Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nellie_
20. říj 2009

flam skus ten Ginger 😉 je na prirodnej baze..

bay
20. říj 2009

Krish, tak zastavit autom v spicke nehrozilo 😔 nie ze by sme v spicke nestali (nedobrovolne) ale akosi v tych strednych pruhoch.... To by sa blbo kluckovalo ku kraju a oblinkat vedla stojace auto sa da aj cez otvorene okienko 😀 😀 😀 To som si len okienko otvarala a predychavala 😅

flamenga
20. říj 2009

však ja už som sa prichytila pri tom, že rozmýšľam o nastavení budíka ráno skôr, aby som sa stihla vygrcať 😀

krish
20. říj 2009

mne najviac smrdelo maso. alebo to oddelenie ryb v tescu. som len preletela s rukou na nose a slzami v ociach.

bay
20. říj 2009

Flam a dufam ze z postele nevyliezas bez najedenia (aspon keksicek)

nellie_
20. říj 2009

flam chces ich ošuškať??? 😀 😀 😀 ved skus co to posunutie urobi.. 😀

bay to muselo byt krute take cestovanie... 😅
a ako sa ma Misenko???? 😵 😵 😵 joj aky je krasnučky... 😵 😵 uplne ze ňu-ňu-ňu 😵 😵

bay
20. říj 2009

No rybacia oddelenie jednoznacne najhorsie, ale celkovo nakupovanie bolo v pokluse a fajciarov som citila aj cez tri regaly 😠 😠 njn v tehu ma clovek cuch skoro ako pes 😀 😀 😀

flamenga
20. říj 2009

krish ja nemôžem ani pomyslieť na nič kyslé....

bay no veď to neviem, čo do seba ráno šupnúť, lebo kým ležím, tak sa to dá predýchať, ale keď sa postavím.... no dnes som skoro nevybrala zákrutu na chodbe 😀 😀

ale napr. ma strašne napína, keď mi ostane v ústach tak "kyslo".... a keď si dám nalačno napr. piškótu, tak mi po nej ostane kyslo 😅 😅

spiruanka
20. říj 2009

bodzlomu tak klobuk dolu davam pred tvojou kamoskou 😲 🙂 neviem predstavit ake bude moje druhe tehotenstvo ak bude 😒 ci tie nevolnosti budu rovnake.ale niektore maju dalsie tehot.aj ine tak budem dufat.radsej by som stale jedla ako grcala 😀
jej a to cestovanie a restauracie mno vsetko az mi bolo trapne ked sa na mna pozerali ako hadzem sable 😀 😀

bertica.h
20. říj 2009

Ahojte dievčatá.Dlho som k Vám nenazrela.

vidím že Danka aj bodík už zachílku budu maminy,moc Vám držím palce🙂
gratulujem novým tehulinkám a snažilkám aby rchlo otehulkovateli🙂

bay
20. říj 2009

Ja som po piskotach mala kyselinu, ale tie neplnene tortove oplatky boli fajn.
Mne kysle - citronada robilo dobre

krish
20. říj 2009

bay to MM vedel ze sa ma drzat pre krajnici. doteraz sa smejeme ako sme isli z nakupu, ja som mala cizmy na opatku a dlhy kabat, MM musel zastavit mne to bolo uz vtedy jedno kde to bolo len som vyletela z auta, nevidela som ziadnych ludi tak som si rychlo elegantne kvokla a gcla som, utrela som si pusu servitkou a nastupila do auta., MM sa rehotal ze ci viem ze som pri MHD zastavke, ludia na mna cumeli ako sprosti. pritom ja som si ich nevsimla. si museli o mne teda mysliet. 😀 😀 😀 😀

bay
20. říj 2009

😀 😀 😀 no to hej. takto este nie je vidno ze si tehu a skor si myslia ze si to za bieleho dna prepiskla z alkacom 😝

lauritka
20. říj 2009

sonicc o adopcii sme neuvazovali. muz o tom nechce ani pocut, chceme vlastne geny. kym nie som v prechode, a on kym ma spermie 🙂 , nadej na vlastne dieta stale je. vtedy by som uvazovala, keby jeden z nas dvoch bol vyslovene neplodny 🙂

flamenga
20. říj 2009

krish 😀 😀

krish
20. říj 2009

mne pomahal rano suchy rozok. babyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 ja uz chcem spat moje "ranne" grckanieeee. uz teraz sa tesim.

flamenga
20. říj 2009

krish tak do suchého rožku som včera kusla a hneď som ho musela vypľuť 😅 na mňa asi nebude nič fungovať 😀 🙄 😢 😀

nellie_
20. říj 2009

krish ked tak citam tvoje zazitky tak je to fakt sila 😀 😀 😀
ja len dufam ze to neni dedicne, lebo moja mama pri mne pregrcala komplet celych 9 mesiacov a este aj cely pôrod... 😅 😅 bola veru ina "grcila" 😅

ale tiez by mi to uz asi bolo jedno keby grcam 24 hodin denne hlavne nech nejake to babo mam 😉 🙂

bodzlomu
20. říj 2009

bertica - ahojky 🙂 jeej ze uz 4 mesiace - si pamätam na ten sept., ked sme v rovnaky den ovu a ta tvoja skoncila s // - taaaaaak som ti to zavidela 😀

spiruanka
20. říj 2009

ved prave to ze si ludia mysleli ci nie som na mol od rana do noci ked som sale grcala a vsade 🙂 ja som ani jestnechcela pri predstave,ze to za minutu dam zo seba von 😝

bay
20. říj 2009

Flam, hladaj, nieco sa najde 😉
Ja som musela mat 9 mesiacov na ranajky nutelu (az mi to liezlo krkom). Ked bola, bol ok den, ked nebola, tak som lutovala a blinkala cely den. njn Miso mnou maval uz od kedy bol len par bunkami 😀 😀

katkaajurko
20. říj 2009

to su teda story toto - takze ked uvidim krcajucu panicku pri zastavke-nemam si mysliet ze to rano prehana s poldecakmi 😀 😀 😉 🙂

lauritka
20. říj 2009

no aj lekar co mi robil kyrety vyslovil taku rymovacku: kto vraca, nepotraca 🙂 aj ked to nie je pravidlo samozrejme.
ale mne tiez nic nebolo, len tazko na zaludok na yaciatku a potom nic... 😒

takze aj ja vravim, radsej nech mam prechodny pobyt na wc, ale nech sa to udrzi 😀

bay
20. říj 2009

Ja koncim 😉
A este jedna dobra rada, ja som blila jak salena zo zehlenia (z tej pary, 3 kosele a uz som letela 😀 ) takze som 9 mesiacov nezehlila, ale zehlil mm 😉 takze ak vas to aj nepostretne, treba sa na to vyhovorit 😀 😉 😎

nellie_
20. říj 2009

bay aka super vyhovorka... 😀 😀 😀
grcat ze zehlenia to je uz ozaj sila.. 😀 😀 😀 to isto raz pouzijem... ale neviem si predstavit MM ako zehli, isto by mi povedal nech si vypnem naparovanie 😀 😀

flamenga
20. říj 2009

tak ja budem hľadať.... kto hľadá, nájde 😀 tak snáď sa podarí 😀 Ináč... viete načo mám už asi tri dni bezbožnú chuť? Na klobásy 😀

titulienka
20. říj 2009

to vracanie velmi dobre poznam...len ja som ho mala trosku blbeee pretoze som do 16.tt tak vracala ze voda mala pre mna chut aj vonu , takze som nepila ani vodu a skoncila som v 16,tt na infuzkach 😠 ...a s vahou dole 6 kil ....a 3 tehu som mala uplne ineeee..ziadne vracani nic, takze som bola presvedcena ze ked tie 2 boli rovnake a su to dievcata tak 3 bude urcite chlapec 😀 😀 😀 a ups dalsia baba..tak som zvedava ako to bude teraz .... 😀

krish
20. říj 2009

nellie ten moj by povedal ze tak ja si teda obleciem nieco co netreba zehlit 😀 😀 moj nevie ani pracku pustit a nie to este zehlit. 😀

titulienka
20. říj 2009

flamenga...teraz som sa strasneeeeeeee zasmiala...ked som videla ake mena planujete dat...pretoze u nas aj vyjde tak bude terazka po mne alebo janko po tatovi 🙂 🙂 🙂 🙂 ....super ale pevne verime ze sa nam tentokrat podari Janko 🙂 🙂 🙂

krish
20. říj 2009

flaaaam 😀 ja som mala stale chut na surove zemiaky 😀