• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@elebe no ale stale to moze byt spinenie a nic to neznamenat. jednoducho jeden den spinis. to je vsetko. aj ked tvoje pocity uplne chapem.
18. říj 2012 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelabela no ja som to zistila keď som merala BT,mi vychádzali anovláky :slight_smile:
@trish22 no uvidím či sa nerozbehne špinenie :angry: :frowning2:
18. říj 2012 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 no dufik je tiez progesteron, ked si pozries tak ja ho v grafe tiez mam zaznaceny, a teplotu mi vobec nezvysuje. neviem co mas presne ty ale u mne progesteron nic nerobi. dokonca pri pred mrchou aj s progesteron teplota klesala.
18. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa no tak pôjdeme všakty nakupovať spolu vložky :angry: :angry: ale to nebolo špinenie,to bolo také žlté husté :confused:
18. říj 2012 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa tak neviem..toto je tiež progesteron....
18. říj 2012 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa neviem,co to zase ma byt..ach jaj..
18. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa no škoda že ste sa nemohli snažiť lebo grafík vyzerá zatiaľ dobre, ale čo ty vieš veď už sú tu tehotenstvá aj s 5 dňových spremošiek :slight_smile:
18. říj 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa no práveže nejedla som nič také, ani mi moc nechutí....a okrem toho že beriem ten duphaston, nemám nič nové. a už 4tý deň....no neviem :rolling_eyes:
18. říj 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba no ved uvidim zajtra ako budem na tom s BT a s tým mojim žaludkom. inak ja bohužiaľ ešte ani raz som nemala také šťastie, že mať // tak skoro. Ani pri prvom tehu ani pri druhom. Mne sa HCG zvyšuje asi pomalšie. :confounded: takže dalšie dni ukážu. bojim sa :pensive:
18. říj 2012 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenasss Tak držím palce :wink:
18. říj 2012 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 verim :frowning2: ale nebojkaj..bude len tak,ako ma byt...
18. říj 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa no mrkni na môj graf...z leta.....ale išla som trošku hore...ale až po užívaní skoro polovičky liekov..tak neviem...čo myslíš? http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e mala som tam aj pokles..aj normálnu..tak myslíš,že nezvyšuje tú BT?
18. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa musis ich pouzit az na odhalenie tehu :grinning:
18. říj 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@soldi no grafik mam v albume .. mozes si tam vsetko kuk :slight_smile:
18. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe @katka116 čaute baby, grafoše máte pekné, tak ma v tom testovaní necháte samu? :sweat_smile: prehovárať vás nebudem, viem, ako to dokáže liezť na nervy :wink: hlavne Katka, ty budeš ešte len 10DPO, tebe stačí aj cez víkend :slight_smile:

@elebe inak ani ja sa necítim tehu, resp. nijako zvláštne, jediné, čo ma trochu zarazilo - raňajkovala som čokoládový tvaroh a stále sa mi zdalo, že je v ňom namleté čili :grinning: a podbruško ma pobolieva... tak jemne... no, to môže byť všeličo, aj mrcha.
aaa neodolala som a zmerala, síce o polhodinku skôr, ale ff dal plnú guličku :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka

@kikaneu @mata_ba - baby, kde sú vaše grafy? :slight_smile:
18. říj 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe no je to uplne normalne pre tehotne :grinning:
18. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba ale jasneeeeee dojdeeeem kedy? :slight_smile:
18. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba presne tak. máš pravdu...nech sa stane čo má.
Nevadí, dnes ideme oslavovať k susedom. Susedka mala narodeniny.....no piť isto nebudem, max.tak nejaké nealko :sweat_smile:
Tak aspoň trošku vypnem :grinning:
18. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zelovocka nooo....však grafík super :wink: :wink: ja zase všade cítim cesnak a potom mám kyselinu,ble :confounded: :confounded:
@piefunko čo :confused: :confused:
18. říj 2012 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka super..kedy testuješ? :wink:
18. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ahoj micka..ako sa ti darí?čo nové?..ja konečne zmena..po dlhej odmlke http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e tak som rada :slight_smile:
@elebe no uvidíme, ja mám 10DPO vždy pekné teploty, potom sa to poserká :unamused: noo ten cesnak je tiež dobrý :grinning: a cíti ho aj mm? :wink:
@mattuliatko30 zajtra moja... ak sa teplotka udrží :wink:
18. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe no tie tvoje stavy si sa pytala ci to je normalne... este aj zabudas.. no uplna tehula si :grinning: :grinning:
18. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka ni enecíti,dokonca som vybrakovala aj chladničku a nemám tam ani strúčik cesnaku,tak ja nechápem :confused: :confused:
18. říj 2012 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 fiha mati super, ale nie je to ovplyvnene liekmi? :confused:
18. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe pozor na @piefunko - ona tu už tehu predpovedala a úspešne! :grinning: :wink:
18. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko ty si maska :grinning: :grinning: ukáž mi tehulu ktorá zabúda :grinning: :grinning:
18. říj 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@zelovocka to fakt :confused: :confused: a komu :confused:
18. říj 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ach kočky letím....musím ísť vybavovať....ešte sa ozvem...papa :slight_smile:
18. říj 2012 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek