• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
baby ale však ja som len 9DPO takto skoro nemôžu byť tehu príznaky :confused: :confused:
17. říj 2012 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem sa vykvasiť do vane,nech sa trošku uvolním :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. říj 2012 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe jaj..velmi ti drzim paste!
17. říj 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba och maťka....ja si ani neviem predstaviť iný test ako negatívny :frowning2: :frowning2:
17. říj 2012 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mojaaa....ja som sa citila inak na 3-4 dpo...a bola som tehu...viem,nerealne,ale bolo to tak...kludne sa uz mozu prejavovat prve priznaky!mozno by ti uz aj test vysiel...
17. říj 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to je sila :slight_smile:
17. říj 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Ja som testovla na 9DPO a je tam duch :slight_smile: .
17. říj 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ja som tak isto testovala na 9dpo pepinom dokonca a bol tam dusik a na druhy den mamatestom a tam uz pekna ciarka, mam v albume.silno drzim palce, nech je to tam :wink:
17. říj 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Presne, ako píše @mata_ba , tiež Ťa nechcem namotávať, lebo keby to náhodou nevyšlo, bolo by o to väčšie sklamanie, ale držím palce, aby tak nebolo :wink:
17. říj 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba to fakt tak skoro :astonished: :astonished: ja sa bojím že je to len psychika :rolling_eyes:
@janacha
@januliatko1985 fíííha baby no vy máte ale šikvné miminká :grinning: :grinning: ja prdím na testovanie,ajtak tam bude akurát tak polárny sneh :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@kukku však toto nechcem sa namotať :frowning2:
17. říj 2012 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe cestne slovo...co sa tyka testu,pockaj do zajtra..na 10 DPO vyslo uz vela testov...a 12-3 dpo uz budes vediet urcite...
17. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no mne sa nechce veriť že by mi vyšiel pozitívny testík :pensive: :pensive:
17. říj 2012 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby, nad tymto grafom sa teda dost divim
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/13482.html
17. říj 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa fíha no tak to aj ja....zázrak :grinning:
17. říj 2012 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe o to bude vacsia radost...
17. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no bude ale sa mi nechce veriť že teraz,keď drahému zistili že má spomalené a menší počet spermií....a v čase mojej ovu bral vitamíny len dva týždne....preto sa mi nechce veriť že by to vyšlo :frowning2:
17. říj 2012 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nahoda je blbec..zazraky sa deju..pride to,ked to necakas...chapes? :wink:
17. říj 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba jasné že chápem....ale zatiaľ neverím :unamused: a poviem ti ešte niečo čudné,mám sučku čivavku a tá stále sedí pri mojej riti alebo chce ísť na ruky,neviem čo jej je toto mi nerobila,ale možno preto lebo sa hára :unamused: a ešte niečo asi tak keď som bola 6DPO tak som kukala na nete detské vecičky,len tak a to nie som ani tehu :astonished: a dokonca som si vybrala kočík a postielku :astonished: no povedz som normálna :astonished:
17. říj 2012 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Pockaj este ked sa ti to potvrdi ze si ozaj tehu, to budes na nete stale kuakt nieco pre maleee :slight_smile:
17. říj 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe si :grinning: a si tehu a asi to citi aj havka :grinning: aj ja chceeeeeeeeeem :wink: moja..bude len tak,ako ma byt..a vecicky kukam aj ja...
17. říj 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe A ked yches testovat?
17. říj 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@6lenka64 ja viem moja sestra je teraz tehu a tá furt niečo nakupuje a to už má po prvom doma koooopec vecí a zase bude mať chlapčeka,hold dievčatko je na mne :grinning: neviem či vôbec budem testovať,zatiaľ nemám ten pocit že chcem :unamused:
@mata_ba aj ty kukáš? tak nie som chybná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2012 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Zajtra vyskusaj ked budes mat peknu teplotku, ved baby ta tu urcite nahovoria na to :slight_smile:
17. říj 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe @mata_ba babyyy, tak zohnala som Mamatest, mali posledné balenie :grinning: a to som tri lekárne obehla.
zajtra budem 10DPO rovnako ako elebe, ale počkám do piatka :zipper_mouth: aspoň :sweat_smile:
inak nie ste šiši, ja síce nevyberám postieľku ani vecičky, ale mená už mám :grinning:
17. říj 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@6lenka64 nebudem lebo nemám test a nekúpim :sweat_smile: načo aby som sa len jedovala :angry:
@zelovocka aj ja mám meno ale len pre dievčatko lebo ja budem mať určite dievčatko :sunglasses:
17. říj 2012 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa tak to je hovadina riadna, asi to má kočka zle zaznačené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ach kočky musím ísť,zase ma drahý zapriahol vybavovať pre neho nejaké veci :angry: tak papa :slight_smile:
17. říj 2012 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja ale toto ti robila havina aj ked si mala biotehu pamatas? bola ti stale pri zadku a na bruchu, citila mimi... aj teraz citi a teraz tam uz ostane celyyych 9 mesiacikov :wink:
17. říj 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe nie,si uplne normalna,bez obav :grinning: tak dobre povybavuj..papa...a popri behackach si kup aj testy :grinning:

@zelovocka v auparku nemaju?aaa ake mena??
17. říj 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek