Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mata_ba
24. říj 2012

@katka116 este kym nemusim,tak to neriesim...do konca roka to uz necham tak,dam len duphaston a bude....uvidime,co bude buduci rok...a toto bola len taka debata do buducna

piefunko
24. říj 2012

@lauritka @elebe no co kocky skusali ste oriesky s medom? 🙂

katka116
24. říj 2012

@mata_ba neboj vyjde to moja a to si ja hovorim teraz piaty krat

lauritka
24. říj 2012

@piefunko este som nekupila 😝 a na mm opatrne musim, dnes ma narodky.. tak to bude na ine veci mysliet 😀

katka116
24. říj 2012

@piefunko ahooooj teba mam vlastne ako oslovovat? ako sa volas? Mam ta oslovovat piefunko?

katka116
24. říj 2012

@lauritka a vcera ste ovu poistili? resp. co mu planujes na to, aby sa mu vylepsil spg?

nelabela
24. říj 2012

@mata_ba
@trish22

baby, musime dat hlavu a ist dalej, aj ja mam uz 3 DC... ale vy aspon viete ze mate ovulku a ste ok
my to zvladneme 😲

zelovocka
24. říj 2012

@lagunasa čauko, pri tom "brutal" grafe je uvedené "Ectopic Pregnancy", čo je mimomaternicové, takže to asi dobre neskončilo 😔
@kikaneu grafík vyzerá veľmi fajn, ako sa cítiš? snažíš sa ignorovať príznaky? 😉 🙂

lauritka
24. říj 2012

@katka116 ano poistili, no ja neplanujem zatial nic, mm my ist na vysetrenie, ale neviem kedy sa dokope.. 🙂

zelovocka
24. říj 2012

@mata_ba mojka, nesmúť... alebo vieš čo... poplač si, ak chceš, a bude lepšie 😲 veď si sama vravela, že spoliehaš na november 😉 tak možno bábätko k tebe do bruška zavíta pred Vianocami.
a z materskej si nerob ťažkú hlavu. koľké sme si tu ani dnp neplatili, ani ja... je to potom stresujúce, že "musíš" otehu do termínu 😔

kukku
24. říj 2012

@mata_ba Hlavu hore, živé bábätko môžeš mať na Vianoce, síce na tie budúce, ale už Ti bude pomáhať s vybalovaním darčekov 😉

mata_ba
24. říj 2012

@katka116 hm..ja si to uz nehovorim 😔 uz len dufam...teraz ideme do 6 kola po potrate...predtym to trvalo 7 mesiacov...

@nelabela asi moc ok nebudem,ked mi 3-krat vysli // a prd z toho...uvidim,co mi povie doki na to...idem v piatok k nemu

@zelovocka uz sa nespolieham..na nic..a mna to netlacilo zase az tak..skor to bolo "keby daco"...

mata_ba
24. říj 2012

@kukku na tie dlasie by sme mali uz krasny rocik...a mozno budeme stale sami 😔

kukku
24. říj 2012

@mata_ba Treba myslieť pozitívne 🙂

mata_ba
24. říj 2012

@kukku mozno zajtra...

kukku
24. říj 2012

@mata_ba Včera si radila @elebe, aby sa vyplakala, tak to skús aj Ty, bude Ti potom lepšie 😉 Alebo si kúp tú čokoládu a spapaj ju 😎

mata_ba
24. říj 2012

@kukku vyplakat sa nemozem,lebo som v praci...a cokoladu..najprv by som si ju musela ist kupit...a vobec sa mi nechce ist do tej zimy

janacha
24. říj 2012

@mata_ba moja je mi smutno ale nezostáva ti nič iné iba veriť, že Boh má s tebou zámer. Naučí nás to pokore...
Zajtra bude trochu lepšie a ked nie zajtra tak neskoršie. Skús sa trochu prejs sama zo psíkom a porozprávaj mu čo ťa bolí. Zviratko ťa ľubi len tak, a tvoje bolestičky nikomu neprazradí.
Opatruj sa

janacha
24. říj 2012

@mattuliatko30 no čo moja netestneš?
Ja som akási nesvoja, doki ma objednal až na 6.11.2012 ale mne sa to zdá neskoro (7tt) vlastne ani nemám potvrdené že som tehu a bojím sa 😕 .

mattuliatko30
24. říj 2012

@janacha neboj sa moja....preistotu si urob ešte niekedy testík..ale všetko bude ok....aj tak budeš mať lepšie , keď ti hneď povie,že malinké je ok..srdiečko bije..ako ,že tam niečo vidí..a srdiečko nič...a potom byť v strachu....teším sa keď pridáš fotečku....ešte netestujem..ešte doberám do štvrtka lieky

nelabela
24. říj 2012

@mata_ba
drzim palce, neboj, bude to dobre

aj ja si to hovorim inak by som bola z toho uz na prasky...
bezdetna a s takymi problemami, a to mam len 24, s mm nepijeme, nefajcime, nic, mame byt, ja uz dokoncenu skolu, robotu a teraz sa to ma akoze zaseknuuuut? ide ma z toho ...takto som si to nepredstavovala 😔

nelabela
24. říj 2012

@mata_ba
a daj vediet, co povedal

piefunko
24. říj 2012

@lauritka fiiihaaa takze dneska bude oslava poriadna, tak teda pekne oslavte a mozes mu spravit orieskovo medovu tortu 😀 😀 zela vsetko len to naj a hlavne zdrave spermosky 😉

@katka116 ano kludne piefunko, ja som na to zvyknuta 😉 alebo melisocka @melisaaa mi hovori krasne ze piefunecka 😀 😵

piefunko
24. říj 2012

@mata_ba neboj sa matik, neostanete sami 😉 este je tooooooolko moznosti ako ostat tehu.. a vobec, podari sa vam to aj prirodzene, verim tomu 😉

mata_ba
24. říj 2012

@janacha dakujem..a ved ja viem...len niekedy to boli viac,niekedy menej...a ani sa na Boha nehnevam,aj ked niektore veci sa mi zdaju uz moc aj na mna..niekedy mam pocit,akoby tie veci na mna schvalne hadzal...keby aspon cosik nacrtol,ale takto... ☹ a je fakt,ze som s havom dlho nebola..no co ked chodim domov po tme..a to si uz netrufnem ist sama..

@nelabela dam vediet..idem aj k endokrinologovi,aj ku gynekologovi,tak som zvedava co bude...snad sa to konecne nejak napravi...a skolu a robotu mame aj my..ale co sa byvania tyka,chcem uver a stavat domcek...lenze to kym bude...a nerada by som mala prve babo v 30-ke ☹

lauritka
24. říj 2012

@piefunko 😉 dakujem, este ze je po ovu, tak sa nemusime stresovat 😀

trish22
24. říj 2012

@nelabela
@katka116 diky baby za podporu. Idem sa poriadne vyrevať a hneď mi bude lepšie. Aj tak ma taaak veľmi bolí bruško, že je mi až do plaču 😢 😢 😢 😢 😢

Okrem toho som bola dnes na hematke pre posledné výsledky a zistili mi kombinovanú hemachromatúzu. Takže úplná paráda. Ďalšie odbery 6.11. Inak nemá to ževraj vplyv na tehotenstvo, ale môže sa železo ukladať vo vnútroných orgánoch a to je už nebezpečné. Tak sa asi stanem darcom krvi 🙂 budú my musieť odoberať krv aby sa zriedila a aby sa mi železo neukladalo v orgánoch. Takže ja mám 0-ku a to je úplne super. Všetko zlé je na niečo dobré. 😅

mata_ba
24. říj 2012

@piefunko ty moja "lukrecia" ...si zlata...len..mne je najtazsie,ze na vianoce sme mali byt traja...a ani len tehulka nie som,nech je to lahsie...

pechlinka
24. říj 2012

@lagunasa Ahoj...ano..robila....bol negativny.. :(

mata_ba
24. říj 2012

@piefunko @trish22 @mattuliatko30 @kikaneu @elebe @lauritka @nelabela @janacha @kukku ...
tak baby,oficialne hlasim 1DC ☹ a teda..ideme do 6-teho kola po potrate ☹ a ze po potrate to je raz-dva..hmmm..
v piatok idem ku endokrinologovi a ku gyndosovi..tak snad daco vymyslime...