• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
3. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak tu je môj graf

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70670/nummer=1

Písala som aj p.Eve na elep.sk, už mi aj odpísala...trošku som sotala mimo...napr. mi napísala, že moje ovu dni bolo 15-16DC ale mne to vyšlo prense podľa grafu 13,14 vtedy som si robila aj ovu test a bol pozitívn...16dc už bol negtívny...tak som toršku mimo...máte stým niekto skúsenosť?
3. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cisielko-ale ovu testy ukazu pozitivne-a plati to na nasledujuce dva dni nie? nie aktualne... teda tak mi to volakto vysvetloval...

no ono-mohla byt aj 13,14 aj 16 dc podla mna... ja som ale zaciatocnik.. :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko, ja som potom na tom asi ako ty...začiatočník...ja už tomu fakt nerozumiem...ja som mylsela, že keď je pozitvívny, len vtedy sú plodné dni...či nie?ja už nevim ...fakt... :frowning2:
3. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zienky, ked mozem poradit...ked si najdes pozitivny test, ovulacia prebehne do nasledujucich 36 hodin...takze v ten den alebo o den neskor...proste sexikovat od najdenia pozitivneho testu aspon 2dni non stop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alka, dík...aj tak v tom mám bordel :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všetky.Ako sa máte?Čo nové?Tatu na teba sa obzvlášť teším s testovaním.Cukruš ty sem už ako tehulka nechodíš? :grinning:
3. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciselko, to nevadi :grinning: hlavne , ze ste sexikovali v tom spravnom case:slight_smile:
mne uz ukazuje pozitivny dnes, a to som len 10DC...ale beriem prvy krat clostil, tak mozno to skresluje, len dufam, ze to nezmeskam....zajtra ideme k doktorke pozriet kolko vajok sa ide vyliahnut, alebo sa uz vyliahli...
3. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alka, tak držím palce...aby ich bolo...j som mala 2 po17mm, preto som sa začala testovať aby som mala istotu :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky mozna uz to vite : mam tri novinky:
kupska2 ma Natalku 29.5 :dizzy_face:
bertica.h ma Anetku :dizzy_face:
a Jannca ma Zuzanku :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ciselko tiez beries clostil? A doktorka ti kedy potvdila ovulaciu?
3. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale vy uz je asi neznate, co? :unamused: nevadi :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelka, nepoznam, ale viem ak je to radost, pred chvilkou mi moja naj kolegyna poslala fotecky jej 6dnoveho miminka:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelka ja si pamätám len Berticu,ale aj tak všetkým gratulujem a nech sa im darí. :grinning:
3. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adelko já je znám a mám z nich radost :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak blahozelam vsetkyyym babatkam a mamickam a prajem veela zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face:
a co je tu nove ????
3. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Adelka89, děkujeme za informace. O Natálce jsem se už dočetla, jinak jsou to pro mě novinky. ... koukám, že samé holky, že? No, tak to by chtělo zase pro změnu nějaké chlapáky. :wink: :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a samozřejmě všem maminkám gratuluji a přeji hodně zdravíčka a společného soužití!!!
3. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelka, ze gratulujem :dizzy_face: a veeeeeela zdravia :wink: a nech deticky pekne rastu :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebojte já přispěju chlapečkem :grinning:
3. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tehulky :slight_smile: konecne vas taky vidim
jak se dari danusko kacenko bay luci :slight_smile:
mnohe z vas jsem uz dlouho nevidela :frowning2:
3. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelka, no co ti budem hovorit, nejak mam zacarovanu skrinu a vsetky veci sa mi v nej scvrkavaju :grinning: :grinning: a aj tie zrkadla su kazdym dnom uzsie a uzsie :grinning: :grinning: :grinning:
A ja sa tu objavujem kazdu chvilku a teraz mam trochu casu na konika, tak som tu viac :wink:
3. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, vy uz jste velici :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel aj ja poznam tie maminy, najviac berticu! moc gratuujem :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :dizzy_face: Ved chlap :wink:
3. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
alka, ja neberiem nič...ja som bola na yšetrenie či mi prebieha ovu a prebieha...bola som kvôli tomu, že manžel má zlý spermiogram, tak chceli vedieť či ja som ok...ak sa nebude dariž, tak ma asi čaká laparoskopia bŕ
3. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak žiadna odozva,tak zas idem. :cry:
adelko no hodně se to tady změnilo,co se týče obsazení a tak....stálice odešly :confounded: lauritku jsem tu taky dlouho neviděla a zuul má asi starosti s krásným Miškem :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek