• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
kocky, kde ste??? ponocujete na MK a potom neviem z dnesenho rana, kto je tehu!! :grinning: :sunglasses:
21. říj 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak zas nic no... břicho bolí, teplota dole... začínáme nové kolo
21. říj 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka neviem moja....neni tam práveže nič napísané.... :(( takže myslím,že by nemal spôsobovať tráviace ťažkosti...no uvidíme..ako bude dnes...stále mám pocit hladu... a bolia ma kríže ale hrozne...dúfam,že nemám ladviny chytené..alebo čo...aj ma hrozne nadúva :confounded: dúfam,že dnes ti je už lepšie....oddýchni si...a mrcha nech čím skôr ide tahet... :slight_smile:
@typa neviem...asi skôr nie ako áno...len mi je nanič...možno to počasie..raz je tak raz tak..a tie kríže ma jedujú..pritom sa obliekam..ako medveď...
@mata_ba škoda micka..mohla si zmerať aj tak...hm?...aby sme len orientačne vedeli..
21. říj 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod och .o mi je ľuto... :frowning2:
21. říj 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ako babuľky...čo máte dnes nové?...čo idete variť?..ja idem zeleninkovú polievku..a rezníky vklepávaná strúhanka, vo vajíčku..a šťavičke...a ryžu a kašu...takže zase v kuchyni celýdeň :slight_smile: ešte chcem aj koláč robiť..buď štrudlu..alebo nejaký jablkový...
dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e blbne mi tá teplota...mrcha prísť nemôže..beriem tie lieky..takže min. ešte 10 dní nepríde...tak neviem čo zase telo štrajkuje :angry:
21. říj 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 to nemusí :slight_smile: do konce roku tomu dávám volnost
21. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alzbeta.hod tak super....raz to vyjde...netreba sa kôli tomu moc stresovať..iba by to urobilo šarapatu...tak držím moc palčeky..do druhého cyklu
21. říj 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe micka..ako????...stále si hore ako vidím...testla si ešte????držím palčeky..nech to tam je :wink:
21. říj 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 děkuji

Holky máte někdo zkušenost s tím sarapisem?
21. říj 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja.....no nie je o čom písať,včera ráno mamatest nič a poobede zase duch a včera som začala špiniť,troška ale to sa rozbehne....zajtra klesnem :pensive: :pensive: :pensive: http://www.fertilityfriend.com/home/elebe
21. říj 2012 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som si zacala merat - 2.den a som zmatena, meriam o 7.00 a vcera som mala 36,6 a dnes 36,7, nie je to nejako vela? :confused: . svojho casu ked som merala (asi pred 5 tyzdnami), tak som o 6.00 mala 36,2, @lauritka ?
21. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka noo ak si mavala predovulacne okolo 36,2-36,3.. tak teoreticky by si mohla byt aj po ovulke. :confused:
ale nevstavala si v noci ?? alebo nieo, co to mohlo ovplyvnit ?? zeby predsa len bola ??
21. říj 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
tak u mňa tiež nič. test bol biely....alebo možno nejaký pididuch...ale keby som bola tehu tak by už zosilnela čiarka.
takže dnes už nemám ani duphaston.....v stredu očakávam mrchu..... :frowning2: :frowning2:
21. říj 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prosim kdo máte větší zkušenosti, co si myslíte o mém grafu. Teplota stále dole, jako kdyby ovu neproběhla, ale podle testů byla, tak nevím.... Bříško mě pobolívá snad už permanentně... :frowning2:
21. říj 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe na mamateste som ani je nemala nič....ved kým nie je mrcha nezúfaj. Síce ja som na tom podobne, že už som na mrchu pripravená a normálne ju už čakám kedy príde a kedy môžeme ísť na to odznova....nech ju už mám za sebou :pensive:
21. říj 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod och to mi je luto :pensive:
21. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nevstavala som, jaj, keby tak bol, minuly tyzden som nezistovala, vsak uvidim, len dufam, ze to nie je ziadny zapal, lebo ma bolia krize, podbrusko :stuck_out_tongue_closed_eyes:, este mi napadlo, ze som sla spat o 01 a nerala som o 06.45
21. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 no nemala som ani ja nič na mamateste a na dvoch testoch dr.max som mala slabú čiarku,ale už špiním,teda len trošku,ale už je to v háji,zajtra určite klesnem,ach jaj :pensive: :pensive: :pensive:
21. říj 2012 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe je mi to ľúto...ja budem nasledovať teba neboj sa ničoho.... :pensive: tak budúci mesiac budeme zas na rovnako ale už tehulky :slight_smile:
21. říj 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka to nevadi, to je dost hodin :slight_smile:
no skus merat dalej pre zaujimavost ako sa to bude vyvyjat :wink:
21. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 já to beru zatím sportovně jen mi je divný že teolota je todst nízko a MS nikde :frowning2:
@elebe takze si zase bola tehulinka chvilu hmm ? len sa to neudrzalo.. :unamused:
@anit ako????? Ja som trochu klesla ale testla som mám tam dusika nemôžem tomu uveriť vždy bol len čistý skúsim nejak odfotit
21. říj 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedá sa to lepšie odfotil možno @piefunko by to vedela upraviť a to bol posledný test
21. říj 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22
@lauritka och kočky moje ja už ničomu neverím....je toto možné?? :pensive: :pensive: :pensive:
21. říj 2012 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ešte jedna cez mobil sa to zle foto ale ja ho vidim :slight_smile: :wink:
21. říj 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@michaelamia1902 ja ho tiez vidim, hlavne na tom poslednom... keby si mala ten digitalny, vies na istotu
21. říj 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny! Ráda bych se přidala do Vaší diskuse....začínám s měřením BT na doporučení MUDr. Poslední normální MS jsem měla 10.8.!!! A pak jsem asi byla bez OVU, nevím...Teď jsem po injekci Agolutinu minulý pátek. Ve středu jsem zašpinila, ve čtvrtek jsem měla jeden tampon, bylo to ale zase jen silnější špinění, v pátek zase jen růžovounké špinění a konec. Jsem z toho trošku rozčarovaná-mám to považovat za MS ???
v pátek BT 36,6. Včera 36,5 a večer vínečko trošku víc než malé množství :wink: a dnes ráno teplota 37,1 ( je to alkoholem???)

Ráda bych se taky zeptala, kde je možné získat takový hezký grafík, jako tu na stránce nahoře?!
21. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
@katka116 @soldi
@michaelamia1902 tak ja som sa vrátila hore http://www.fertilityfriend.com/home/anait ale mamatest celkom snehobiely, celkom...cítim sa ako totálne pred ms, podbruško úplne cítim, prsia ma bolia, bradavky mám veľké, čo nikdy nemávam, čudné, čudné...
21. říj 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek