• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elinka36 och nedokážem sa ani pohnúť len sa klepem jak ratlík :confounded:
@mata_ba som 11DPO idem kuk tvoj testík
@piefunko no tak to sa musím snažiť....už sa snažím skoro dva roky :angry:
19. říj 2012 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janacha @melisaaa @elebe dakujem baby, ja uz som jasna, lebo prsia povoluju, uz nie su take hrozne napate... zajtra este zmeriam, aby som vedela, ci mrcha v nedelu, pondelok, alebo malo pravdepodobne az v utorok (mam LF od 12 do 14 dni).
elebe a ty ako sa citis, hm? kasles na test?
19. říj 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no len ja som si posledne dva cykly vsimla,ze ako nahle nastupil vodovy vytok - mrcha...hoci..zrejme som mala biochem.tehu...ale cremy som nemala :dizzy_face:
19. říj 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka elebe je tehuuu..kuk testiky,pridala ich sem :slight_smile:
19. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe zlatinko, to chce klud, aj ked ta viem pochopiť, uvidíš, teraz to výjde, len sa nestresuj :slight_smile:
19. říj 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba aha, crta sa tam cosi aj ked mne sa zda ze kusok vedla od tvojej sipky, ci? :confused:
19. říj 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe @mata_ba jaaaj, teraz som si to vsimlaaa, to je skveleee, strasne sa tesim mojka, potichucky gratulka :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :astonished:
19. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba a zlatik si 8-9dpo a predpokladam pepino test takze ty mas este caaaaas na testiky, v pondelok budu krajsie, uvidis :wink:
19. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to je normal reakcia :sunglasses: to chve klud.Ja sa klepem s tebou :wink:
19. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ozaj :confused: :confused: vsak hovorim,ja si domyslim,co chcem :grinning:
19. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe just relax :wink:
19. říj 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja to tam vidííííííííííííííím!!!! bože super! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratula
19. říj 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 však hej a čakám len na to že kedy to výjde....ale potom má človek strach či je to naozaj pravda a ešte mrcha nemešká :unamused:
19. říj 2012 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko @mata_ba aj mne sa zda že vedla tej šipky niečo je :slight_smile:
19. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko nie je to pepino,je to nejaky svajciarsky :confused: daj mail,upravis mi ich pls?len pre mna
19. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 no já už mám teď ve druhém cyklu takhle podivný graf kolem ovulace....žádný pořádný vzestup...a myslíš,že teda můžu vzít Utrogestan nebo mám počkat?
19. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa uz aj mne :grinning: ale ako som pisala elebe...naj som to videla,kym bol mokry...
19. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neboj aj mrcha bude meskat :wink:
19. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba hlavne, že tam niečo je, počkáme s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
och kočky ja vám nestíham odpisovať....čo máte vrtulky v rukách :slight_smile: :slight_smile: ja tomu uverím až keď bude pekná palička :confounded:
19. říj 2012 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mata_ba maťka aj ja tam vidím niečo ale o kúsok bližšie ako je šípka :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2012 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe kukla som dnes len nahodou temu a zeby to vyslo? silno drzim palce a dufam,ze sa budeme vsetky s tebou coskoro radovat...
samoska aj ostatnym tehu drzim palec ale @elebe je spolubojovnicka :wink:
19. říj 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe bude zlatko, ja som už chcela odísť od pc a teraz bude krajší den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 drahá MM mešká 7 den, testík pozitývny, teda dúfam. tak sa potichučku tešíme (narástli mi kozy :grinning: ).
V nedelu ideme na welnes pobyt celá rodinka, tak si idem kúpit tampony pre tahu.
Pane Bože dúfam že všetk dobre dopadne.
A ty moja ? netestneš ? graf máš zvláštny, celkom iný ako inokedy, bodaj by tam bolo // :wink:
19. říj 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zucana ďakujem pekne moja.....och veru už by sa patrilo,ale ešte sa nechcem tešiť až keď palička zosilnie :unamused:
19. říj 2012 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 Najviac sa mi nepaci dnesna teplota,keby bola trosku vyssia :wink: a neviem ci si mas zobrat bojim sa ti povedat,ze ano :slight_smile:a mas pravidelne cykly?podla hlienu myslis ze by prebehla ovulka?
19. říj 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba aj my chceme vidieť....tie upravené.... :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janacha ale kdeže...uplne normálny...ani neviem kedy bola ovu :frowning2:
19. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko je to tam jasne vidieť :slight_smile: . Aký maš testí?
FUj fuj fuj aby tam boli riadne kolajnice a ostali 40tt (može byť aj 39tt)
19. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba a tusim si sa pytala ci nemusi pri hniezdeni klesnut - nemusi, tebe vyskocila vyssie to je tiez napr znamenie ze mohlo ist o uhniezdenie.. a nakolko hcg sa zacne produkovat az PO uhniezdeni tak mas este cas na palice :wink:
19. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek