• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Dotaz: při jaké teplotě je plodný den?Nerozumím ovulaci.
13. říj 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frutinka ovulacia je v posledni den nizkych teplot.ked ovulka prebehne,teplota vyleti hore a je po nej...
13. říj 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba děkuju.Nikdy jsem se o to nezajímala a ted se v tom nevyznám.Takže když si každé ráno změřím teplotu,tak zjistím podle nejmenší teploty plodný den?
13. říj 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frutinka ovulku vacsinou zistis z tych teplou len spatne lebo tie teploty ti mozu aj troska skakat.
13. říj 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa aha,podle čeho tedy zjistítm plodný den,kdy budu mít?Omlouvám se,že se tak ptám.
13. říj 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoj,ty si sa pytala minule na tu holku s menom willywonka ci tak nejak. Dnes som si vsimls v teme junovky 2013,ze caka babo. To ona stale nechcela testovat,nie?
13. říj 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@typa @kikaneu to faaaakt? Aj ja som na nu myslela ale inak sa mi zda divne, ze pisala ze uz nebude testovat a neozvala sa v tejto teme
13. říj 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa teda pekne ideš hore :slight_smile:
@mata_ba takže ovu potvrdená???... super..už len čakať...čosi my vraví,že by to mohlo vyjsť... u teba :slight_smile:
ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e žiadne výskok sa nekonal..tak uvidím čo zajtra..ak by som mala dve väčšie teplotky...tak mi ovu už ukáže..ak nie..tak nič zase :confounded:
a čo dnes porábate baby?..ja som varila kur. mäsko, so syrvou omáčkou..a kukuričkou..a cestovinky..mňam....teraz vegetím....
@elinka36 @katka116 @bordulka
@hanya1
@kukku micka..to mi je luto..že takto klesáš :unamused: :frowning2:
13. říj 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 Aj mne je to ľúto, už som si bola istá, že sa to teraz podarilo :frowning2: No čo už, počkám na mrchu, a ideme na to :slight_smile:
U Teba stále nič nového, ako pozerám, tak držím palce, aby už ovu konenče dorazila :wink:
13. říj 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no budem ti držať palčeky v ďalšom kole :slight_smile:
no u mňa ovu už nepríde...buď bola..alebo už nebude..aj hlien je biely krémový.t.akže čo som postrehla bolesti musela byť ten 11DC...čo som mala strašné polesti..a 10DC asi najsilnejší ten ovu test..inak neviem... :confused:
13. říj 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 A snažili ste sa vtedy?
13. říj 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@typa Aj ja som sa pýtala, už som si myslela, že sa stratila v horách :grinning: Baby ju nevedeli nahovoriť na testovanie a nakoniec je tehotná :grinning:
13. říj 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku u mňa to je tažšie..snažím sa len ja..mm nechce moc, takže ja to nechávam na náhodu..ak by sa zadarilo...vieš?
13. říj 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Jáj, on by nechcel bábo, alebo len keksíkovať nechce :fearful:
13. říj 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku to prvé moja...že dve stačia..ale ja ešte chcem..tak to nechávam na náhodu..možno sa pritrafí...keksíkovať by chcel stále :slight_smile:
13. říj 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 Tak držím palce :slight_smile: Skús mu nahovoriť, že Ty už bábo ani nechceš a keď sa podarí, tak povieš, že to bola náhoda :grinning: Možno tá psychika úraduje aj u neho a preto sa nedarí :wink:
13. říj 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka čaaaau :slight_smile: my sme les nestihli, bola kamoška na návštevu a nechala nám tu malú :slight_smile: tak sa hráme :slight_smile: a ovu asi ešte nebola: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
@typa hej, hej, ona to bola.....to bolo jasné, že je tehu..... :grinning:
@katka116 no čo ti poviem.....nemám rada také ženy.....mne sa od začiatku zdala divná
13. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám dotaz.Ovulační test mi ukáže přesně kdy mám plodný den?
13. říj 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frutinka ked ti vyjde najsilnejsi ovu testik s dvoma silnymi ciarkami to znamena, ze bude plodny den do 24-48h. Ked mas 28 dnovy cyklus zacni s ovu testikmi od 11 dna cyklu aby si presne vedela kedy mas ovu
13. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahoooj :slight_smile: tak ovu ešte len bude, aj minulý cyklus si tak hopkala pred ovu :wink:
ja som dnes ešte zmerala, ale o hodinu skôr, inak by mi vyšla asi rovnaká teplota ako včera.
od zajtra už ale nemeriam :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
13. říj 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 a jo.Mám nepravidelný :frowning2: Ale zkusím.
13. říj 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ajoj.hej..potvrdena..a si zlata..ale ja mam nejaky divny pocit..som sa tesila,ze ako som v pohodicke..a dnes som v depke..ale to prejde...ved robim,co mozem :slight_smile: zacala som pit cajik na zlte teliesko,kupila som si vitamin D..len dufam..
13. říj 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka je mi to jedno :slight_smile: len nech je :slight_smile: a ty si pekne vysoko,sa mi to páči :slight_smile: takže končíš s meraním? som ale zvedavá, že ako skončí u teba tento cyklus :slight_smile:
13. říj 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka cauky moja co mas nove?ja som dnes bola na utz kedze picham gonal 100-denne a vobec nereagujem ...stale mam iba 1 folik tak mi zrusili aj iui tak bud mesiac mam dat 112
13. říj 2012 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 gratulujém....moja...k tehu :slight_smile:
13. říj 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 dakujeeeem,drzim palce aj tebe..... :slight_smile:
13. říj 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceresnicka10 testuješ aj zajtra..či silnie???...dúfam,že bude... :slight_smile:)
13. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ahojki. ouch fakt ? :confused: sakra mas tena lenive vajka. ale snad to s vyssou davkou pojde ;)

ja v pohode. mrcha prisla. ved co sa cudujem. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek