• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mattuliatko30 no chcem si zohnať mamatest,sa bojím že tento dr.max robí falošných duchov,ajkeď aj predtým som ho mala a takéto mi na ňom ešte nevyšlo :confused: je normálne aby ma stále bolelo podbruško,stále :fearful: :fearful:
19. říj 2012 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej hej..je to možné..skús ho zohnať...budeš to tam mať ovela viditeľnejšie...
19. říj 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 no a je upratane, navarene a zajtra bude este krajší den a ja budem mať leharo :slight_smile:
19. říj 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 och len ja sa bojím že toto je falošná nádej a na mamateste nič nebude :frowning2: :frowning2:
19. říj 2012 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mojka, trochu toho pozitivneho myslenia by nezaskodilo, hm? :wink: :slight_smile:
19. říj 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jeeej..pridi aj ku nám....upratať..aj navariť....pjosííím :slight_smile:)))
19. říj 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka ja by som aj,keby tá palička bola o trošilinku silnejšia :sweat_smile: sa bojím že je to len falošný duch a o to horšia bude mrcha :confounded: mám doma len jednu jedinú vložku a kiežby som si ju symbolicky zobrala až do pôrodnice :unamused:
19. říj 2012 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa aj ku nááááám :grinning: :grinning:
19. říj 2012 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe neboj micka...len ho zožeň....dá sa u vás?
19. říj 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no v jednej lekárni ho mávajú stále tak pôjdem tam,dúfam že ho budú mať :angry: :angry:
19. říj 2012 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @mattuliatko30 jasne, že prídem zlatíčka, len naštartujem vrtulnik a letíííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa stačí metla,u nás s vrtulníkom nepristaneš a na metlu ti otvorím okno :grinning: :grinning:
19. říj 2012 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa díky za odpověd víš jak se utřu po malé papírem tak je takový jen slabo růžový ale v tom je hnědý kus tak jsem myslela že je to sliznice a pořád mám pocit mokra jako se už rozjela MS ale pořád nic jen mokrý výtok.Nechám to tak a uvidím stejně nic jiného nenadělám :sweat_smile:
19. říj 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe viem ze sa mi to lahko hovori, ale skus sa trosku ukludnit, hm? chod na vzduch, pomaly hlboko dychaj a neries :wink: :slight_smile: zajtra odmerias a uvidis. kazdym dnom budes istejsia... nijako to uz neovplyvnis. urcite bude vsetko ok. a vlozka ti ostane na neskor, lebo do porodnice si budes brat specialne poporodne vlozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Rumburak ma nepustí, tak smola, nabuduce :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Jasné, oficiálne budeme gratulovať až o pár dní :wink: Hlavne buď pokojná a troška optimizmu by Ti neuškodilo :wink: Držím palce :wink:
19. říj 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@kukku ďakujem kočky ste zlaté :slight_smile: do utorka asi prasknem od zvedavosti či klesnem :sweat_smile: no nič ajtak kúpim mamatest a ak nejakým zázrakom aj tam budú dve // tak sa trošku ukludním :sweat_smile:
19. říj 2012 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no jasne, teraz slubujes, ze sa ukludnis, a hned po // sa zacnes bat o mimino, pozname :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ale však to je normálna,ne?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2012 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mas to povolene, ale len ze si to ty :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poziadaj milacika o jemnu masaz proti stresu :wink:
19. říj 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kup si clerblue digital ako ja vcera a mas to iste. Budeme cakat a mne to vyslo na 9dpo
19. říj 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka oooo....milé od teba :grinning: :grinning: môj miláčik má ruky ako lopaty to by asi nevedel spraviť jemnú masáž :grinning: :grinning:
@katka116 no neviem :unamused: ja si asi najprv kúpim ten mamatest :unamused:
19. říj 2012 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Uz si ho mala mat kupenyyyy :slight_smile: milanik velmi na teba myslim...hlavne sa neboj!!!!
19. říj 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinka36 dnes ho idem kúpiť,lebo ho majú až na druhom konci mesta :angry: dúfam že ho budú mať :angry: och ja veľmi dúfam že aj mamatest mi niečo ukáže :frowning2:
19. říj 2012 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe neboj...ale kúp si preistotu aj ten digi :slight_smile:)) keď nie..budeš mať na budúce....a takto nebudeš v neistote..hm???
19. říj 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 katka a ty ako???,..robila si si aj dnes testík?
19. říj 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem sa k vam ukludnit..nasrata som jak...aaaa :angry: :angry: :angry: :grinning:
19. říj 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba prečooo???
19. říj 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ozaj..je novy testik? :slight_smile:

@elebe ukaaazeeee :grinning:
19. říj 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka aale..v jednej teme kydali na mojho doktora faaakt hnusne a nepravdive veci..a to stylom "zevraj" a "pocula som"..tak ma to nahnevalo..tak som im napisala ako sa veci maju a ci sa nehanbia osovocat a rozsirovat take veci...a zrazu zacali cukat,ze oni nic a ja som ta zla :angry: :grinning:
19. říj 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek