• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
21. říj 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anait no bud to alebo to .. ale do zajtra este skus verit. :wink:
21. říj 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu jéj, krásnu nedeľu máte, dobre si oddýchni :slight_smile:
@trish22 držím ti palce. no, máš pravdu, ten Duphaston by mal presne na to fungovať, aby sa oplodnené vajko aj uchytené udržalo :pensive: a veru, nestresuj sa, je to náročné, ale treba mať proste pokojnú myseľ, inak to nejde :wink: :slight_smile:
21. říj 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. říj 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 neviem, asi to nebolo dobre. treba skusat dalej, raz sa podari ;) mate dobru bilanciu, takze by som sa nebala. o rok urcite rods. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira hmm neviem, ale takto na zaciatku to moze byt este klamuce s tym silnenim.. skus testovat ob den, aby si videla rozdiel.
21. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja vim..jsem hrozna..je to jako droga..testovat testovat testovat :grinning: :grinning: :grinning: ....
21. říj 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja uvidíš..ešte neni nič stratené....
@michaelamia1902 super..vidím..ju tam....len nech pekne silnie..koľký dpo si?
@anait no neviem neviem...uvidíš...možno sa to všetko ešte otočí..a testík bude pozit..hm?
21. říj 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dievčatá! Mala by som jednu otázku, keď upratujem, tak sa častejšie zohnem a pritlačím si bruško alebo keď s mm sexíkujeme a ja som hore, ale si pritláčam bruško, nemôžem tým malému ublížiť v tomto týždni tehotenstva? Ďakujem. Viem, že sem otázka nepatrí, ale možno mi budete vedieť poradiť.
21. říj 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 koukam ze jsme na tom stejne..taky mam porad stejne testy..ani nesili ani neslabnou...je to o nervy vid :wink:
21. říj 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahojky..hej hej..napapala...a už mám aj uvarené...juj..ako to tu voňia....ešte ale nejdem papať...už len dorobím polievku..a obed hotový..pôjdem si umyť hlavu..
21. říj 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ...grafik vypada zajimave, určitě ještě nezoufej, ja taky pri tehu mam hned nabehle bradavky- taakze aji kdybych chtela pred manzel tehu chvili zatajit tak to hned pozna :grinning:
21. říj 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa moja..veď tonemáš nejaký pokles...stále si rovnako...uvidíš...čo bude...ja mám lieky ešte n 4 dni..a potom do týždňa má prísť mrcha..tak uvidím...tiež som klesla.. http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e takže neviem ..ale mrcha snáď nepríde...nikdy neprišla pri liekoch...až do týždňa po nich...uvidím..
21. říj 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe neboj, ten tvoj pokles este nic neznamena. stale si hore takze zatial este klud.
21. říj 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja viem ze to neni nejaky vyrazny pokles. ale robim si koli nemu starosti, pretoze som teplotne dost tesne nad ciarov. takze aj male poklesi su u mna nebezpecne. a vcera vecer som uz zacala aj troska spinit tak .......
21. říj 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa uvidíš.....tak špiniť môžeš aj z dufika..čo som čítala, nie?
21. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira moja, ked si porovnam len tie ranne tak ti to pekne tmavne. sice nie brutalnou rychlostou ale tmavne. a aj ked porovnam tie poobedne tak je tmavsi ten druhy. inac medzi sebou neporovnavam lebo podla mna to nema vypovednu hodnotu. takze klud!!!!
21. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30
@lagunasa och kočky ste zlaté,ale isto bude mrcha,však včera som špilila 3x za deň a dnes zatiaľ len ráno....ale ono sa to rozbehne :angry: :frowning2:
21. říj 2012 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no neviem z coho ale ja som spinila aj pred uzivanim dufika vzdy pred ms aspon 3 dni. tak mi ho nasadil aby mi predlzil LF a nespinila som pred ms. no a tento cyklus sa mi z tych dvoch veci tusim nepodari ani jedna.
21. říj 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no uvidis, vzdy je to loteria :unamused:
@elebe moja ja som tiež pri tehu špinila..aj zakrvácala..ešte som si dala aj vložku..že mrcha tu je..a ono to prešlo....a chodila som s čistou vložkou..jako puk... :slight_smile: hlavne treba veriť...držím palčeky
@lagunasa no micka...možno zrovna tento príznak je príznakom tehu..hm? :slight_smile:
21. říj 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 aaale prd :rolling_eyes: :rolling_eyes: mne sa to určite rozbehne a dnes ma statočne aj podbruško bolí možno dojde mrcha už zajtra :confounded: :confounded: a okrem toho už by mi vyšiel aj testík a nie duchovia :frowning2:
21. říj 2012 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no je...ale ja som zase nič nevyhrala :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. říj 2012 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 tak super....ja už mám dovarené..priam som vypla polievku..ryžu mám..aj rezníky sú hotové...vyzerajú božsky..v tej štavičke...mňam....takto skoro som už dávno nemala uvarené...tak ale vstávala som o pol 8mej..nedalo sa mi spať :(
dnes bude zase pekne..mm robí...a ja pôjdem si poobede s deťmi a švagrinkou niekam sadnúť
21. říj 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nemáš odfotený ten druhý testík???skús ho dať
21. říj 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira mne sa zdá dnešný najsilnejší z nich
@lauritka no hej, vždy je to buď alebo :grinning: to je v pohode, ja to nejako dramticky neprežívam...som sa tak nastavila, že príde, keď bude mať prísť...
21. říj 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 vy máte aké pekné vzťahy s tou švagrinkou, stále ste spolu sa mi zdá :slight_smile:
21. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to este praveze nevies. mrcha tu este neni takze nadej umiera posledna.
21. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no ja som robila tri dva slabo pozitívne dr.max...a mamatest negatívny...takže ništ....a smola od jedu som ich vyhodila :angry: :angry:
21. říj 2012 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek