• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
Lauri

http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/mastodynon-pil-14938.html

Pise ze skor je to na utlmenie PMS, ale odporucila mi to gynekologicka, obsahuje to okrem ineho aj vitex jahnaci, co je super bylinka, a cela ta zmes bylin je v alkohole.....
18. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vave uz som dala foto nieje to este dialnica ale vidno by to malo byt
18. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave spermio je trocha horsie katka :unamused:

ratat no ale to mohol byt prave ten jeden cyklus anovulacny ale ostatne nie, ked si nemerala tak to s urcitostou nevies. a to co videl asi nebylo vajicko, ale nepraksnuty folikul. meranim BT zistis najskor , ci ovulujes. ale zase ked si zacala chodit do CAR, tak zrejme budete nieco riesit nie ?? mali by ti urobit hormonalny profil a muzovi spg , no a potom vam navrhnu dalsie moznosti, aspon u nas je takyto postup.
18. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofinka: ano vidiet!!! nadhera! Aj ja raz budem mat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi krasna ciarka:slight_smile:

vavenka a davkovanie ? a kedy treba zacat, ak to nestoji majland tak skusim :grinning:
18. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka: tam pisu, ze na lekarsky predpis. Da sa to kupit? Mna trapia tie citlive prsia, tak ma to zaujalo.
18. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soi krasa :slight_smile:
Skoda ze nieje ostrejsia foto, ale super, sa stesim s tebou :slight_smile: nejake priznaky? Tusila ze budu //? :sweat_smile:
tchuj tchuj nech aj vy ste uz tehule :wink: drzim palce
ja som sa tak bala ze nebudu ze som sa modlila.no priznaky?prehana ma , trochu prsia inak nic ani brucho na ms neboli iba sem tam slabucko ale nic silne .a tocenie hlavy rano potom uz v pohode.ale ja mam nizky tlak tak to moze byt aj tym.
18. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne to predali v lekarni normalne, bez receptu, rano a vecer 30 kvapiek, ja som to v kvapkach mala, a brala som to poctivo aj po ovulke :slight_smile:....vysadila som ich az ked som nasla //
homeopatika na lekarsky prespis :fearful:

Lauri a neuvazujes teda o IUI - lebo to moze byt tym spermiom ,nie? tak by "vytriedili" zle od dobrych,nie? lebo ked ty fungujes dobre - mohlo by to ist....
vavi a how much ? :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka: aha, tak to skusim. Nech sa mi aspon moje precitlivele prsia upravia ked uz nie som tehu :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvazovala som, este chcem ho poslat na kontrolny sp, ked doberie profertil, ci sa to trosku zlepsilo :slight_smile:
Lauri okolo 6-7,- eur? :wink: a dost velke su :wink:
tak to je super vavi :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka-no jasně že se to bude řešit IVF jiná možnost už ani není,spermio máme docela v pohodě.
18. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nechcete najpr IUI ked mate dobre spermio ? ak budes mat tento cyklus v poriadku hormonalne ??? ci chcete hned IVf ?
18. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Lauri jasne-tak skuste ten kontrolny spg a uvidis
18. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatoy to je naozaj velmi zvlastne...doteraz ukazkove cykly a anovulak..hmmm. fakt zaujimave

kolko ste sa snazili?
18. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka-pro nás nemá ivi smysl jelikož jsme tento způsob praktikovali u gynekologa že mi píchl pregnyl a mi se pak snažili a v druhém případě to nemá smysl jelikož mám jen jeden vejcovod
18. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratat len jeden? mala si nejake problemy ? :pensive:
18. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rata no IUI pomoze aj v pripade, ze by si nemala dobry hlien alebo zle prostredie pre spermijky, nie? v podstate ulahcuje sa tym dost cesta k vajku... Teda ja som len teoretik, ale s mi zda ze je to tak :sweat_smile:
18. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mimoděložní těhu.nejvíc se bojím aby to nebylo i po IVF prý je to možné.dokonce se už prý stalo že po zavedení embryí každé vycestovalo na jednu stranu zabydleli se ve vejcovodech a jinak celkem zdravá žena byla v mžiku uplně v p....ani to nebudu říkat
18. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratata radsej na tom nemysli, dufajme, ze nie :zipper_mouth: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny to si moc nepřipouštím jen jsme dostali takové upozornění že tomu ještě zabránit lékaři neumí.
18. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky sofinko moc potichoučku gratuluji...paráda!!!mám radost..tak tři těhulky jsou tady...hurááááááááááá Lauri :frowning2: ..vyjde ti to nebojím se .... :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bosorky :grinning:
18. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: nechce sa ti skusit pozriet na mna s kyvadielkom? :wink: Ja som nechcela ta vtedy zahrnovat dalsou ziadostou, ked ste si vtedy vestili, lebo tu toho bolo vela. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute vyšlo ti to so mnou :dizzy_face: tvrdila si mi, že už som tehotná... a bola som, teda som :grinning:, tak som zvedavá, či ti vyjde aj to druhé, že to bude dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek