• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@melisaaa snad hej :wink:
14. říj 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa Ahoj meliska ja cakam mrchu :angry: vcera som bola v praci a dnes vegetim :wink:
14. říj 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa mozno keby si mala vyznacenu teplotu na 14dc, tak by ti to vyznacilo inak... a moja, dnes uz nie som nad ciarou... rano ked som si hmatala krcok, bol tvrdy a zavrety, ale mala som na nom krv, tak som myslela, ze sa pusta mrcha, ale utrela som sa dva krat a bolo po nej... tak neviem co si mam mysliet :(
14. říj 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Kiez by si bola tehu :dizzy_face:
14. říj 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 joj moja, to by ma potesilo, ale bojim sa robit si nadeje, lebo tie teploty... :unamused:
14. říj 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka neviem najst tvoj graf draha :fearful:
14. říj 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no som skusala dat tam teplotu a stale je to takto, a to by bolo prekvapko, kebyže si tehu, čo, to by sme sa tešili všetky :dizzy_face: a aj take grafy mozu skončiť na zeleno :slight_smile:
14. říj 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. říj 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 napodobne moja, len ja ešte mrchu nečakam :grinning:
14. říj 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka Aka pekna ovulka :wink: a co keby si sa zajtra vybrala smerom hore :wink:
14. říj 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no keby si ale dala prec hlienik,tak ti to preoznaci... ale ked vies,ze si tam mala hlienik, tak asi predsa len bola vtedy ovu,nie? a veru, bolo by to prekvapko... pre mna je velke prekvapko tato ovu... prisla sama bez liekov po osmich rokoch :slight_smile: a keby to vyslo teraz, tak otvorím sampanske :D
14. říj 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa No ani ja ju nechcem,ale vsetko tomu nasvedcuje je to drza sv...a ta mrcha.Bolia ma nohy ak kona ako keby som mala dostat chripku a to ma niekedy zvykne pred tou hnusnou mrchou blbou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. říj 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 nie, tentokrat s kamoskou co sa vratila po 2 rokoch z australie
@bordulka jaj pockat, tie stipce som dostala az potom, po diagnostike, vlastne uz na liecenie. tusim sa ten stroj volal Diacom. ja som na tom bola koli mykoze v posve. niekolko rokov som s nou neuspesne s doktormi bojovala a az tento stroj mi pomohol. mi sme si ho potom kupila domov, len v mensej verzii, Zapper, a veru bol to sice dlhy boj ale pomohlo to. aj priatela ocinovi to pomohlo na sklerozu multiplex, ktora vlastne nebola, bola to chybne diagnostikovana borelioza ale uz dlho v organizme. a aj na kadeco ine to je. ale veru plodnost so si tym nedala skumat.
@mattuliatko30 s tym ze nevieme ako to s tou nasou ovu vyzera sme uz dve... :-/
14. říj 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 pekna? :confused: :confused: :confused: :confused: viac by sa mi pacila, keby tam boli vacsie teplotne rozdiely :slight_smile: a veru by sa mi pacilo ist hore :slight_smile: ale radsej sa nejdem nádejať
14. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak nakoniec sme na tie gastany isli :slight_smile: bolo super. zobrali sme este okrem psov aj kamosku so 7 rocnou dcerou tak bolo o zabavu postarane. a doma mame teraz 5 kg jedlych gastanov :sunglasses:
14. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa joj moja, teraz si mi dala nadej :slight_smile: uz som pomaly zacala o tom pochybovat... ale dam tomu sancu... snad nam to pomoze :slight_smile: nechystas sa niekedy este ist?
14. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Pekna lebo prisla bez liekov milanik :wink: to je velky pokrok nie? a teraz pride coskoro aj tehu mam taky pocit :dizzy_face:
14. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka no mozno ta len mrcha natahuje.. :unamused:
14. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka teraz urcite nie. my sme chodili do Liptovskeho Mikulasa panovi Pravdovi a on pytal za hodinu tusim 30eur. potom sme ale zistili ze aj tu pri nas je jedna zena co to ma doma a ta ma na hodinu len 20eur. ale zatial nemam dovod tam ist. mozno neskor...
14. říj 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no nevybrala si vhodne obdobie :grinning: :grinning:
14. říj 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa vy ste to mali na hodinu? ja som platila 12€ a malo to trvat pol hodku, ale mne sa to natiahlo... ale nepytal nic naviac... a ty si uzivala aj nejake lieky? ci iba tie stipce?
14. říj 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 nie si vestica? :slight_smile: inak vies co je sranda?... cez leto som si "vestila" s prstenom a vyslo mi, ze by som mala v oktobri otehotniet... ale to su babske veci... ale ked prisla ovu, tak som si na to spomenula :slight_smile:
14. říj 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka Nie som ale ze vraj mam dobru intuiciu :wink: podla numerologie.A to fakt :sunglasses:
14. říj 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka ja si myslim ze treba MK mat s mierou a teraz mi to ani praca inak nedovoluje inak by som tam bola zavesena cely den.. Ale uplne bez MK - ved mi chybate a potrebujem vas :slight_smile:
14. říj 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 a pri mne mas aku intuiciu? :slight_smile: a ake si znamenie?
14. říj 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 kati presne, ja si uz neviem den predstavit bez toho, ze sem ani nenakuknem :slight_smile: mas vela prace? :slight_smile: ak budes tehu, do kedy budes pracovat?
14. říj 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka Ja som rak.Pri Tebe velmi dobru intuiciu :wink: Bude to coskoro :sunglasses:
14. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 joj, ja mam rakov velmi rada :slight_smile: velmi dobre si s nimi rozumiem a aj mladsi brat je rak, oni su take rodinne typy, takí miláčikovia :slight_smile: a moja, čoskoro je široky pojem :D
14. říj 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka aj moj mladsi brat je rak :grinning:
14. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanya1 a vsak su strasne zlatí? :slight_smile:
14. říj 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek