• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@zelovocka dakujem uz dobre. po troch mesiacoch uz ma pokoj od korzetu, ale samozrejem stale musi byt opatrna a nedvihat tazke. :slight_smile:
21. říj 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 ten clearblue je tiež iba jednorázovka, že? lebo u nás v lekárni to stojí nejakých 8 €. nie je to trošku prehnané?
21. říj 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri vyzeráš úžasne. a ten vek už nikomu neprezrádzaj, kľudne by si mohla povedať 30 :grinning:
21. říj 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka no, tak môžeš byť pokojná, neschudne, od hladu neumrie :slight_smile: a že si nič nespravila, tým sa netráp, aj zajtra je predsa deň :slight_smile:
21. říj 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka veru Lauri, si fakt kočka, nikdy by som nepovedala, že máš toľko rokov, koľko máš (a aj môj drahý ti tipoval okolo30) :wink:
21. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa mojaaa, ved toto pokles nie je :slight_smile: Hlavu hore, a sup na fertility studovat grafy, ako tam skacu teploty- nie take poklesy tam su, a koncia zelenou :slight_smile:))) Inak- mas veeeelmi podobny grafik mojmu predposlednemu... a pozeram, ze 19 DC bolo spinenieeeee....:slight_smile: Dobre znamenie:slight_smile: Vyuzi krasne pocasie, sup vonku na prechadzku- nech si uzijes posledneho slniecka :wink:
21. říj 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 jednorazovka ano, v BA stoji 13 eur, teda kupovala som ho v jednom obchodnom dome. Ja som ho pouzila preto ze ked sa mari nejaka ciarka na mamatestiku tak to hned zaklincujem clearbluom a viem na com som - nemusim otacat tycinku a hladat duchov a clerblue ti jasne napise plusko a este ci je to 1-2 tyzdne od oplodnenia podla hcg, ci 2-3 alebo 3 a viac. Mna este clearblue nikdy nesklamal a to som sa uz dost natestovala...
21. říj 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soldi moja, uzasneeee, velka gratulacia! a prosim, opluvaj pravidelne monitor PC, ok? :grinning: nech na nas ten tehu virus skociiii
21. říj 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no už mám aj štrúdlu...v rúre...už len čakám..kým bude hotová....:slight_smile:)
21. říj 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri..dá sa na fertility..pozrieť..nejaké tehu grafy?..
21. říj 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja periem, menila som zavesy a teraz som si zaliala bezkofeinovu kavicku a pozeram film Vydas sa a basta!
21. říj 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 no aj ja si idem dať kafe :slight_smile:
21. říj 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 No..ano..tiez vidim..ze ta teplotka trapi ako mna ... :( snad to bude buduci cyklus lepsie... :slight_smile: chystam sa ku gynekologovi..aby mi predpisal clostil.. :slight_smile: tak uvidim.. :slight_smile:
21. říj 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no..snad..dorazi sama a co najskor.. :( no..ja som bola na kavicke u kamaratky...tiez som si prave umyla a vyfukala vlasy...:slight_smile:
21. říj 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka dnes mame vlasovy den :slight_smile:
mrzi ma to s tym tvojim cyklom, dufam ze ti dr. pomoze
21. říj 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa No..ano..mam..... :( nevadi..mrcha dorazi...a skusim zase brat clostil...snad mi ho gynekolog predpise...ked ho poziadam.. :slight_smile: teraz uz len nech ta mrcha mrchata dorazi co najskor...aby som zacala novy cyklus..:slight_smile:
21. říj 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 Treba byt krasne zajtra do robotky.. :slight_smile: no..ja dufam..ze ano... :slight_smile:
21. říj 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka tak uvidíš....možno to pomôže..ale tak nezúfaj..ovu môže prísť aj neskôr..a ešte to môže byť tento cyklus tehu..hm?..pozerám na fertility..tehu grafy...teda to sú niekedy riadne extrémy :grinning: :grinning: z úplne naprd grafu tehu...kukni..fakt
21. říj 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 jaj, aky optimisticky odkaz od teba :slight_smile: no ak by som bola vyssie ad ciarov tak by som koli takemu poklesu nestresovala, ale som dost tesne takze kazdy pokles je skoro mrchovsky. a praveze mne spinenie vzdy znamena predzvest mrchy :frowning2:
21. říj 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka ved to do roboty... ten vikend tak vzdy ubehne... ja som si robila 3 dnove vikendy a to bolo ok ale teraz mam tolko roboty, ze su to 2 dnove a to nestaci :frowning2:
21. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som na zajtra zohnala len raidclear 10 kovy tak kazerovy tak uvidíme aj podľa teploty
21. říj 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 da sa v galeriu..
najdi si nalao community a search.. tam si zadas potom ake kriteria a najde ti.
21. říj 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kde ste všetky? :slight_smile: my už sme doma z prechádzky :slight_smile: ako nám bolo skvele :slight_smile: juj :slight_smile: nech je ešte taká pekná jeseň aspoň mesiac :slight_smile:
21. říj 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ahojky...už som doma..deti vo vani...štrudla upečená..a skoro zjedená....:slight_smile:)) mňam....celkom pekný deň bol
21. říj 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu
@mattuliatko30
aj ja som bola so psami na prechadzke spojenej s pomocou kamoske roznasat letaky od Kauflandu. cely den som bola nejaka mdla, nic sa mi nechcelo, ale so psami som musela ist a tak som jej zavolala ze co robi a nakoniec som sa super so psami po meste presla 1.5 hodiny. teraz su uz obydve "zdochlinky" unavene a lezia a spia :slight_smile:
21. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka moja v pohode... zatial to tak vyzera, ale vies ako... kym bude babika, tak sa to moze zmenit :slight_smile: ale dufat mozem,nie? :slight_smile:
21. říj 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30
@lagunasa som rada, že aj vy ste mali peknú nedeľu :slight_smile: už nech je ďalší víkend :slight_smile: juch, budeme sa svadbovať :slight_smile:
@bordulka čaaau Leni :slight_smile: a ty čo máš nové?
21. říj 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ahoj Kikuš :slight_smile: nemam nic nove.... iba sem tam depky :D ani nemeriam, nesnazime sa, mame celibat :slight_smile: a vy uz tento cyklus skusate, ci az ten buduci? :slight_smile:
21. říj 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka depky pošli dokelu :wink: prečo celibát? niečo mi ušlo? my sme tomu nechali voľný priebeh, tak uvidíme :wink: dnes som nemerala, boli sme u svokrovcov :slight_smile: takže tak :slight_smile:
21. říj 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu moja, to by som musela poslat mm do kelu :D aby depky neboli... a liecime si chlamydie,preto ten celibat :slight_smile: juj, dufam,ze sa uz teraz zadarilo... grafik mas pekny :slight_smile:
21. říj 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek