• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@mata_ba ale figu :angry: keď sa nemá objaviť čiarka tak sa neobjaví ani po troch hodinách :angry:
22. říj 2012 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe uvidíme....nechajme sa prekvapiť
22. říj 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vsak ale si ho videla,aky bol..machulaaa
22. říj 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 tak tak....ajkeď tuším ako to dopadne :rolling_eyes:
22. říj 2012 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba to mám aj ja moja taký pocit....a to ešte mrchu nečakám....ale brucho ma bolí statočne...tak ale mne sa to strieda s kremovým ten vodový... :confused: ale tak už som od rána bola asi 30x na wc :confused:
22. říj 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba a o 9mesiacov tú mahulu budeš krmiť z didiky :grinning: :grinning:
22. říj 2012 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elebe a ty tiež moja....tak nestresuj... :slight_smile: pripravte sa nato,že mrcha tak skoro nepríde..jasne?..bože baby..dnes tu toho je popísané...tušim fakt v tej robote nič nerobíme :grinning: :grinning:
22. říj 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu však nemáš sa ani kam :grinning: :grinning: :grinning: počkaj pekne na mňa... :slight_smile:)do soboty minimálne
22. říj 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Ja by som to na Tvojom mieste určite nevzdala :wink: Teplota sa Ti drží hore, špinenie Ti pomaličky ustupuje ... Skús spraviť zajtra test, hociaký :wink: Dnes si nerobila? Brucho Ťa nebolí?
22. říj 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba Už som veľmi zvedavá, akú teplotu budeš mať zajtra :wink:
22. říj 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 furt nic, idem zase urgovat :pensive: :unamused:
22. říj 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ak ano,tak mas u mna aj 3 tie cokoladky..po nicom inom netuzim...

@mattuliatko30 matka,dojde u mna..viem to :frowning2: aj ked ju nechcem..

@kukku nizsiu ako dnes..som si ista...pokial nemam 37,tehu nebudem...viem to,lebo som to tak mala pri prvom tehu
22. říj 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :angry: :cry: ach...škoda...
22. říj 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žienky,bude niektora z vás taká zlatá a trošku mi poradí ako tie grafy a všetko okolo toho funguje?Dakujem :wink:
22. říj 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ešte môžeš zajtra vystúpiť..veď aj minule si bola o čosi nižšie..a potom si vystupovala...hm???kukni si grafík...takže aj zajtra stúpneš je to jasné :wink:
@denisa87 a čo by si chcela vedieť?
@mattuliatko30 pravdupovediac vsetko,nemam ani ponatia ako to funguje,to sa meria bazalna teplota a zapisuje sa do toho grafu?idem si to tu trosku poprecitat aby som aspon trosku bola v obraze,len nechapem,ten graf si stiahnem odniekial?alebo?
22. říj 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa87 ahojky,tu je vsetko o merani bazalnej teploty a aj o programoch,kde zadavame teploty a mame grafy :slight_smile: http://merenibt.xf.cz/index2.html
22. říj 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba Dakujem :wink:
22. říj 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa87 hej..pozri čo ti poslala mata _ba a potom sa bezplatne prihlás napr. do fertilityfried.com a tam už ti nabehne tabuľka..a len zadáš..teplotu..alebo hlien..alebo testík ovu..čo potrebuješ..a ono ti to vyhodnotí grafík
22. říj 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Dakujem,ano uz si to tam cítam :slight_smile:
22. říj 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj moja, no mam prist o 2tt, aby vylucili mimomaternicove. Test som si robila naposledy v sobotu - ten bol dost silny. Beriem vitaminy a nasadila som si pre istotu duphaston
@mattuliatko30 no,to ano...ale..ved uvidime..ale som strasne rozcilivela dnes :frowning2: aj kvoli 5-mesaciu,aj kvoli mrche...a to je jasne mrchata :frowning2:
@denisa87 za malicko...
22. říj 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba @mattuliatko30 @lauritka @kukku @elebe
baby, vy ste uz boli na laparoskopii v CAR? ako to je s cenou? dnes som sa objednala na vstupnu prehliadku do Gyn-Fiv v BA a zaujimalo by ma, ze ako to tam maju s cenami. ze ci ked sa k laparke dopracuje doktor sam tak to hradi poistovna a ked si o to zaziadam ja tak si to hradim sama? netusite? lebo ta cena samoplatcu je dost teda brutalna!!!
22. říj 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj, mne napisal listocke na llaparo moj lekar a neplatila som nic.
a to som si ju vypytala sama :slight_smile:
@mattuliatko30 uz by si testovala zachvlku co ? ;)
22. říj 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no praveze ten moj gyndos je taky ako keby zaspaty alebo neochotny. aj HP som si musela u neho sama zahlasit a aj to odflakol a spravil len z 3dc. a aj folikulometriu na 13dc ( ked som si bola pre vysledky z 3dc ) som si sama musela vypytat. a to som tam bola ked sme sa snazili pol roka aj ked jemu som povedala ze uz sa snazime 9 mesiacov. on ma asi stale cas, takze uz od neho nic nechcem. len teraz neviem ci ta laparka ked sa mi ju v centre rozhodnu spravit bude hradena poistovnou alebo nie.
22. říj 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no podla mna ak ta na nu poslu z CAR, tak by si ju nemala platit hmm ?
22. říj 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa Ja s tým chvaľabohu nemám skúsenosti :slight_smile: Aspoň zatiaľ :sweat_smile:
22. říj 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka diky za odpoved. uvidim.
22. říj 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek