• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
ahojte :slight_smile:
baby duphik je len na predpis, neda sa niekde zohnat?
18. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
salute: presne, uz sa to neda ovplyvnit. Niekto raz povedal: male dieta skace po nohach, velke po srdci :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky Salute, mrcha mala prist vcera, ale na zajtra sa pripravim :wink: Len dufam, ze to mimco pride fakt skoro :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
neli ...urcite nie .....je na predpis a uz sa tesim ze si ponho zajtra idem a dufam, ze do vianoc budem patrit k uspesnym grfom :wink:
18. říj 2009 ve 14:27  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
myslíš že mi ho môj dr predpiše na moju žiadosť?
18. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no neviem ci na ziadost predpise podla toho aky mas problem, moj problem je v tom, ze moje cykly su 38-40 a najnovsie 43..a prve 3 dni silno krvacam ..mne ho uz chcel vo februari ale nehcela som lebo vravel ze je vecsie riziko ze mozem otehotniet a to sme sa este vtedy rozrast neplanovali takze viem ze mi ho predpise ...
a ake mas problemi ????
18. říj 2009 ve 14:33  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/N môj problém...a graf č.17
18. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
neli ty jsi byla na umělku??neboj se dočkáš se ...musíš věřit pak až maminkou budete všechny ..já nevěřím u sebe už spoustu let a těhule nejsem tak si neberte ze mě příklad
18. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
salute a vies aj mne nieco prezradit? O cca 10 dni cakam mrchu. Mam 4 roc.syna. Potrebujes k tomu este nieco? Dakujeeeeeem
18. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky, vidim, ze Salute zase vesti :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojteee
bubli ako sa mas???
nelka moja drzim ti palce aby ten graf konecne skoncil uspesne :dizzy_face: :dizzy_face: a nech ti doki predpise ten dufik verim ze pomoze :wink:
18. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jej Dani ahoj...ty si tu uz davno nebola!!! :slight_smile: Ako sa mate??? Uz sa ti to blizi...budem vam drzat palceky!
Ja sa mam teraz fajn, som cerstvo po laparoskopii a som vraj uplne O.K....tak to je pozitivna sprava. Ja dufam, ze uz nebude ziadna prekazka a budem co najrychlejsie tehu...len sa musim pozitivne nastavit a neviem to :angry:
18. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
bublinka moja to som rada ze si ok skus brat vitamin E mne myslim aj ten pomohol a nastavit sa pozitivne je to tazke ale posnazit sa treba ze :wink: co nespravime pre baby :wink: no dakujem mame sa dobre zajtra ideme do poradne tak som zvedava co nam povedia... sme si aj tt polezali v nemocnici v 33tt lebo mala zacala tlacit na krcok a on sa skracuje cize sa otvaram .. takze jej dohovarame nech este mesiac vydrzi v brusku .. :wink:
18. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, drzte sa a posielam zopar...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:dizzy_face:
18. říj 2009 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Danuško, ani jsi mi nedala vědět,zes byla v nemocnici :frowning2: prdíš na mě :frowning2:
ale jinak držím palce,aby malá ještě chvilku vydržela v bříšku :wink:
18. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
evicka ved to bolo z dna na den .. a bolo to este pred cca 3tt :unamused: ved ja som nikomu nehovorila ze idem do nemocnice..v stvrtok v poradni a v piatok v nemocke ale sme uz doma na materskeeeej :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
sonic neboj se budeš mamina...a ten klučík je tvé druhé dítko??před tím byla holčina nebo jsi před klukem těhule byla??ted ti vychází holka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky je Danka uz 37tt to uz skoro rodis ne???
18. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ale i tak :wink:
ale uletělo to hroooozně rychle... pak že budem spolu kočíkovat :frowning2: nepočkalas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som cakala len dajak som utiekla.. :wink:
adajar ahooj no zachvilku rodim a az zajtra zacinam 37tt a vy sa mate ako?co maly?
18. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
danka snad uz pujdem domu v tydnu uvidime jeste. A co ty jak se tesis??
18. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dani kupim si Ecko a slubujem, ze sa budem siiilno snazit mysliet pozitivne! Ako to len pojde :slight_smile:
Mne sa zda, ze tu niekto pisal, ze si v nemocke, len som si nebola ista...tak nech mala vydrzi co najdlhsie! :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
salute a vies aj kedy budem opat tehula? Maly je moj jediny, predtym som nebola tehotna...
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
adajar supeer akurat som pozerala na fotky tak malej uz je krasne velky vidim ze pekne pribera :dizzy_face: :dizzy_face:
bubli tak to som zvedava drzim palce abz to vyslo :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sa majte vsetky idem si lahnut pred tv uz mam dost sedenia pri pc malej sa dlho nepaci.. :wink:
18. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicc..no brzy neboj se i ted tady očekávám těhulinky alespon dvě!!!A na vánoce tady budou taky!!!každá máme svůj metřík a vyjde tady řada na každou z vás!!! :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
salute mas pravdu, dakujem, pukny vecer :wink:
18. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
pekny :grinning:
18. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se loučím ,mějte krásný večer a věřte si !!!Papapa zítra juknu papapapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, neviete, ako sa užíva E vitamín v tehotenstve? Ešte som nebola u dokiho a tak som si ho kúpila v lekárni... :fearful: Beriem aj kys.listovú a vraj sa nemôže na bolesti užívať prvé 3 mesiace ani parelen, vraj len acylpyrin.. :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek