• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mata_ba maťka ale to nie je až taký strašný pokles,máš už aj PMS? alebo špiníš?
22. říj 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba A neskúšala si odvtedy test, či tá čiaročka nestmavla?
22. říj 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Do Vianoc sa vám to určite podarí :wink:
22. říj 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba moja tak som ti to priala. Dufam, ze este mas sil na dalsi vitazny cyklus :slight_smile:
22. říj 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku presne tak do Vianoc sme vsetky tehu a teda ja dufam, ze zostanem tehu
22. říj 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@soldi pýtala si sa na termín. Takže podľa papiera, ktorý mi písal lekár na materskú mi dával termín 27.12.2012. Pri mojich cykloch je to ale také kadejaké, ovulku v čase otehotnenia som mala až nejaký cca 35-40 DC, takže to fakt ťažko u mňa podľa cyklu, tak podľa usg to potom prerátavali na toho 27.12.
22. říj 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ja som si to hovorila aj minulé vianoce a vidíš prešiel ďalší rok a nič :frowning2: ja tomu neverím :frowning2:
22. říj 2012 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no aj mam,aj nie...vcera rano som bola K.O...uz som myslela,ze je tu a to len kopec hlienu...brucho nafuknute na 5.mesiac,chvilu boli,potom nie,potom zase ano...striedavo citlive prsia :unamused:

@kukku dnes som skusila iny...ale nemala som cas kukat,tak som ho hodila do obalu a kukla az v robote..ale divne sa sfarbil...ale povazujem ho za negat...

@katka116 momentalne mam chut rezignovat...ale idem v novembri k dr.,tak uvidime,cim ma "potesi"...
22. říj 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte snazilky, maminky...mam otazku...zaitm se teda nesnazime a snazim se poznat, jak si semnou telo bude pohravat po porode...ale uz treti de me boli brich, ovu je v blizkosti,hlen se natahuje, nefunguje mi FF, tak otazka, po hlenu za jak dlouho dojde k ovu?A jakym % se da ocelavatze budem mit chlapce, ked se pokusime pouze v den ovu :slight_smile:dakujem
22. říj 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no ja mám presne to isté ako ty až na to že ja aj špiním,takže u mňa je to v háji,zajtra už určite klesnem :frowning2:
22. říj 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ahoj....cítim sa fajn...nie..ešte nie...ešte mám na 4 dni tabletky..tak možno až potom...a ty ako?
22. říj 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mozno sa drobec este dohniezduje...tak ti to prajem.. :pensive:
22. říj 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba och moja si zlatá,ale nehrozí....určite sviňucha dorazí :frowning2: :frowning2: ale ty keď nemáš špinenie tak teplota ešte môže vyskočiť :wink:
22. říj 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mozete mi niekto poradit ako zaokruhlit tepltu? po ovulke mi klesla z 36,5 a neviem ci na 36,2-36,3 a teplomey bola ortut napolovicu :( je to prvy graf a asi to bue statene cele
22. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hm,to by bol zazrak :confounded: robila som dnes test,ale asi je vadny...nemala som cas ho kuk,tak som ho hodila do obalu a kukla v robote...nejak na prd vyschol...no je to divne :frowning2: beriem ho ako negativ..
22. říj 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba no moja možno je pozitívny,je tam ružový fľak a možno sa to rozpilo preto že si to šuchla dole hlavou do obalu,sprav si ešte jeden :wink: :wink:
22. říj 2012 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brumka ja keď som merala ortuťovým teplomerom a mala som takto medzi tak som vždy dala tú vyššiu teplotu,tak v tvojom prípade 36,3....a prečo si myslíš že si po ovulke....možno prebieha práve teraz :slight_smile:
22. říj 2012 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nemam uz...a supla som ho tam ako byva..cikacim dole...
22. říj 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no ale po namočení má byť test vo vodorovnej polohe :slight_smile: a aká to je značka
22. říj 2012 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jej dakujem za odpoved http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx lebo uz som v 21DC a keby bola teraz uz asi sa nai uhniezdit nestihne, mam nepravidelny cyklus, ale aj tak neratam ze bude uspech lebo pri 19DC sme par dni nemali sexik
22. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe pepino..na odporucenie..vraj je celkom ok..
22. říj 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 :slight_smile: tak u teba ako vzdy zahada, jak to bude pokracovat ;)
ja dnes este robim ovu testik, vcera sa mi uz zdal poozitiv, ale tak este uvidim dnes.. uz citim aj pobolievanie..

@mata_ba no j neviem, tie pepina su take vselijake... :unamused: mne robili duchov, ale tiez mi to pripada skor ako rozpite farbivo. :confused:
22. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba hlasujem este za jeden testik :wink: , mne keby takto uschol, urcite znova testujem, nie je to jednoznacne
22. říj 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ja som zatiaľ v čakacej fáze: http://www.fertilityfriend.com/home/kukku :slight_smile:
@elebe Odkedy sa už snažíte?
22. říj 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto na fotke je skor taky regulerny dusik jednej kocky na 9 dpo. tiez sa mi to zda ako pepino, lebo ked kliknes na dalsiu je tam porovnanie s mamtestom a tie su rovnako siroke.

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucka.mt/album/slug/9580786/
22. říj 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak tu je moj grafiiik :slight_smile: co hovorite? http://www.fertilityfriend.com/home/329838
@lauritka ahoj moja ako sa maaas ?
@brumka zle si zadala link nejde graf :confused:
22. říj 2012 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba určite skús ešte jeden aj ja som tak jeden spravila a nepoložila som ho a celé sa mi to zlialo a test bol akože negat ale v skutočnosti nebol :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek