• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@bordulka nie to nebol on...tak neviem.čo mi to ukázalo :grinning: :grinning: taka už si po mrche??..čo máš nové?..ja idem ešte povysávať..a umyť zem..a skočim ku susede..za malou
20. říj 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu @mattuliatko30 nuž baby, moja najhoršia mrcha za posledný rok :unamused: tie kŕče mi až tak nevadia, ale mám niečo s tlakom... asi hrozne nízky, točí sa mi hlava :frowning2: stále som v posteli... vy ako? Kika, ešte ste na návšteve?
20. říj 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ..jaaj tak to babetko mam uz doma...budou ji 2 roky...nemam moc casu to tady aktualizovat :sweat_smile:
20. říj 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 tak snad aj ja budem mat taky pekny grafik, aky si videla :slight_smile: uz konecne skoncila, bola dost bolestiva, ale este aj rameno mam zapalene, nemozem rukou hybat... ale ta najvacsia bolest po obstrekoch ustupila... mm trosku poupratoval, navaril, ale mam z neho depku :slight_smile: povedal mi jednu vec, ktora sa ma riadne dotkla a som z toho smutna... ale snad to prejde... tento mesiac nesnazilkujeme, liecime si chlamydie :slight_smile: a mam novu farbu :D tak uz si oddychni :slight_smile: a mala je na navsteve? :D
20. říj 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Taaaak status zmenen..i fotku jsem zvladla :grinning:
20. říj 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka joj, moja, to ma mrzí :unamused: drahý už odišiel? hej, my sa až zajtra doobedu chystáme domov :slight_smile: ostávame na noc (nie som nadšená, ale čo už) :slight_smile:
20. říj 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu hej, už som sama... dvakrát mi volal z dvoch letísk, že ako mi je :wink: ráno som nevládala ani odprevadiť ho ku dverám... dúfam, že zajtra mi bude lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aha, svokrovci bývajú inde? tak máte výlet :slight_smile:
20. říj 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka moja mozeme ti byt oporou? to chlapi niekedy vyhrknu somarinu alebo si neuvedia co vobec povedia...
moj mm je s malou prec na cely den, tak si upratujem, periem, cumim na telku a MK.
Posielam virtualne objatie
20. říj 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka to ma marzi, ze sa takto zle citis... hadam uz zajtra bude lepsie
20. říj 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira aha, som skor myslela ze sa nieco zle stalo. tak to je super teda.
20. říj 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu uvidime ako nam to nakoniec dopadne...
20. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa nene..katastrofy jsou snad už za náma..ted nas cekaji jen same dobre veci....aspon si to furt nahravam do mozku... :wink:
20. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ďakujem moja. a ty sa máš ako? stále len makáš... čo si neoddýchneš? :wink:
20. říj 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no tento vikend oddychujem. ale ked podnikas sam na seba, tak sa neda uplne nic nerobi, hlavne ked mas zakazky.. a ja si hovorim, ze aspon nasetrim ked budem na materskej.
Teraz budem pocitat dni kym budem v 12tt
20. říj 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 moja, neviem ci sa tomu da pomoct, ale dakujem za objatie :wink:
20. říj 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira jasne a ja ti to prajem!
20. říj 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no to mi hovor, ja som SZČO :wink: u mňa PN a podobne nehrozí...
a tebe držím palce, nech je všetko v poriadku.
20. říj 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,
tak ja som len ráno v rýchlosti napísala cez mobil, že teda test je bez zmeny.
Tu mám ešte graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1

Boli sme cely deň po obchodoch a som totálne paff.

@zelovocka mrzí ma tá mrcha. dúfam, že zajtra už bude lepšie. ja budem mrchovať na buduci týždeň neboj :confounded:
20. říj 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mozem byt aj najedena a hladna zaroven? :unamused: :fearful:
20. říj 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 moja, ale teploty sa ti stále pekne držia. a ty máš dlhšiu LF, tak test môže ešte pokojne zosilnieť :wink: veľmi ti to prajem. ako sa cítiš, hm?
a čo ste pokúpili? :slight_smile:
20. říj 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka uvidíme čo bude ked vysadím dufíka. :unamused: inak sa citim fajn, no trošku mám ešte tie nevoľnosti a som stále hladná :sweat_smile: ale to je u mňa normálne. A možno že si to už iba namýšlam :frowning2:
hlavne malému som nakúpila plno vecí. Hlavne oblečenie do škôlky a zimnú bundu a tak. Manželovi a sebe tiež nejaké to oblečko. No nie veľa, ale to stačí. Potrebovali sme už pár nových vecí. Doteraz sem všetko dávali do domu a na seba nič.
tak už bolo na čase. :grinning:
20. říj 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka joj mojka, zajtra bude lepšie :wink: a zlatý je, že sa stará o teba :wink: hej, hej 100km od nás :slight_smile:
20. říj 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa krasny grafiiik :slight_smile: Drzim palcek! tento graf nebude ako minulocyklovy...:slight_smile: bude mat krajsi koniec:slight_smile: :wink:
20. říj 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 jaj, bodaj by si mala pravdu!!!! len teraz sme sa nemali moc sancu sa snazit tak veru neviem neviem.....
20. říj 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa joj, uz som videla tooooolko zazracnych pocati, pri ktorych tehula ani nesniiivala, ze by sa zadarilo... a hold stalo sa! :slight_smile: :grinning: raz sa aj nam postasti:slight_smile:
20. říj 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dnes asi nemas dobru naladu :frowning2: posielam ti povzbudenie a neboj budu aj svetle dni :slight_smile:
20. říj 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa aj ja som dnes taka aj najedena aj by som zrala nieco
20. říj 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mam taku trocha blbu otazku ale je to moj prvy graf, http://www.womenzone.cz/uzivatelka/brumka/grafy?c=-8588524780854775808 ovulacia nastala z 17Dc na 18DC alebo z 18 na 19 dc. lebo totiz styk bol 17 v noci vo bolo 6h pred meranim toho prudkeho poklesu a dali bude mozny az zajtra vecer. . ze ci sme neprepasli prilezitost :( dakujem
20. říj 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka micka a čo sa stalo?..prečo ťa tak nahneval???hm???..neboj..ono to prejde...
20. říj 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 mojko, nenahneval.... sklamal :frowning2: skoda, ze slova sa nedaju vziat spät... nejdem to rozpitvavat... snad bude niekedy lepsie :slight_smile: aky mas grafik?
20. říj 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek