• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elinka36 ide to dost na nervy hlavne ak luska len ten druhy :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko toto si vystihlaaaaaa :grinning:
17. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 nemáš za čo :wink: ako písala @piefunko, tak super sú aj priamo semená, veď ten olej sa vyrába z nich lisovaním za studena. pre chlapov je to niečo ako pre nás alchemilka :wink:
a selén je tiež dôležitý: http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravie/vitaminy-a-mineraly/selen.html
ani my sme zatiaľ neboli na spmg...
17. říj 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 ano ano a pride to same... to aby som nechala dvere otvorene :sweat_smile:
17. říj 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
17. říj 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko no baby, PRESTANTE SA SNAZIT a PRIDE TO SAME, ked to nebudete cakat :grinning:
sulam sa baby od smiechu :grinning: ale ma to prejde, ked zas uvidim tu jednu blbu palicu na teste :sweat_smile:
17. říj 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elinka36 @piefunko @zelovocka no ale si zoberte,ze podla mna nechcu otehu len nastrocne,disko-tacky a karieristky...vsetky ostatne chcu byt maminami..tak ako sa da nemysliet na dieta??? :confused: :confused: :confused:
17. říj 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ked s prestanes snazit a mysliet na to pride to same a uvidis palice dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba tak ze "skusime" a zadari sa... co uz
niekedy mam pocit ze ozaj tlacime na pilu, ale zase na druhu stranu kolko takych otehu lebo sa museli sledovat a keksikovat podla planu atd cie vsetko s mierou a nepsychacit, aj ked to nejde niekedy, hlavne tak 14dpo s / ze ano? :sweat_smile: :angry: :grinning:
17. říj 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no uz dost, lebo sa pocikaaam od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba Aj ja som sa nad tym uz zamyslala,ale neviem ako sa na to da nemysliet,mozno tie ktore uz dietatko maju tak to znasaju lepsie,ja mam ale 18-rocneho pubisa,ktory sa ma zvykne opytat tak co Mami uz si tehotna :slight_smile: Tak ako si pisala,aj ked riesim nejaky problem,alebo mam prace vyse hlavy podvedome aj tak na to myslim....tak ja neviem :confounded:
17. říj 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko @mata_ba no fakt nemysliet na to sa podla mna neda. jedine, co sa da docielit, je dostat sa do takeho pokojneho vyrovnaneho stavu a nejako fanaticky sa na to neupinat :wink: ale fakt to lezie na mozog, ked sa nedari. a hlavne, ked je v tom kopec penazi ako pri IVF :angry:
17. říj 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 inak to musi byt haluz, ked sa ta jedno dieta pyta, ci uz cakas druhe dieta :slight_smile: :wink:
17. říj 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka haluz bude ked ju to prve dieta predbehne :grinning: ale snad pocka este chvilku @elinka36 :wink:
17. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka Ti poviem :slight_smile:
17. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka @elinka36 jezis baby to znie tak divne, nemyslela som to zle, chapete ze? eli? :sweat_smile:
17. říj 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko aaano..ja som sa 14 DPO nedockala uz 5 mesiacov :grinning: .. :unamused: ... :frowning2: ... :pensive: a duafm,ze uz ani cakat nebudem musiet :wink: teda ziadna z nas :slight_smile: ale prave na to som narazala,ze kazda,ktora chce byt mamina,tak sa snazit v podstate musi...mozno nepsychaci,ale ked je sex,caka co bude :wink:

@elinka36 je to na prd aj tak,aj onak..podla mna by mala mat babo kazda,ktora po nom uprimen tuzi..a nebude mu oblizovat...alebo ho neda do deckeho domova.. :angry:

@zelovocka to je fakt..jedine riesenie je zmierit sa so situaciou,ze to bude v spravny cas...
17. říj 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@piefunko Ty prestan lebo ja som dnes 1DC A ked sa smejem tak vies co......... :zipper_mouth: ale aspon si ma rozveselila
17. říj 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko Chapem chapem neboj :wink:
17. říj 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 hiii,az teraz som si vsimla preklep..nie decky,ale detsky :sweat_smile:
17. říj 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Z toho si nic nerob Matka ja ked sa ponahlam,tak mam preklepy tiez :wink: Ja sa idem babulky pomaly chystat do nocnej takze sa snazte,ale nemyslite na to OK? :grinning:
17. říj 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 mysliet na co?? :grinning: tak prijemnu sluzbu...
17. říj 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ja ti uz ani neviem na co nemate mysliet :grinning: vlastne o co sa snazime??????? Ja uz neviem.... :wink: Dakujem dufam bude klud ak bude mrkenem na Vas.
17. říj 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elinka36 vy robite preklepy ja citam blbosti citam ze eli si ide chlastat do nocnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mata_ba mati pekne si to povedala mala by ho mat kazda ktorea ho chce a ktore honebude tyrat a neodlozi ho ako hracku :pensive: take by som bezpodmienecne sterilizovala :angry:
17. říj 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko to si vystihla robim na protialkoholickom :grinning:
17. říj 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A dobre je este aj VEĎ STE EŠTE MLADÁ za chvíľu idem mat 33
17. říj 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamia1902 Aha to som zabudla :grinning: ja som mala 37 tiez som este mlada??? :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 jezis to vazne? pane boze ja som ozaj bosorka :grinning: :grinning: tak to mas pestre tam :sweat_smile:
17. říj 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 @michaelamia1902 baby, nestraste, sme este mladé :slight_smile: ale tie, co majú pod 30, sú od nás proste "len" mladsie :grinning: :wink:
tak Elinka, príjemnú sluzbu, nech pacienti nevystrájajú :wink:
17. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek