• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@mattuliatko30 Ahoj...no..ja neviem..ci bude teraz ovulka...:slight_smile: FF mi ukazuje az na sobotu.. :slight_smile:
11. říj 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. říj 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja ti neviem..som nejaka ubolena...mozno je dnes...uvidime..a snad ti to pekne posunie :slight_smile:
11. říj 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rano kocky :slight_smile:
taaaakze mozem sa ja snazit ako viem, teplotu nezvysim :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
zajtra ma dojst mrchana a uz sa aj ozyva :slight_smile:
11. říj 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky ja dnes takto www.fertilityfriend.com/home/3dc178 cítim že dnes bude ovu @lauritka myslíš že ak pôjdem od zajtra hore s teplotou že ovu bola dnes aj keď hlienu je menej a je to len creamy a nie eggovy?
11. říj 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka podľa mňa stačí zajtra ráno :slight_smile:
11. říj 2012 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ahoj Matka ako sa ti dari? Tak co nezahodila si to meranie? Je to nakazlive vsak?
Ja som uz po ovu, opat ma mm nahneval, ze sa mu 2 dni za sebou nechcelo, tak sme nepoistili... ale budem testovat od utorka nech vidim biele testiky..
11. říj 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba no dúfam....že sa posunie...musí ...liekmi isto... :slight_smile: tak uvidíš zajtra...ako vystúpiš ešte...
11. říj 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
OTAzKA prosím poraďte mi. Budúci týždeň idem na endokrinologiu na HP ale to už budem brat dufik a B6 má to význam veď to bude skreslovat výsledok,či?
11. říj 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 B6 vynechaj, ta ma vplyv na stitnu zlazu - B6 posobi na nervovu susatvu, teda aj stitnu zlazu a preto vlastne ovplyvnuje aj progesteron, ako jeden z hormonov... duphaston kludne ber, lebo to je len umely progesteron...
11. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 ano jasne, jak som tu pisala predtym, v den ovu uz sa moze hlein kazit ;)
11. říj 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 nechcem Ti do toh omudrovat, ale obvodná Ti neurobí tkéto testy....na to su špecializovnaé pracovniská, obvodáčka urobí len základné... :wink:
11. říj 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 no uvidis ci dorazi..... to spinenie mavas casto?
11. říj 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juranka no neviem ci ti bude niekto schopny odpovedat spravne. ani meranie bt a ani sledovanie hlienu a ani krcka neni exaktna veda. nic neni na 100%. okrem toho kazda sme ina. ide o to ako to mas odsledovane z predchadzajucich cyklov. a dokonca su tu kocky co maju kazdy cyklus nieco nove :unamused:
11. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj moja.skusila som raz,ci bola ovu..potom zase..ale ak sa mi zajtra-pozajtra potvrdi,opat pojde do suflika :slight_smile: moja..to poznam..zakon schvalnosti...a mne to bolo teraz fuk a praveze mm sa sam spytal ci je ovu a este on ma ukecal... :slight_smile:
11. říj 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no to je teda pristup. to su typicky doktori, vidia len lieky, aby zarabal farmaceuticky priemysel. a na tom sone naozaj nic nevidel? ja by som dala ruku do ohna ze si tehotna, ale tak ty vies lepsie. a na testy sa uz naozaj radsej vykasli, ale len koli tomu ze ta budu akurat znervoznovat. uvidime ako to stihnes a poriesis s tym luteinom ci ako sa to pise.
11. říj 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 hej hej..a ak stupne,nemeriam uz :slight_smile:
11. říj 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babulky taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak po dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhej dobe pridavam aj moj grafik
http://www.fertilityfriend.com/home/329838
11. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba ránečko :slight_smile: pozerám, že máš dosť dlhé obdobie ovu bolesti - presne aj ja mám toto v tomto cykle, mňa hádam týždeň všetko dolu bolelo :confused: predtým tak tri dni a dosť, nechápem. mávaš to tak bežne?
a už ideš hore, super :wink:
11. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ďakujem za info to som nevedela oB6 tak to zase budem brat dufik 2x denne a nervna z neho budem :angry:
11. říj 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa nie ...asi nič...neviem..iba meral čosi..neviem čo to bolo..také zaoblenétam hrúbku..čosi si mrmlal.....a potom niečo čierne..inak nič...ako vyzerá,ten folikul, keď meria, nevieš?..
11. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 alebo neber ani duphaston..
kvoli vysetreniu to nebude take strasne, ked ho nebudes v jednom cykle uzivat
11. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem za info viem že si to tu už viac krát pisala ja len že nejkvalitnejsi hlien som mala na 10 a11 DC a 12a dnes 13DC je to už len creamy čiže zhorsenie hlienu už 2 dni pred ovu? Len či v tím spermosky prežije. V pondelok bol mm na spermiograme a má to dosť zle :frowning2: tak to musíme trafiť čo najbližšie k ovu
11. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ajoj.no tiez mavam tak 3dni..preto som zmerala a myslela si,ze je po...a vidis..hadam je uz po teraz..aj ked dnes este dost boli...uvidim co spravi zajtrajsia teplota...
11. říj 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss mozno bola ovulka na 12dc ......
@kukku ty trdlo, mala si pockat s testom :slight_smile: az na 12dpo aspon
@pechlinka no vyzera ze uz tu mas ovulku....
@lauritka @kukku a mohla mat kukku ovulku az neskor aj ked tam uz hlien zdaleka nebol?
@elebe no veru, je to pravdepodobnejsie ze tam bola ovulka :wink:
a ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa hlien sa mi uz kazi tak uvidime ci ho este vit.C a grepovym dzusom nakopnem. mohla by ovulka vydrzat aspon do zajtra. to ide drahy na ten spermiogram a vecer by sme stihli este poistit ...... no uvidim....
11. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@riana12 no len mi to rozhoduje cely cyklus s dufikom mám mrchu na 27 DC a bez neho už hocikedy od 23ho :frowning2:
11. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no mne sa tiez zda az neskor, ze je dnes len 8 dpo . :wink:
11. říj 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 hmmm... no folikul vyzera ako taka cierna bodka, alebo teda taky fazulkovity tvar cierny.... ale ked to ukazoval mne tak ja som ich tam videla kopec a on ukazal ze ako keby tam bol len ten jeden a to druhe velke je vraj crevo, tiez cierne.... sa cudujem ze sa v tom vyzna... :unamused:
11. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 mate zle ?? aj mnozstov a pohyblivost ?? no mozno ieco prejde.. ale ked uz sa dostanu dnu, tak by mohli vydrzat pockat na ovu.
11. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a to ze tam hlien uz nebol, to neni zle? alebo teda ze je to nerealne?
11. říj 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek