• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
@kikaneu tak svadba bude určite dôvod na úsmev :slight_smile: my sme dávno neboli. bratranec sa bude ženiť, ale pochybujem, že nás pozve, bude to maličká svadba, nemajú peniaze..
24. říj 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka my sme od našej, ktorá bola pred 2 rokmi, tiež na žiadnej neboli.....ale pôjdeme zase v lete :slight_smile: 3.8. :slight_smile: juuuuj, paráááda :slight_smile: a toto viem pochopiť......kto má v dnešnej dobre peniaze? len deti zbohatlíkov.....ale to je do inej diskusie :unamused:
24. říj 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu noooo len aby si na tu svadbu išla s kočíkom :grinning: :grinning: :grinning: pozoooor! bolo by to super!
24. říj 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 bolo :slight_smile: uvidíme, každopádne by som sa nehnevala......len nevesta by nebola nadšená :grinning:
24. říj 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu @trish22 keby nebola nadšená z kočíka, tak by si si vzala baby-šatku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka joooj, nie z kočíka :grinning: ale minulý týždeň mi prízvukovala, že ma veľmi chce mať na svadbe a nieže mi vyjde termín akurát na jej svadbu :grinning: tak ktovie ako to nakoniec dopadne :grinning:
24. říj 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu pamätáš, ako sa Katka @vardzikova obávala, že ona nechce otehu v januári, lebo v septembri sa jej sestra vydáva :grinning: a tuším to akurát stihla, však, Kati? :wink: :slight_smile: tak možno sa aj tebe také podarí :dizzy_face:
24. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka pamätám, pamätám :slight_smile: na také sa nezabúda :slight_smile: uvidíme :slight_smile:
24. říj 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka116 no uz ani nie, aj sme chceli ze si makneme ale nejako nevaydalo, minule boli foliky pomale a ovu neskoro a teraz v piatok boli a v pondelok uz nie a cez vikend sme si len tak akoze z chuti keksli a ze potom dame cez tyzden maratonik a hen ho... uz ani netreba :sweat_smile: tak zase o mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tvojmu to asi aj vyhovuje ze? jemu sa moc nechcelo :zipper_mouth: :sweat_smile:
24. říj 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu @zelovocka tak ja strasne strasne nechcem otehu teraz lebo v juli sa vydavam.... a saty uz mam kupene a rozhodne sa do nich v 9mesiaci nezmestim :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu neboj sa budes hore do piatku a ciknes :wink:
24. říj 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko no tak pozor, aby si to nezakríkla :zipper_mouth: ešte budeš v júni zháňať nové šaty :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ty si prípad :slight_smile: ukáž graf, dnes som nevidela :slight_smile:
24. říj 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka tak pouzijem oblubenu vetu.. ked sme do teraz neotehu preco by to zrovna teraz malo vyjst... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sak nebranim sa, tak budem zhanat nove, no booooooze :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko dobrá veta, dodala mi optimizmu :grinning:
nám sa to určite tento cyklus nepodarí... som totiž sama doma :grinning: :frowning2:
24. říj 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka116 ahoj kati, zlatá, že na mna myslíš :slight_smile: dnes trochu hore, ale to je posledný výkrik progesterónu, už špiním :sunglasses:
http://www.fertilityfriend.com/home/anait
24. říj 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ale šak nikdynevieš :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait ale viem :grinning: :grinning: :grinning: ale pobavila si :grinning:
24. říj 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka moj by ti povedal: odlozim ti do mrazaka :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jémine, to by bolo také smutné :grinning: och, to chce dvoch! :wink: :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko alebo presuniete svadbu na skorší termín :slight_smile: pekný graf :wink:
24. říj 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka tak cinkni susedovi :grinning: :grinning:
jooooj moja si tu srandicky robime z teba, ale asi ti neni moc do smiachu co? :sweat_smile:
24. říj 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu dakujem... alebo to tam hore niekto uz len nejak zariadi :wink: :dizzy_face: a btw jasne ze skorsi termin, snad sa nebudem vydavat ako veleryba :grinning: :grinning:
24. říj 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ale nepredbiehajme :sweat_smile: :zipper_mouth:
24. říj 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko heh, nebudeme....zmeňme tému a už nepredbiehajme ani v jednom prípade :wink:

babyyyy :slight_smile: na jojke v tej súťaži je v hľadisku náš inštruktor tanca (pred svadbou sme chodili) :slight_smile:
24. říj 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko sused uz maaa, rocne dvojicky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no veru, nie je mi do smiechu, mesiac mat prec chlapa nie je sranda... keby to bolo prvy raz a vynimocne, nepoviem :sweat_smile:
obcas sa tak usmejem, ked tu baby placu, ze su vecer samy doma :wink: :slight_smile: tak ja mam takych vecerov pozehnane :frowning2:
ale srandicky si mozete robit, ja som velice odolnaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. říj 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu wooow. peknýýýý.hned som prepla na joj. :grinning:
24. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 tsss.nie súťažiaci.....ale v hľadisku je :slight_smile: má okuliare a sivú košeľu
24. říj 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ze som len srandickovala..
24. říj 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek