• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
hm, tesila som sa kratko, uz mam dake blbe spinenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/marimk
11. říj 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka myslíš,že by sa nám tento mesiac mohlo zadariť? :fearful: nikdy som nemala takú vysokú BT a odkedz mi BT vyšla nad 37 st., mala som aj telesnú teplotu,síce vždy len večer a asi nejaké 4 dni...potom už len BT,tá postupne klesá...žiadne príznaky na chrípku nemám,pobolieva ma hlava,mám zvýšený tlak a pobolieva ma v podbrušku, tak ako pred mms...zlakla som sa ale,ked som pred pár dňami začala cikať tmavšie,aj to vlastne len ráno, nemám žiadne iné problémy,občas nevolnosti,to ale pripisujem tej bolesti hlavy...cyklus mávam 30-dňový
11. říj 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 dúfam,že budem stúpať :grinning: , len som sinie istá,či môže existovať pri tehotenstve 38st.BT :grinning:
11. říj 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimka11111 no. ja si môžem myslieť, čo chcem, ale slovo má pani Príroda, Boh, osud, volaj to, ako chceš :wink: každopádne ti pravdaže silno držím palce, aby sa zadarilo :slight_smile:
a prečo si mala telesnú teplotu zvýšenú? nevieš?
11. říj 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 inak, na základe čoho si si určila ovu? vidím, že je tam stúpanie, ale nemohla byť napr. aj 34DC?
/samozrejme, so špinením to nemá nič, to ma len zaujíma :wink:
11. říj 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka to práve neviem :frowning2: ,nič mi totižto nie je a dakujem za palčeky
11. říj 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimka11111 mrkla som na tvoj "status" vo fotoblogu... hm... a nemohla si mať nejaký slabý zápal močových ciest? alebo nejakú virózu? mne to tak pripadá. potom to aj s BT trochu zamáva. no uvidíš ďalšie dni. akú dlhú mávaš luteálku?
tak držím palčoky ozaj, aj keď ťuťu-muťu deň po ovu sa už udáva ako najmenej plodný deň, resp. len ako "potenciálne plodný", ak vajko počká tých +- 24 h.
11. říj 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka tak nejak skusenostami, co si mozem a nemozem dovolit... :grinning:
11. říj 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka tak hadam budu vajka a spermosky natolko sikovne,ze to zvladnu :wink:
11. říj 2012 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka toho som si vedomá aj ja , neviem naozaj,či som nemala nejaký zápal,možno aj áno...viem aj to,že BT stúpa aj vtedy,ked si nachladnutá,resp.ak máš v sebe nejaký vírus...práve preto,že mi žiadna chrípka a ani nič podobne neprišlo doteraz,sa mi to zdá divné...LF mávam min.14 dní
11. říj 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelamia1902 tak to ste sa snazili teda riadne. teraz ste uz v druhom kole snazenia. a ked pises ze behas po doktoroch, tak kol comu. teda ak to mozme vediet.
11. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa Ahoj...no..neviem...vcera vecer ma dost boleli vajecniky.... :slight_smile: tak sme na to hupli.. :slight_smile: ale zda sa mi to aj tak strasne skoro..:( myslis..ze ovulka bola vcera vecer....alebo bude dnes?
11. říj 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka co ja viem tak prechladnutie tam odspodu sa skor prejavi tym ze ta nuti stale behat na WC ale naprazdno. to som mala raz a teda poviem vam, ziaden super pocit to nebol.
11. říj 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka jaj, moja, nepametam si tvoj graf uz. mna pri ovu nic neboli tak ju neviem skoro vobec odsledovat.
11. říj 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimka11111 38.1 ???? to co uz je za teplotu? neboli si chora vtedy? skace ti to riadne teda. merias prvy cyklus?
11. říj 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa No..prave..ze som dnes 13DC - doteraz som mala teplotu 36,9- 37 ...bola som trosku nachladnuta...dnes teplota..klesla na 36,6.... ovulku..som ale vzdy mavala...tak po 15DC ,,, :( no uvidime....najblizsie...dni..aka bude teplota... :slight_smile:
11. říj 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka jaj, uz viem. no tak mozno sa ti posunula. uvidis dalsie dni. u kazdej je to vzdy len hadanie to riesit dopredu. ja tiez cakam ze co.... ale typujem ze ovu je dnes a zajtra pojdem hore.... aj krcok mi uz klesa a aj hlien sa kazi.... no uvidime. mozno este zajtra budem dole, co by bolo super a s drahym by sme na to vecer este hupli. zajtra ideme na ten spg a kym budeme cakat na vysledky tak skocim pozriet kamosku do nemocnice. je tam na rizikovom tehotenstve a sto rokov som ju nevidela. a potom este chcem ist pozriet vystavu Human body a potom pre tie vysledky...
11. říj 2012 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa viem viem, ja som mala 3 x zápal močového mechúra (ale už dávno) a otrasná bolesť :unamused: toto je iné, akoby mi nachladli vaječníky a celé podbruško, ale obliekam sa teplo, na to si dávam pozor.
vy idete na spmg do BA? možno to ešte večer stihnete, aj tvoje vajo vydrží :wink: ak nie, tak budúci mesiac, čo už sa dá robiť, keď máte to vyšetko. aspoň budete spokojní, že máte výsledky, dúfam, že vám to dobre dopadne.
11. říj 2012 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka a ovu testíky nerobievaš? :confused:
11. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimka11111 tak už musíš len a len čakať :slight_smile:
11. říj 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte moje
musím sa s Vami podeliť o radostičku aj ked, ešte si zakazujem sa tešiť a nikomu to nepoviem iba vám :slight_smile: .
Pripájam moj čudesný graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Janacha/grafy?c=-8588536876854775808 . Ráno som akosi vyskočila, ale mávam pomerne vysoké Bt. Bola som veľmi netrpezlivá , tak som si kúpila Mamatest a niečo mi tam vyskočilo, Je tam náznak // . Ja som samozrejme súdná , ale predtým som mala test vždy biely ako stena.
11. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
@lagunasa nie,nebola som chorá...teda ja som o tom aspoň nevedela, nič mi nebolo...niečo ale muselo byť,ked mi to takto zvláštne vyšlo.. :frowning2: , normálne mávam ovu pri 36,1 a max.teplota v LF mi zatial nevyšplhala na viac ako 36,9...takže tak, samozrejme nemeriam prvý krát
11. říj 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha wow gratulujem. je to isto pozitivny tehutest :slight_smile: skus si spraviť aj nasledujúce dni a uvidíš ako pekne ti bude silnieť. držím palce
11. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha potichucky gratulujem. ja som to mala minuly mesiac presne tak isto. predtym mamatest snehobiely a ked som bola tehu, zacalo to presne takymto slabuckym naznakom. :slight_smile: preistotu ale test urcite zopakuj o par dni. kolky DPO si?
11. říj 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha super moc gratulujem :wink: :slight_smile: ....
11. říj 2012 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka Ahoj...nerobievam.. :(
11. říj 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha tíško gratulujem :slight_smile:)) je tam druhá čiarka..a krásne vidieť...koľký dpo si?
11. říj 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka jéj ahoj :slight_smile: pekne, pekne :slight_smile: mojej ovu sa nechce, to ma iba klame, že príde skôr :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu :slight_smile: takže ja takto :slight_smile: ako chceš moja, je ľahké poradiť nemeraj, no neviem či by som aj naozaj nemerala (na tvojom mieste)
11. říj 2012 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janacha gratulujem :slight_smile: máš to isté....môj prvý pozitívny test mal ešte slabšiu čiarku a bola to pravda :wink:
11. říj 2012 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pechlinka a neskúsiš?
11. říj 2012 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek