• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@mattuliatko30 ty mas pocit, ze mam dobry grafik?
18. říj 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe idem, že čo dalej a sa bojím, že bude nasledovať laparka :unamused:
18. říj 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa a prečo hneď laparka? drahému ste dali robiť SPG? prečo si myslíš že by ti doki hneď naordinoval laparku :confused:
18. říj 2012 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa mne robili prefuky vajcovodov....ZAŽIVA.....fuuu,som myslela že tam umrem,bolelo...a výsledok všetko v poriadku....a najväčšia chyba? mňa trápili vyšetreniami a môjmu bývalému ani len SPG neurobili :angry: :angry:
18. říj 2012 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby.. :slight_smile: Tak u mna to vizerá tentokrát na anovulák.. :(
18. říj 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe drahy je ok, aj ja som hormonalne ukážkova, a jedno dieta už máme, doki spominal tuto možnosť, uvidím, čo povie
18. říj 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ale mojka nesmúť,však aj min.cyklus si mala ovu na 20DC...tak čo :sweat_smile: ovu určite príjde :wink:
18. říj 2012 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa a koľko rokov má tvoja dcérka?
18. říj 2012 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zažíva, uf, v 21 storočí :unamused:
18. říj 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa nie teraz,to bolo dávnejšie....ale ano zaživa :angry: ja som nevedela čo ma čaká,nikto ma na to nepripravil a fuu...ja som silný človek a vydržím hocičo,ale tam som kričala tak že ma určite celá nemocnica počula :frowning2: a bývalý ma bral na rukách do auta,lebo som nevládala chodiť :frowning2:
18. říj 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No..ja neviem...do predvcera ma boleli asi tyzden vajecniky....a teraz nic...:( ani hlien som nemala..:( myslim..ze tentokrat z toho nic nebude...:( rozmyslam...ze skocim gynekologovi a poprosim ho o Clostil..:slight_smile:
18. říj 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja, tak to muselo byť hrozne, myslím, že teraz to už takto nerobia
18. říj 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka tak keď si nespokojná tak skoč k dokimu nech sa na teba kukne či tam nevidí folík a popros ho aj o clostil :slight_smile:
@melisaaa dnes už nie,robia to pod narkózou :slight_smile:
18. říj 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanya1 no super...tak nech sa teplotka drzi uz len hore :slight_smile:

@mattuliatko30 huraaa...no konecne :wink:

@elebe moja,grafik zatial pekny...aj ked,uprimne..mne ked sa zmeni hlien na divnu farbu,uz viem co bude :frowning2: ale taketo daco moze byt aj pri hniezdeni..tak snad sa graf zazelena :slight_smile:

@melisaaa ty hniezdis? :wink:

baby..ja takto www.fertilityfriend.com/home/mata_ba ...vobec sa mi nepaci,lebo vacsinou som bola pekne hore a teraz sa ledva drzim nad ciarou...co uz...mrcha to isti...
18. říj 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba no aspoň sa pri ňom nenudím..už ma to nebavilo...ale išla som hore len kvôli tým liekom si myslím..isto o tesn stupeň dva to zvyhne BT..aj keď ešte som si dala len 2tbl...tak uvidím..
18. říj 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no ja takto "hniezdim" každy mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
a ty moja, ešte možeš skočiť hore, tak nestracaj nadej :slight_smile:
18. říj 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 nuz musis len pockat...ale moze byt,ze daco spravi aj tabletka...
18. říj 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa aspon to mas natrenovane :grinning: hmmm...mozem skocit,ale akurat tak do podmerskej mrchovskej vysky... :angry:
18. říj 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ahoj maťka....ale však ešte môžeš poskočiť :wink: nikdy nevieš :wink: no aj ja si myslím že bude špinenie :frowning2: a okrem toho mi je dnes aj parádne zle :frowning2: :frowning2:
18. říj 2012 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale stale to moze byt tehu...uvidis co povie zajtrajsia teplota..ja odmeram zajtra,mozno v sobotu..v nedelu urcite nie...a v pondelok bude teplota doleeee a v utorok mrchata ako vysita..uz teraz mi je z toho na nic :frowning2: ale nevadi,v novembri idem ku dokimu...
18. říj 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 kludne s sa mozes udrzat kde si alebo aj stupnut hore kedze to je tvoj prvy graf nikto nevieme ako sa bude vyvijat :wink: dolezite je aby si nesla dolu :sweat_smile: :zipper_mouth:
18. říj 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba a ty si nechcela odlozit teplomer? :grinning:
18. říj 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ja budem mať eľšte pekné teploty,max. začnem špiniť....mne mrcha má príjsť tiež v utorok....a asi sa jej nevyhnem :angry: :confounded:
18. říj 2012 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko chcela..len co ,ked sa budim este pred budikom..tak reku vsak co budem,zmeram :grinning: :grinning: :grinning:

@elebe tak prinajhorsom budes mrchovat so mnou :wink:
18. říj 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ale grafik mas pekny, to vybaju take hlieniky okolo mrchy, ale nebudeme nic preskakovat, nechame sa prekvapit. netestnes? :confused: :sweat_smile:
18. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ja som tiez tak ze odlozim ho potom kazde rano a sak skusim este ze co dnes a taham to az do mrchy vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no asi to tak vyzerá :frowning2: a ja nemám doma vložky,nesmiem zabudnúť kúpiť :unamused:
@piefunko och moja nemám test a popravde ani sa mi do toho nechce :frowning2:
18. říj 2012 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jasne, chapem no tak pockaj teda ak vydrzis :wink:
18. říj 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko presne :grinning: ale v nedelu urcite nemeriam :grinning: to budem po ocinovej party...asi sa sundame s mm :grinning: :grinning: ale nie,zartujem..ale vinecko bude urcite...

@elebe hm,tiez by sa mi zisli jedny :rolling_eyes:
18. říj 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko no uvidím....ale fuj jako mi je zle :angry: :frowning2:
18. říj 2012 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek