• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lagunasa a ked si mala tie testy slabšie mala si ovu? teda čo ukázala BT? bola alebo nebola?
10. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ja hlien nemávam..skoro žiaden :(((
10. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa inak aj ja počkám kým mi FF vyznačí ovu a potom si začnem davat duphaston. som zvedavá
10. říj 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 tak ale u teba ovu isto bola... :slight_smile:) niekedy netreba testy sledovať...ale BT, tá je presnejšia :wink:
10. říj 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @bordulka, @moni1007
@katka116
@piefunko bežím micky ku tomu dr...tak zatim...večer napíšem...pa
10. říj 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 aj ja si myslím, že bola. kamarátka nemala ovutesty ani také silné ako ja a je tehotná. takže asi to je fakt dosť individuálne
10. říj 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 zabudla som odpisat :wink:
ta knihu som citala ked som mala asi 12 rokov, a otocila mi moje detske zmyslanie... a teraz som sa k nej ani neviem ako dostala zas... Asi je to nejake znamenie, ze nieco v mojom zivote usim zmenit...:slight_smile: Je to na podobnom principe, ako The secret, ale obsirnejsie, a zaobera sa viacerymi temami :slight_smile: autor je Dr. Joseph Murphy-Moc nasho podvedomia. :wink: odporucam :slight_smile:
10. říj 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 najlepsie testovat v tom istom case radsej, predtym aspon dve hodky nepit aby to nebolo moc riedene a ked sa ti zda ze sa blizi ovu tak mozes testit aj dva krat za den
10. říj 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 pa a ozvi sa! :slight_smile:
10. říj 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak sa vecer ozvi co ti povedal, budem na teba mysliet
10. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jeej to mas taky kratky cyklus? aj ja by som chcela :frowning2: vies co, ja som si dnes rano odmerala teplotu a bola zase nizka...uz to tak vyzera, ze sa v pondelok budem hlasit u doktora...menzes ziaden zatial. ale nechapem, ze doteraz sa mi take daco nestalo, ze by neprisiel. a raz ked sa rozhodneme, ze chceme otehotniet tak sa ten cyklus takto kafre, ach jaj :unamused:
10. říj 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 cauko, kupila som dnes v lekarni Mamatest 10 ale testnem az zajtra lebo som testovala inym testom vcera rano a nechcem skusat kazdy den, tolko penazi na testy nedam :wink: dam ti vediet ale skor asi pojdem v pondelok doktorke lebo rano sa mi teplotka zase znizila a myslim si, ze skor ako tehu to bude nejaky problem :unamused:
10. říj 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka dakujem za avizo :slight_smile: juuuj, silno drzim palceky, aby zajtra teplota vystupila a na teste boli 2 vlasy, ktore sa zosuchat nedaju :slight_smile:)))) :-* my sme mali vcera keksik s mm, a vyslo zo mne trosku viac cerveno-ruzoveho niecoho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes nic. ale aj tak cakam mrchanu, predpokladam, ze za chvilu zase budem spinit... ved naco kupujem intimky? :D naparadu? :D
10. říj 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka a nebola by si prva, ktora by dala ruku do ohna za to, ze ma zdr. problem. sla k doktorovi s tym, ze ma zapal vajecnikov, a vyklulo sa z toho mrnatko :slight_smile:))
10. říj 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka čau :slight_smile: no, ja už som aj doma z roboty (síce ma ešte nejaké povinnosti pracovné čakajú, ale radšej doma v tichu a pohode) :slight_smile: no uvidíme, čo si moja teplota zajtra ráno vymyslí :grinning: ty máš pekný graf, zajtra ti ovu vyznačí :wink:
10. říj 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takže kočky....torta pe môjho oslávenca je doma :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2012 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@elebe ty kokso... ja som nieco nepostrehla. Mate vyrocie ci mm ma narodky? A dufam, ze si si to objednala, ze si to nerobila sama
10. říj 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nádherná :slight_smile: koľko má oslávanec rokov? a všetko najlepšie :wink:
10. říj 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 drahý má narodky :slight_smile: jasné že som ju objednala :grinning: ako viem piecť a ľudia tvrdia že celokm dobre....ja som včera robila zákusok,ale tortu som objednala a dnes som bola pre ňu :grinning:
10. říj 2012 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ďakujem.....no má 37rokov.....najvyšší čas na bejby :grinning: :grinning:
10. říj 2012 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe wau paradna je tortaaaa :dizzy_face:
10. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe aj moj ma tolko
10. říj 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @kikaneu ja uz budem len odratavat dni do testovania... uz len vydrzat do utorka... od utork a chcem skusat testiky, budu mozno len biele ale preco nie
10. říj 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katka116 :slight_smile: tak držím prsty, nech nie sú biele :wink:
10. říj 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no, už hej, ale zase, nenavyberáme si, bábo príde, keď bude ono chcieť, nie my :wink:
10. říj 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko že? júúúj tak som sa tešila keď som ju zbadala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2012 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no sa potesi drahy, to chce keks :grinning:
10. říj 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu však hej a drahý mi hovorí,no už som starý kôň...a ja mu na to,sprav bábo a uvidíš ako omladneš...a on na to,snažím sa ale nefunguje to :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2012 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@piefunko no uvidíme večer,či nebudú drinky :grinning: :grinning:
10. říj 2012 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu diky si zlata
10. říj 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek