• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mata_ba no teda :confused: hlavne ze ty vies svoje a si s nim spokojna. take klebety su o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba a hlavne tu, na MK sa neoplati rozculovat, ale vobec! kasli na ne, a preco si vlastne ty ta najhorsia? :confused:
19. říj 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka vsak ale aby tu kolovali reci,ZEVRAJ si foti baby a posiela ich kamaratom?ze je to uchyl,nikomu nic nepovie a ze nejakej babe povedal na otazku,ze preco potratila,ze "tak ste potratila a co?" a podobne...sama som bola v tej situacii a este mi na papier kreslil co a ako a vsetko dopodrobna vysvetlil...nepoznam lepsieho lekara..a to mam s cim porovnavat...ach..len vies..baby sem chodia ziskovat prave info a nie,zevraj...ved takto poskodzovat meno lekara..keby maju osobne zle skusenosti,nepoviem pol slova... :angry: mata kluuuuuuud :grinning: :grinning: :grinning:

@vavrenka lebo som sa ho zastala a povedala im,nech nie su hlupe a neublizuju bez dokazov.. :grinning:
19. říj 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba hehe, ty si im napisala, ze su hlupe? aj aj, tie ta museli zozrat zaziva :grinning:
19. říj 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Maťka, kliiidecek, dychaj, nerozculuj sa :wink: :slight_smile: dobre ze si to tam napisala, aspon si uviedla veci na pravu mieru. ved podstatne je, ze ma zrejme plno pacientok - a preco asi? lebo je super lekar. keby to bol "uchyl", tak ma prazdnu cakaren. :wink:
19. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka nie doslovne..napisala som"baby,nebudte hlupe..." :grinning: a nech ma zozeru..osocovat sa nema! a este sa ku mne pridala aj moja sestra (resp.ja k nej)..hotovo :grinning: :grinning: zrazu ma upodozrievali,ze sme jedna osoba..jasne,budem dva razy vypisovat a kazde inym stylom pisania :grinning: :grinning: :grinning:

@zelovocka presne toto som napisala aj :slight_smile: a ten ma teda vecne plnu cakaren..
19. říj 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba kvoli tomuto mam rada tuto temu. tu su na seba baby mile a podporujuce to je, podla mna, nosna tema MK, a preto sa mi tu paci, aj ked malo prispeivam, lebo nemeriam, lebo nemam ovu
19. říj 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte baby :slight_smile: tak som už tu :slight_smile: a dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
19. říj 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vavrenka suhlasim s tebou :slight_smile: a beries nieco na ovu?alebo zistili preco?
19. říj 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpadnem..pobede som kupila do prace vonu air wick,dam ju na wecko a zmizne???mna uz porazi z ludi,..normalne mi je do placu :cry: :confused: :grinning:
19. říj 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, niečo tu vidíte? graf je takýto http://www.fertilityfriend.com/home/anait
19. říj 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@mattuliatko30 ahoj moja dnes som testik nerobila mam este jeden a ten chcem minut v nedelu. Akurat idem s kamoskou na caj a potom domov oddychovat
19. říj 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait no čosi sa tam črtá.....držím palce, nech silnie :wink: a graf krásny :slight_smile:
19. říj 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ja vidiiiiiiim. Ja umriem za 4 dni zeby 4 tehu?
19. říj 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait vidiiiim :slight_smile: dnes je den mikroduchooov :grinning:
19. říj 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba čítala som, že aj ty máš takého... no ja som zvedavá, ale teda osobne si myslím, že tehotná nie som :grinning:
19. říj 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 och, ja tomu neverím, kým nebudú palice, neverím !
19. říj 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ja som v pohode, je to kvoli dojceniu.dcerka ma 16m a ms nikde a uz by veru mohla byt, ale odstavit nechcem, lebo viem, ze ms uz v klude mozem mat, tak chodim na taku alternativnu liecbu, tak uvidim... ale aj tak mam dni, ked som rozcarovana a nas..ta, ked mi vyjde neg ovu test..
19. říj 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait je tam take male strasidielko, tzv. DUCH :grinning:
19. říj 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ved testni aj zajtra a posli foto
19. říj 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait a na dennom vidis nieco? mne sa tam volaco javi..ale som si neni ista
19. říj 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka na dennom svetle myslíš? no áno, pri určite uhle :grinning:
@katka116 nemám test doma, ak pôjdem niekde dnes, tak kúpim snáď a jasné, že ho sem dám potom :slight_smile:
19. říj 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba aký moja?
@anait no..ovela slabsieho ako ty :grinning: a ja som sa citila a dnes uz ziadna bolest v podbrusku :confused: :grinning:
@mata_ba joj mňa bolí od 13dc každý deň, najmä ráno, ale teda aj inokedy... a dnes ešte viac ako posledné dni... inak sa miestami cítim, že už teraz v tejto chvíli príde mrcha...a prsia ma bolia a to všetko sú moje typické príznaky predkrámové...
19. říj 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait
@mata_ba @elebe babulky..takže všetky máte duchov???juuuj..to bude tehuliek.....ja sa tak teším...že tu každá jedna pridávate také krásne testíky.. :slight_smile: dúfam,že do konca mesiaca sem pribudeme všetky :slight_smile:
19. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka to ti verim..ale mliecko je mliecko :slight_smile: neboj,vsetko bude...

@mattuliatko30 co aky??
19. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no mna dnes siiilno pichlo a teraz nic...a tiez som mala doteraz bolesti...a zrazu nic :confused:

@mattuliatko30 no ja skor nemam ako mam ducha..
19. říj 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait mici ved ti vravim ze tam ta ciarka JE, tak tuto to mas potvrdene :dizzy_face: :grinning:
19. říj 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko keď ty by si mi ju tak dopriala, že by si ju videla, aj keby nebola :grinning:
19. říj 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek