• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe aj mne je smutno, ale čo narobíme, ideme dalej :unamused:
23. říj 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ach moja.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: mňa porazí....veď bol do poslednej chvíle....krásny.. :confounded: som smutná s tebou :confounded:
23. říj 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 neboj..isto bude srdiečko už vidieť.....len treba počkať..aby človek zbytočne nestresoval.....to budeš koľký tt?
23. říj 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa
@mattuliatko30 ach baby,najradšej by som si všetko ohladom miminka vymazala z hlavy,človek sa len trápi a výsledok nulový :pensive: už ma nebaví pozerať sa na tehule okolo a otravujú ma kočíky,vôbec sa nedokážem zahrať alebo usmiať na deti,okrem sestrinho malého....je mi z toho všetkého nanič a už nemám silu stále každý mesiac dostať mrchu...ani neviem či merať ďalej alebo sa na všetko vykašlať,sa vo mne bijú dve osoby :frowning2: :frowning2:
23. říj 2012 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Je mi to veľmi ľúto, dala by som ruku do ohňa, že to bude tehu a nakoniec toto... :pensive: Ale nevzdávaj to, hlavu hore a ide sa ďalej :wink:
23. říj 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ako dlho sa snazite?
23. říj 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku momentálne som v takom stave,že keby sa dala vymazať pamäť tak to urobím :pensive:
23. říj 2012 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka vo februári to budú dva roky :frowning2:
23. říj 2012 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ani nevieš ako ta chapem, mrcha príde, odide a raz sa to musi podariť, len tomu ver
23. říj 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe A už aj mrcha dorazila, alebo len klesla teplota?
23. říj 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe moja...neboj sa...raz to musí vyjsť....niekedy to proste trvá....treba to trošku vymazať z hlavy...možno nemerať..chvíľku :pensive:
23. říj 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa bože mne sa to čakanie zdá nekonečné :pensive: tolko kamošiek medzitým otehotnelo a už aj porodilo aj moja sestra už ide rodiť,len ja stále chodím len zo psom :pensive:
@kukku ešte nie,len špiním,ale ona dojde :pensive:
@mattuliatko30 už som to skúšala že nemerať,nechať tak a ajtak nevyšlo :pensive: :pensive: vidím že dnes budem mať uplakaný deň :cry: no a to počasie mi veru úsmev nevyčarí :frowning2:
23. říj 2012 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @melisaaa @mattuliatko30 @kikaneu tak dievcata moje..nech sa paci www.fertilityfriend.com/home/mata_ba
Elebe..kupujeme cokinu..aspon daco nech z toho mame :slight_smile:
23. říj 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Potrebovala by si oddych od tohto celého ... choďte s MM do kina, alebo si vymysli nejaký program, pri ktorom môžeš vypnúť :wink:
23. říj 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba uf, uf, aj ty :unamused:
23. říj 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe milanik velmi ma to mrzi :frowning2: rozumiem ti ako sa teraz citis a cokolvek by som napisala,momentalne ta nic nepotesi :frowning2: Tuto mrchu som aj ja uz bola nasrata na seba na vsetkych a presne take iste pocity som mala.Tak ti len napisem vydrz to, vyplac sa a ide sa dalej!!!! Raz to urcite vyjde nevzdavaj sa....
23. říj 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba och moja....takže budeme vyjedať čokoládu zo žialu obidve :frowning2:
@kukku rozmýšlam,že sa z drahým porozprávam....všetko nechám tak však idú vianoce,dúfam že sa mi bude dariť nemyslieť a chcem drahého ukecať že v januári CAR :pensive:
23. říj 2012 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba
@elebe
Jaj baby, a už som sa tak tešila, že budete tehu :fearful:
23. říj 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Ja som tuto mrchu zjedla na posedenie celu studentsku pecat :wink:
23. říj 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 najviac ma mzrí že zase som mala dlhokánsky cyklus a nič z toho :pensive: :pensive: to ma trápi najviac :pensive:
@kukku no vidíš a všetky sme padli na nos :pensive:
23. říj 2012 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe A možno to bude najlepšie ... nechať to na chvíľku tak, a možno sa to podarí, ani nebudeš vedieť ako :wink:
23. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa tak tak...na prd je to..

@elebe uz to tak vyzera...nabuduce to vyjde..

@kukku hmmm...vidis to..

@elinka36 zrejme dopadnem rovnako :grinning:
23. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku no ja už som to skúšala v lete a nevyšlo :pensive: asi mi nie je súdené tlačiť kočiarik :pensive:
@mata_ba ja už na nabudúce neverím,si to hovorím už dva roky :frowning2:
23. říj 2012 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba so rada,ze to beries takto :grinning: raz to vyjde musiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!myslim na Vas aj ked sem nestiham chodit casto :unamused:
23. říj 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe Verim Ti a Tvoj graf bol super,ale co uz ide sa dalej.Ja si stale ked dstanem mrchu poviem este nie? OK este sa aspon vyspim zhodim nejake kila a budem sa citit potom ako tehu lepsie :wink: no niekekdy to nezabera tak si potom zapnem sex v meste :D
23. říj 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 pekne si! ja som isla troska hore.
@kikaneu no vidis ako si poskocila. aj ja som poskocila.
@melisaaa no rovinka, a zatial este dost vysoko.... to este nic nemusi znamenat.
@elebe ojojoj moja, co to je za pokles? to uz nevyzera dobre.
@katka116 @vavrenka
dobre ranko babulky. tak ja dnes troska hore http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa uvidime ako to bude s tym spinenim ......
23. říj 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinka36 na mňa nezaberá nič :frowning2: :frowning2:
23. říj 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa mi niečo hovor,mám depku :frowning2:
23. říj 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe citala som jednu vetu:"to stastie musi byt strasne velke,ked ide za nami takymi malymi krocikmi"...bude len tak,ako ma byt...nijako si nepomozeme..tiez som vcera bola uplakana..vyplac sa a bude lepsie..

@elinka36 aj tak si nijako nepomozem...a snad to ozaj vyjde :slight_smile: ved uz viem ake je to stastie vidiet kolajnice a babo...snad to uvidim opat a budem ho drzat uz v naruci...
23. říj 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba juuuj, aj ty pokles :frowning2:
@elinka36 @kukku a kde su vase grafy?
ja dnes takto. maly vyskok http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
23. říj 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek