• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@piefunko ani nehovor..sestrina sesternica(totiz sestra ma ineho tata ako ja) robi na gynekologii a hovorila,ze tam chodi baba,ktora uz bola tusim 8-krat na potrate :frowning2: a ked sa jej spytali,ze berie antikoncepciu,povedala,ze ona do seba chemiu pchat nebude...krava :frowning2: mali ju uspat a sterilizovat!! :frowning2:
17. říj 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba otrasne, nekomentujem...ale ze ako lahko taketo zeny otehitneju... kk s to je neuveritelne :astonished: :confounded:
17. říj 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
znovu ahoj, jsem zpět od pana doktora... no radost až na kost :-/ prohmatal mě, málem jsem vyletěla z kůže. má podezření na začínající zánět dělohy nebo vaječníku ... dostala jsem další antibiotika a k tomu nějaký tabletky na zavádění.... na prsa jen konstatoval, že to se prostě stává, že by to viděl na to, že mě má manžel trošku ty prsa šetřit :grinning: ale zítra ráno mažu na krev ..... a zítra mě objedná do repromedy, kde mi prý už domluvil, že budu takový malý VIP - prý se mi budou obzvlášť hodně věnovat, ale s tím, že mě to bude stát velmi málo peněz.... tak to jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi co mas s prsiami? som nepostrehla :zipper_mouth: drzim palce aby ta tam dali "dokopy" :wink:
17. říj 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj, Mňa boleli na 3DPO a bol to prvý tehu príznak :slight_smile:, predtým ma boleli až 2-3 dni pred menzesom :wink:
17. říj 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko teče mi z nich nějaký sekret.... ale prolaktin mám v normě ... prý to bývá i stresem - prý by to u mě viděl na to, že se manžel o ně moc "stará" :-P mám se prej na něj ted pořád mračit a odhánět ho :grinning:
17. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ved to..nechapacky...a sestra len plakala,ked bola na laparoskopii,tiez sa im 3 roky nedari,no oni maju uz 6 rocneho chalosa...a vedla nej dve neplnolete,co boli na potrat..cele zle :frowning2:

@evikmi tebe sa teda "dari" :frowning2: nuz,manzelik si bude musit dat na chvilu pohov,ci to pomoze :slight_smile:
17. říj 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi pekne to ted doktor nazval :slight_smile: no tak si date pauzicku teraz asi trosku a uvidis aj co v tej repromede ci ako sa to vola... budes VIP tak hadam sa o teba dobre postaraju a preliecia ta :wink:

@mata_ba to muselo byt strasne, ja mam dost ked je u gyndosa normalna tehu a nieze taketo :pensive:
17. říj 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko vsak to..sestra bola hotova..ale oni sa uz chystaju do CAR...som zvedava,kedy tam doki vysle nas...ja sa k nemu chystam v novembri,tak mu splechnem,ze chcem byt zase tehu,nech s tym daco spravi :grinning: (dufam,ze ma tam hned nepretiahne :grinning: :grinning: :grinning: ..ale nie,samozrejme srandujem)
17. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba
@piefunko

jojo, jenže doktor to pořád svádí na manžela a ta, která je při chuti jsem já :grinning: :grinning: manžel se mi vyhýbá, ale já jsem mrška :grinning: ale ne, samozřejmě, že bude klid... ale už jsem nesvá, po takové době :grinning: :grinning:

ale jsem zvědavá na tu repromedu, jak tak koukám na jejich ceník, zajímalo by mě, co pro ně teda znamená, že to nebude stát moc :confused: akorát mi vadí jedno, už i dnes doktor mi řekl, že se to bude řešit IVFkem .. což teda nemám radost ani trochu :frowning2:
17. říj 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 do 40 - 42 na rodenie sme mladé pod 30 mladšie a tie nad 42 By si už mali počkať na vnuca. Takto ma dnes oboznamila Dr. Kolegova žena tiež rodila druhé v 42ke a doma už majú 17rocneho chalana. Takze áno mame čas aj keď . .......
17. říj 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ale neboooj..ty ho prekvapis,ze ziadne IVF nebude :wink: no,cicaaa...hold..pre zdravie budes musiet este vydrzat..aj ked viem,ze je to tazke..ja umieram za sexom,uz ked ho nemam pocas mrchy :grinning:
17. říj 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj, Ty mas skusenosti s one step tehotenskymi testami. pozri prosim na moj. je to v poriadku na 12dpo?

http://www.fertilityfriend.com/home/362547
17. říj 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@evikmi mna len udivuje to IVF v tom, ze ty nemas problem otehu ale so srdieckom :pensive: jedine ze by vedeli vybrat spravne vajko a spojit ho s geneticky spavnou spermoskou a tak spravili ivf.. ale to by asi najskor museli vediet preco sa to u teba konci vdy rovnako, nie?
17. říj 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soldi jeeej vyzera ze sa zadarilo, gratulujem :dizzy_face:
17. říj 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba no tak to uz co by bolo keby ti dr. az tak pomohol :grinning:
17. říj 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soldi noooo podla mna je to tam. je to absolutne pozitivny tehutest. gratulujem!
17. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
@trish22 babule, dik, viem, ze je pozitivny, len ja som stresmenka a neviem, ci je dostaocne silny na ten dpo :sweat_smile:
predtym som totiz mala vzdy mamatest a na nom som mala na 12dpo brutalne dialnice :slight_smile:
17. říj 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soldi jeeej..gratulujem..a je to super na 12 DPO :slight_smile:

@piefunko akoze on je velmi mily..a zlaty a mlady... :grinning: a este aj ked mi oznamil,ze babo zomrelo,tak si ma posadil vedla seba a vsetko mi kreslil a vysvetlovat...no super je..aj mojej sestre sa snazil pomoct ako sa dalo,ale nakoniec ich odporucil do CAR..ja som mu volala,ze dve biochem.tehu som asi mala a on,ze jasne,dojdite..kukneme sa na to..a normalne si ma pamatal kto som...no uzasny je...
17. říj 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko však právě.... nevědí co se děje,ale do ivf mě nacpou... proč, když to zase dopadne stejně :frowning2:
@mata_ba jo kdyby to tak bylo, že ivf nebude potřeba... ale ono nepomůže ani to .. jen ještě víc přiberu a pak budu v depce ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak s tím sexem.. já jsem strašná, můj mi furt "nadává " za to :grinning: prej mi asi k narozeninám pořídí nějakýho milence :grinning:
17. říj 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi mne nieco splechol o vibratore :grinning: no reku skus mi to kupit a budem len s nim..hned bolo vsetko vybavene :grinning: ale nastastie,moj je rovnaky ako ja :grinning:
17. říj 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soldi myslim ze uplne dostacujuse a super dve krasne //. Keby si mala mamatest tam by isto boli silnejsie, tie su naj testiky :wink:
17. říj 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba dobry doki je zaklad, ja som ho teraz zmenila a som stastna ze som tak urobila a dufam ze budem este dlho aj spokojna :wink: aaa teda coskoro najspokojnejsia s bruskom :grinning:
17. říj 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko snad budes...patrilo by sa :slight_smile:
17. říj 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soldi jasné, toto je dostatočne silná čiarka. ja na 14DPO mám ledva ducha.... takže je to v pohode. ničoho sa neboj
17. říj 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba to já mám :grinning: ale to mě nebaví :grinning: maso je maso :grinning:
17. říj 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani mi nevrav..uz nech sme s mm doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@soldi ja som mala testy one step ked som otehu a tu je moja postupka .. myslim ze ten tvoj test je super silny :slight_smile: takze ticha gratulka :slight_smile:

a pre ostatne .. testy od @lauritka maju svoju silu !!! ovu som nestihla ani pouzit, az na testovanie tehu :grinning: tie co mi zvysili som dala kamoske a hned prvy mesiac po roku snazenia je tehu tiez :grinning:
17. říj 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mata_ba mno a já se na mm nemůžu ani podívat... se mám na něj pořád mračit... se zcvoknu :grinning: nebo si pak vezmem aspon týden dovolené :confused: :zipper_mouth: :grinning:
17. říj 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi :grinning: :grinning: :grinning: uz by si ho mala na to zacat pripravovat :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek