• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@moni1007 tak to je v..., :angry: , dufam, ze je posledny vykrik v poslednom cykle! :angry: :wink:
10. říj 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, a kde je nejaka tehuľka? sup sem s nejakymi testikmi, teda s pozitivnymi. ja b som pridala, ale ani ovu test nemam este pozitivny, takze nezachranim situaciu :wink: :wink:
10. říj 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no jasne ze si ta pamatam :dizzy_face: veru tie tyzdne letia ako blaznive, este som pozrela tvoj grafik tak vyckaj este zajtra ak pojde hore tak nasad ak bude priblizne rovnaka tak vydrz este dalsi den a potom nasad, ja som tu par rockov v tejto teme tiez bola a obcas sem nakuknem ako sa tu mate
10. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 jj ja som už viac DC. a nasadiť som mohla až po ovu. ale som sa rozhodla tak, že počkám aká bude zajtra BT a ked bude hore tak nasadím. ale dakujem pekne. a tebe držím palce, hlavne ked doteraz si mala anovulák. nech vám to teraz vyjde :slight_smile:
10. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 panecko, uz 30tt? :dizzy_face:
10. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 a este som videla to si mala az tolko krat pozitivny ovu test :confused: ?

@riana12 veru leti to ako cert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 este si uzit posledne tyzdne osve vo dvojici a potom sa tesit z malinkej, :dizzy_face:
10. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aj ja vás sem-tam čítam v decembrovkách :slight_smile: ale už som tam dávno nebola. tak a drž moja a teš sa z krásneho bruška a užívaj si to :slight_smile:
10. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no s tými testami to bolo čudné, lebo som si myslela že boli pozit. ale asi neboli. mám ich aj v albume. idem to odtiaľ vyhodiť. ozaj pozitivne boli až teraz.
10. říj 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 idem ich este kuknut
10. říj 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no veru z toho co tam mas nebol pozitivny ani jeden, tak ich aj z grafov vymaz aby ho zbytocne nemiatli

@riana12 no veru zachvilku to je tu, som zvedava kedy bude presne ten den D
10. říj 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ved ani ja nestiham ale aspon co to napis... ako u teba s tou mrchou, bola to mrcha ci spinenie? ja som mala ovu v nedelu - pondelok a v nedelu bol keksik a odvtedy nic, lebo mm dva krat za sebou nemoze... tak som na teba spominala aky ste vy dali maraton - keby moj mm chcel ideme 3 dni za sebou a ideme na istotu a takto :angry: :angry: :angry: :angry: zostava mi len modlit sa!
napis co mas ty nove cakam
10. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 cozeeeeeeeeeeeeeee to je fakt svinstvo. Ako mozu tie grafy tak strasne miast...
10. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 krááása, že už 30tt :dizzy_face:
10. říj 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 veru, už som aj vymazala. odfotím tie čo som robila teraz 20-21DC a dám do albumu. inak velmi ma bolí bruško aj kríže. tento celý cyklus mám taký čudný. minule som mala ten mikropotrat tak asi preto. zas to mám také zblbnuté. :angry:
10. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 už sa netráp, veď ste to celkom fajn vystihli, stačí aj jeden dobre načasovaný sexoš a padne na úrodnú pôdu :wink:
10. říj 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 joj mojka, ja nic noveho mrcha dosla ale taka slabunka ze viac menej to bolo spinenie ako mrcha ale aj take krvave takze taka strasne light, vo stvrtok idem k dokimu nech ma kukne a tak, nech viem ze co, a chcem sa dohodnut aj na nejakych vysetreniach nech mi porobia lebo ma to pomaly prestava bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
joj tak pekne ste poisili, co, ved nie je vsetko len o kekse a AM PM v grafe, niekomu staci par dni pred a niekto vidis moze sa ukeksovat a nic z toho ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak budem cakat o desta dni krasnu fotku s // jasne??? :wink:
10. říj 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 aha to som nevedela ze zase si mala mikropotrat :pensive: tak hod este fotecky, meraj dalej a snad z toho nieco bude, a brusko a krize su dobrym znamenim, ja som to tiez vacsinou mavala
10. říj 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 odfoť moja tie testíky..nech si viem porovnať...tie moje... :slight_smile:
10. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Ahoj...tak moj grafik takyto...cakam v najblizsich dnoch ovulku....domace snazilkovanie....funguje.. :slight_smile:
10. říj 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@piefunko ste zlate baby, ze ma takto podporujete. Uz len cakam na utorok a zacnem testovat. Inak nechapem preco pisu na tych tehu testoch ze vysledky uz po 5 dnoch od oplodnenia, ked takyto zazrak sa este pri ziadnej nekonal - najskor 8 dpo vsak?
Takze som si povedala, ze zacnem testovat od buduceho utorka - mam tie riadne velke tycinky mamatest tak uz len budem cumiet...
10. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@st2 no bohužiaľ mala. bolo to hrozné. musela som na gyndu v noci o pol 2hej. vieš si predstaviť ako sa zo mňa tešili :angry: ale neskutočne silno som krvácala a velikánske kusy zo mňa padali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale už je dobre

@mattuliatko30 nech sa páči foto. ten ranný test si nevšímajte. a inak dnes som ešte netestovala. skúsim poobede
10. říj 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 :unamused: no mne sa žiaden nezdá pozit....možno už zoslabli..moje boli oveľa tmavšie..tak ale každej asi inak ukazuje :confused:
10. říj 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 @trish22 a ja som naopak mala vzdy slabe tie ciarky... asi to ma kazda inac. podla mna bol pozitivny ten 8.10. o 13hod. ale aj ten ranny je dost pozitivny...
10. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 no ved aj ja som bola prekvapena ze co to stale pobolieva.
inac, grepovy dzusik hlienu pomaha, znova sa mi objavil takze pohoda.
10. říj 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 noooo ak vylucim ten ranny test tak mi nepride veru ani jeden pozitivny :confounded:
10. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 aj ja mam zacat po ovulke s duphastonom. ale ja si vzdy pockam kym mi ovulku vyznaci FF a potom nasadim. na 3.dpo. ale teraz musim ovulku sledovat lepsie lebo hned ako bude tak chcem si zacat davat ananas.
10. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe povedala nam ze 3 dni pred tym nemame mat kexik. takze v pondelok bol posledny a v piatok ide na odber a poobede budu vysledky. takze ak dovtedy nebude ovulka tak v piatok na to este raz poobede hupneme :slight_smile:
10. říj 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 zaujímavé to je inak. nikdy som nemala tmavšie a podľa BT som mala ovu doteraz vždy. tak fakt je to asi individuálne, alebo ja potom neviem. možno niečo robím zle, alebo neviem zachytiť vrchol :angry:
10. říj 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek