• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@mattuliatko30 na mobile neviem.. :confused:
23. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko moja a ako papáte ten orech s medom?
23. říj 2012 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neviem moja dllllho som nemerala tak neviem.....a duplom neviem ako sa telo chova po tom co sme prisli o babo preto sa pytam
23. říj 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinka_brnka no uvidis, dalsie teploty. ale podla minuleho grafu myslim, ze este pojdes hore.. ale dnes by som sa pre istotu este posnazila.. :slight_smile:
23. říj 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no najhorsie ze najskor v stvrtok mozme :( nevadii uvidiiime dakujem :*
23. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dam si oriesok vlassky jeden, alebo tak asi ako keby bol jeden a pozujem, a potom zajem lyzicou medu :wink:
23. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a to papáte obidvaja rovnako? a to iba ráno? môžem to aj tak urobiť že na lyžičku dám oriešok a med a tak spapám :confused:
23. říj 2012 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslíš, že by som doteraz ťahala hada? :grinning: no uvidíme...ono teplota sa trochu zvýši...o stupeň, dva...aj minule mi telo tak reagovalo..že o ten stupeň som mala vyššiu..ako som mávala...miesto tých 37, som mala tak 37,1 niekedy 37,2
23. říj 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyyyyyyyy už som sa zaregistrovala na fertility friend.....ale ukazuje sa mi tam len kalendár a taký graf, ale ja chcem ten iný , kde si zapíšej aj vitamíny, ktoré som papala v určité dni a čaje, ktoré som pila a aj keksík kedy sme mali....jako to urobííííííím ????????
23. říj 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri ako by som ti poslala graf z júna?..mám to v pdf..a nechce mi to tu zobrať
23. říj 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 mnoo neviem.. :slight_smile: tazko povedat..
23. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 mussi si to ulozit ako jpg format.
otvor i ho v programe malovanie alebo skicar a potom daj ulozit ako.. a zvol priponu jpg.
23. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nezúfaj moja. možno že tam budete len dva mesiace a budeš skorej tehotná ako my všetky. Nebudeš ani prvá ani posledná. Uvidíš že aká budeš kľudnejšia a ako rýchlo to pôjde. Neboj sa. A dúfam, že ťa neurazím ale už aj vek tlačí :sweat_smile: Lebo keď to bude ešte rok takto ako ste teraz tak už len strácať budete drahý čas. Myslím to naozaj v dobrom. Hlavu hore moja!
23. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 tak tam kde si zadávaš BT tak si vieš zadať aj ostatné veci. a ked nie si VIP tak vela z tých vecí ti nebude ukazovať. mne ukazuje lebo som ziskala 5 dni VIP zadarmo :sweat_smile:
23. říj 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 že thanx :grinning: , mám tam zadané všetko, ale neviem ani za nič, jako tam mám dat zvyšné riadky.....to na alchemilku, vitamíny, kedy bol keksík a tak....ale teda díky za radu :wink:
23. říj 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko to som rada, ze sa telo s nimi vyrovnalo.) Pief, ty mi pises, ze stale beries lieky na prolaktin? ako casto chodis na kontroly? a zistili Ti este nieco odchylene?
23. říj 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@trish22
@mata_ba
no baby ale sme dopadli, čo? :sunglasses: ty brďo, toľko nádejí a nakoniec ani jedna... sila... isté je, že ďalší mesiac po ovu nemeriam a nestestujem!! teda samozrejme za podmienky, že nejaká ovulácia ešte bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: táto bola zo zbytkov clostilu, tak nie som istá, čo ďalej... ale idem na ten gynex, spolieham na zázračné účinky :slight_smile: a už sa teším na ďalší cyklus...
inak už ste 1dc? ja asi až zajtra... :angry:
23. říj 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 to sa ti tam ukáže až ked bude mať zaplatené VIP alebo ho ziskaš ako ja na pár dni zadara :wink:
23. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 však toto,keby som bola mladšia možno ma to až tak netrápi,lenže 32 je už dosť a chcela by som sa dožiť aspoň maturity dieťaťa :angry: :frowning2: dnes sa porozprávam z drahým :rolling_eyes:
23. říj 2012 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait aj ja asi až zajtra. musím ešte trošku klesnúť :confounded: ale už to je za dverami
A inak je to škoda že sme takto dopadli, sakra!
23. říj 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22
@lucka771 kocky, ono to ff bez VIP sice neukazuje v tabulke, ale stale si tie informacie mozete najst v zalozke DATA - view all save data http://www.fertilityfriend.com/ttc/print_module.php?action=ViewAll
takze kazdopadne sa oplati si vsetko zaznacovat - neviete kedy sa vam to info zide.)
trebars mne Dr. po roku skusania zistil zvyseny prolaktin (aj ked Tri mesiace pred tym bol v norme) a vyhlasil, ze TO je dovod mojich nikdy nie presnych period. ehm. a ja som na ff potom hladala priznaky zo zapiskov.)
23. říj 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no vidíš....všetky sme padli na hubu :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja uvidím čo dnes povie drahý a ak pristúpi na CAR tak ja už nič neriešim ani BT :rolling_eyes:
23. říj 2012 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@elebe
@piefunko
@bordulka

Ahojte dievcata, ako sa mame, co nove???
23. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ahoj, trosku sa divim, vies preco si mala v july lutealku len 12dni? Mame to totz podobne mavam 14/15dni len v auguste asi 12...a slabe krvacanie. o par tyzdnov mi brali krv a zvyseny prolaktin. a ja som si myslela, ze sa mi telo konecne harmonizuje a cyklus skracuje...
23. říj 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 nie je za co :slight_smile: drzim paste..a k jankovskemu chodim aj ja :wink:
23. říj 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe mozes, ale to nebudes mat dostatok medu... daj si to na velku lyzicu a tak to spapaj, ved to je jedno ako a kolko :slight_smile: nemusis to merat a vazit, proste oriesok jeden (ja mam aj tak vsetko na take tie stvrtinky ako keby polamane) a lyzicku medu, a ano kazdy den rano na lacno :wink:
23. říj 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah vôbec neviem prečo to tak bolo. ale je dosť možné, že som to mala ako ty. mne krv nebrali a v juni sme boli v podstate iba mesiac po kyrete, lebo ten mi robili 30.4. a musím sa pozrieť ale zdá sa mi že to bola prvá mrcha po kyrete
23. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, opäť sa k vám pridávam :slight_smile: Aj keď tento mesiac ešte veľmi nemeriam, lebo nie sú podmienky :rolling_eyes:
23. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@enah jaj nie, som sa mýlila, to už bola po druhej mrche. tak fakt neviem. možno aj ten prolaktín bol na vine. nikdy mi to nekontrolovali :confounded:
23. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek