• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@anait tak to by som ti zase povedala ze draha nehaluz je to biele, o to pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@anait ale samozrejme, nic to nemeni na tom ako velmi by som ti ju dopriala :wink:
19. říj 2012 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anait no je tam duch....je to normálne vidieť. to je super! :grinning:
19. říj 2012 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba ale cica.....ver si ver..moja....bude to tam...chcela si si dať pauzu od všetkého...a príde mimi...uvidíš :slight_smile:
19. říj 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dnes je nejaký zvláštny deň duchov....žeby sa blížil halloween :grinning: :grinning: :grinning:
tuším je nás tu teraz celkom pekne, ktoré duchujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no len aby nám aj silneli tie testíky.....lebo ja sa velmi bojím a tešiť sa budem až ked tam budem mať kolajnice
alebo najlepšie ak už budem vidieť fazulku so srdiečkom ....nechcela by som dopadnuť ako minule a preto sa velmi bojim. manželovi som ešte nič nepovedala
19. říj 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@trish22 mne mm povedal, že mi šibe, že tam nič nie je a hotovo... :grinning: a ja sa teda ani neteším ani nebojím... bude ako má byť... vždy je to tak...
19. říj 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 jaj..nebolo by stastnejsej.. :sweat_smile:

@trish22 ani ja som nic nikomu nevravela...len vam :slight_smile: a drahemu poviem,az ked si budem ista :slight_smile:
19. říj 2012 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba no uvidim čo ukáže zajtrajší test...ak tam bude silnejšia čiarka tak mu poviem. aj tak by som to dlho nevydržala :sweat_smile:
inak včera sa ma už pýtal, že ako BT? :sweat_smile: :confused: a ja že v pohode, drží sa..... :slight_smile:
19. říj 2012 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 to mna sa nepyta :slight_smile: no ja som sa rozhodla,ze uz mu to oznamim nejak krajsie ako predtym...ak teda bude co..o com pochybujem :frowning2:
19. říj 2012 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba
@anait
@mattuliatko30
@piefunko
tak milé moje posielam testík 14DPO, MM neprišla a dúfam že tam zostane najmenej 9 mesiacov :slight_smile:
Všetkým snažilkám prajem riadne // :slight_smile: to musí výsť
19. říj 2012 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí (17)
@janacha paraaadaaa..a teraz ma siiilno upluj,nech som na tom rovnako :grinning:
19. říj 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha toto je krása. gratulujem.....ja len dúfam, že aj môj dušík takto krásne zosilnie do toho 14DPO :slight_smile: takže poprosíme tehuvirusy, ale take dobré silné :grinning: :grinning:
19. říj 2012 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jeeeeej, ale sa to tu roztehulkovalo :slight_smile:))
19. říj 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janacha krasny testik, gratulujem :dizzy_face: a cakam na tehu virusiky :wink:
19. říj 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha jeeeej, parada!!!! gratulujem! tusim je ten oktober celkom plodny!!!!
19. říj 2012 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe @lenasss , aj ja budem dnes a zajtra len slabo zurovat aby som mohla rano merat.
19. říj 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@anait vidiiiiim, konecne na niekoho testiku nieco vidim. obvikle tych duchov nevidim ale tuto je dost jasny duch!!! super. len nech silnie!!!!
19. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
veru, babky, krásne sa to tu ztehuľkováva :dizzy_face:
držte sa, babky, nech palice pekne silnejú...
a vy ostatné! nezaostávať a pridať sa k radu tehuľkopozitívnych!

my sme sa pred chvíľočkou dozvedeli, čo čakáme... :sweat_smile:
19. říj 2012 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@elebe no kúpila si ten mamatest? kedy budeš robiť? :slight_smile:
19. říj 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@magimary a co cakate?
@anait @chmurkaxy @mata_ba @mattuliatko30 @piefunko @bordulka @lauritka @riana12 @katka116
babulky, vsetky co ste cakali na steniatka co som tu spominala ze kamoskyna fenka cakala tak mam strasne smutnu spravu!!!!!!!!!!!!!!!!! placem tu ako blazon!!!!!!!!!!!!!!!! fenka musela rodit cisarskym a bohuzial steniatka sa sice narodili ale jedno nebolo dovyvynute a nezilo a dve mali slabunke srdiecka a neprezili to :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. říj 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no kocky, divam sa, divam a az sa divim ako sa tu testuje v plnom prude. vsetky testiky vyzeraju slubne, tak vam silno drzim palceky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2012 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@lagunasa :frowning2: :frowning2:

@magimary a co to budeee???
19. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
19. říj 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa :frowning2: :cry: :cry: :cry: chuďatka malunkaté.... :cry:
19. říj 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@magimary micka..čoooooo?????povedz... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa oh je mi velmi luto, chuderka aj ta fenka, urcite to citila, ze ich uz nema.. bozeee :(
19. říj 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janacha gratulujem, nech nam to vydrzi :slight_smile:
19. říj 2012 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa moja, je mi to luto :frowning2:
19. říj 2012 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni1007 Moni ty si nam tak chybala, ani som ti nepisala, lebo si hovorila, ze seknes s MK
19. říj 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@anait boze do zajtra nevydrzim, preco nevyrazis niekde na pohotovost alebo do obchodneho centra kupit test? Ja som tak vcera vyrazala okolo 20h, nevydrzala som. Skus kupit aj digitalny ne ch to jasne vidime
19. říj 2012 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek