa bojim sklamania,ak vydrzim hore tak cez vikend testnem asi alebo potom az v case mrchy...
10. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ja som včera rovila nebeské rezy,sa mi podarili,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes na obed idem pre tortu :slight_smile: a kúpim ešte šampanské :slight_smile: no ja odpadnem :astonished: :astonished: ....tiež som mu objednala cez net darček a ešte ho nemám doma,takže bude dodatočne
10. říj 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj mati, tak ja stale trpnem,ci ta ovu bola, alebo nie :slight_smile: uvidim,ci mrcha pride sama od seba... a ty ako? bola ovu,ci nie?
@bordulka jasne že ovu bola, sa budeš tešiť s moni a skončite ibidve na zelenoooooooooooo, juj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 nepríjdeeee....musíme veriť :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
10. říj 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 nooooooooo :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face: uvidis........
@elebe no na ten 7dc sme kexik mali ale teraz uz poistovat nemozme. priatel ide v piatok na spg a 3 dni predtym nemoze mat kexik. takze uvidim....
@bordulka až teraz som si všimla graf...peknučký..ako pekne ti to ovu vyznačilo na 14dc...kiežby som aj ja tak už mávala..aj peknou červenou farbou :wink: neprerušovanou
10. říj 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no a teraz, ktora po ktorej opakuje :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. říj 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja nevie či bola http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e ako som písala..mám zblbnuté hormony..neklesám nestúpam...a ovu testíky pozitívne všetky rad radom..tak buď mám vadu testov..alebo neviem ..dnes mi snáď dr. povie.čo mám s hormonmi :confounded:
10. říj 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nejdem nikam, jedine ze by som mm presvedcila, nech mi ide nieco kupit do lekarne, aj ked som vecer nasla take cmulacie cukriky z lekarne. ale bojim sa ze test bude zas biely :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vlastne hej, ja som prisla, ale aj ty :grinning: :grinning:
@mattuliatko30 dakujem mojka. dufam, ze dnes dobre pochodis a das vediet. a nezabudni sa ho nic opytat :slight_smile:
10. říj 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek