• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kikaneu http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka dnes 8dpo... proste ked si tak spatne spomeniem, tak ma zacali od 3dpo boliet prsia, 2dpo ma strasne pichlo v bruchu a ta bolest mi "vybehla" az do hrude :D a kazdy den ma boli brucho na mrchu a dnes ma popichavalo v podbrusku... mozno je to len psychika a nahovaram si tu lepsiu moznost...
12. říj 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a my sme v tom spermiograme nemali ziadnu kolonku s nazvom morfologia a ani fragmantacia DNA. a ako viez ze boli zle prave hlavicky? to ti tak specifikovali? nam napisali len ze patologia 80%, nic konkretnejsie. ale aj tak sme vraj este v norme.
12. říj 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ktovie moja.....ukáže čas, tých pár dní vyčkáme a uvidíme :wink:
12. říj 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 neviem micka...v pondelok budem mať výsledky..tak uvidím... :wink:
@lagunasa no micka..v tom sa moc nevyznám..ale vyzerajú výsledky ok, nie?...tak už len skúšať....tak asi fakt budeš mať ovu tak skoro..hm? :frowning2: no uvidíš...ako sa to vyvinie
@bordulka jáj s ním ťo je ťažké..ale naťahovala som to do posledného konca :grinning: len ako vravím sústredil sa ako divý :slight_smile:))) musím skúšať iné metódy...nech to nevydrží :grinning:
12. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 co trenuje? :D
12. říj 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ved to, ze cas vsetko ukaze... a ja som taka nedockava :D
12. říj 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka poznám to :grinning: nie si v tom sama :wink:
12. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu asponze sa vieme pochopit :D niekedy by som aj chcela, aby tie dni isli rychlejsie :D
12. říj 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
toto je dnes co som robila rano ovu testik
12. říj 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka aj v tomto s tebou môžem súhlasiť :grinning:
12. říj 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 a tehu testik je kde? :slight_smile:
12. říj 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu moja a ty co chystas na vikend?
12. říj 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka zajtra ideme na nákupy do Poľska na trh :grinning: poobede do lesa, potrebujem študijný materiál pre deti na biológiu :slight_smile: a na nedeľu zatiaľ nič, ešte sa nevie či svokru nepustia z nemocky, tak či náhodou nepôjdeme po ňu :wink: a ty čo máš v pláne?
12. říj 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 hod este grafik prosim.
12. říj 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 uvidime. ak budem tento cyklus tehotna ak urcite musela byt ovu na 7dc. ak nebudem tak bola na 10dc :wink:
12. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu aj kolegyna ide :slight_smile: mozno sa stretnete... ides aj nieco konkretne kupovat? a co je svokre? :confused: ja idem zajtra na oslavu a k jednej liecitelke, v nedelu do prace, na obed k svokrovcom a potom gratulovat krsniatku :slight_smile:
12. říj 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no, možné to je....len o tom nebudeme vedieť :grinning: nejaké nové oblečenie do roboty :wink: a manžel chce kabát :slight_smile: takže klasika :slight_smile: tiež máš perný víkend, ale aspoň ti rýchlo zbehne :slight_smile: a krsniatko má aký sviatok? hej a moja svokra....bola na operáciu so štítkou, ale má sa fajn, tak som rada
12. říj 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu to budes citit telepaticky :D a ty to mas aspon blizko :slight_smile: a krsniatko ma meniny v nedelu a dnes sa ma pytal, ci mu budem robit ja oslavu, ci to viem vyzdobit :D som rada,ze svokra je ok, snad vsetko dobre dopadlo
12. říj 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka jáááááááj :slight_smile: no hej, blízučko, nemenila by som :wink: a vieš teda? :slight_smile: to dúfam aj ja, že bude všetko ok u nej :wink:
12. říj 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu tak aspon viem, na koho sa mam obratit, ak by som nieco z polska potrebovala :D a viem, ale som mu povedala, ze to mu musi nachystat mamina :slight_smile: a sa mi paci, ze on jej hovori mamka :D dnes pri mne aj plakal :( bolo mi to luto, ale chcela som byt "tvrda" a neustupit...
12. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka pohoda :slight_smile: len na trhy teraz nechodíme nejak extra často, snažíme sa trochu šetriť :wink: ale do obchodu chodíme tak raz za mesiac-dva :slight_smile: zlatý, koľko má rokov? a plakal preto, lebo nebudeš robiť ty oslavu???
12. říj 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ja by som si tam chcela kupit kociar, kolegyna si tam kupila krasny, trojkombinacia za 250 € znacku neviem... a veru, setrit by sa aj nam zislo... vo februari bude mat 4 :slight_smile: a plakal, lebo som ho vyhresila... isla okolo nas jedna pani a nieco mu povedala, ze ide do sluzby ,alebo co a on sa na nu zaskeril a povedal jej "netrep" tak som ostala v soku a pekne som mu povedala, ze takto nesmie hovorit a normalne sa odul :slight_smile: , tak som ho nechala stat a ja som pomaly isla dalej, a potom sa rozreval, tak som mu povedala, aby teda isiel za mnou,ze ho pockam a on ze pod ty sem... ale nesla som... potom prisiel sam... ale bol uz zo skolky taky urevany... mal hodinu anglictiny a povedal mi,ze plakal, zevraj preto, ze mu prislo smutno :slight_smile:
12. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka keby len kočiar, všetky mini veci tam majú pekné a lacnejšie :slight_smile: juj, drobátko malé, smutno mu bolo.....joj, ja mám rada takých šprtov malých, čo stále rozprávajú a vymýšľajú :grinning: už som dávno nebola so žiadnym z "našich" detí :slight_smile:
12. říj 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu no tak myslim, ze to uz bude jednym vrzom :D a veru, ja by som ho stale iba stiskala... a milujem ked povie, ze chce ist so mnou, ze sa tesi :slight_smile: a dnes sme isli okolo jedneho domu,kde akurat pilili drevo a hovori, co to tak vonia, tak som mu povedala, ze piliny a vtahoval do seba sopliky, teda to som si myslela a on, ze vonia, co to tak vonia :slight_smile: ze je to take jemnucke :D no kde na to tie deti chodia :slight_smile:
12. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
12. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka este sa bojim testovat lebo ked som robila 10dc tak bol biely...
12. říj 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 moja neboj sa, treba iba odvahu ist na wc... este aj teraz by ti ukazalo kolajnice... :slight_smile: presvedc sa :slight_smile: grafik mas tehu..
12. říj 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka to je jasné, treba to využiť, keď už tam budeš :wink:
to hej :slight_smile: to je také zlaté :slight_smile: takže jemnučké to bolo, hej? :slight_smile: my sme tu mali minule bratrancovu trojročnú princeznú...volala som ju pospať si, tak jej prišlo ľúto, že ona chce s mamkou spať....bola na mne nacapená, rúčky okolo krku a kričala: "Ja nechcem teba, chcem mamkuuuuu" :slight_smile: trdielko :slight_smile:
@lagunasa prikladam este raz podrobny opis. :wink: inac morfologia podla WHO je maximum 70% zlych.
12. říj 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 veru, tak, graf je krásny :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek